• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte, no už máme po oslave, tá torta sa mi síce veľmi nevydarila, (bola to moja prvá poťahovacia) ale nabudúce to dúfam bude lepšie, no ale Samkovi sa aj tak páčila. :slight_smile: Tá poťahovacia hmota sa mi trocha lámala a preto som nevedela urobiť tie rohy. Asi bude lepšie, keď si tú hmotu nabudúce kúpim hotovú.
22. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 presne tosom aj ja hladala na youtube a nic som nenasla, tiez som na jednej stranke uvazovala o kupeni tych vypichovacov patchwork,je tonadherne, ale vobec netusim ako sa s tym pracujem, len si msylism, ze sa to asi farbi potom stetcom, alebo sa mylim?
22. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja som nasla ale white icing po kg na www.korunaplus.sk
22. aug 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca si pislaa, ze mas sugar flair.Wilton a Sugar flair su dve rozne firmy...ja mam okrem tejto ciernej gelovky len wiltonky . sugar flair nevyraba wilton, ale farbi velmi dobre, az na tu hustotu...
22. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ...:slight_smile:)) farby mam wilton ale alkohol mam sugar flair, hm to bude asi v tom problem
22. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: , a to je co za alkohol? ja pouzivam vacsinou borovicku :grinning:,
22. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 no musim kuknut ci mame nejaky taky alkohol otvoreny, bo u nas sa moc nepije, ale vidis, teraz som si spomenula, ze domacu mame na linke pre zaludocne potiaze, skusim to s tou a to co mam od sugarflair si odlozim na praskove farby, asi som si zle prelozila popis..:slight_smile:))))
22. aug 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majdula úžasne šikovný je tvoj mužíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: môj je tiež šikovný, ale s maltou a tehlami a drevom :wink: :wink: :wink: :wink:
@vladka1 túto sadu má Bianca - napíš jej IP a patchworu vypichovče sa vraj robia cez sáčok a potom ešte orezujú nerovnosti - takže ak je maličký vzor - tak je to piplačka :unamused: :unamused:
23. aug 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, formicku na babatko treba vysypat skrobom aby sa neprilepilo?....ci netreba nic, len natlacit a nechat stvrdnut?....
23. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici len natlacit hmotu a dat na par minut do mraznicky a potom vybrar :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vie11 torticka je krasna, nepovedala by som, ze je prva.super je aj mramorovanie.sikulka :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dakujem... :slight_smile:
23. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vie11 krásná a jak jsi dělala to mramorování?
23. aug 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk :grinning:

prva macko pooh a klokanik a druha podla gumennej kacicky... no aj krajsiu tortu by som vedela upiect..ale aku si vybrali taku mali:-/
23. aug 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska krasnucke torticky :slight_smile: akou plnkou si plnila tie kacicky??
23. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska mne sa nahodou ta kacicka lubi..:slight_smile:)) cak detom aj tak nezalezi na prplatinkach...:slight_smile:))
23. aug 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell to bola len jedna..mala vyse 4 kila..a fotila som aj v kuchyni aj v chodbe... :grinning: Bola ovocna...boli tam maliny,cucoriedky,cernice,rybezle,ananas,broskyne..a vanilkovy krem,biely korpus... :slight_smile:
23. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no ved aj im sa pacila.... :grinning: ale ten obrazok,co mi poslala,podla ktoreho som to robila bol taky isty.... ako ta torta..taka skareda tucna kačka... :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nahodou su krasnucke, mne sa ta kacicka paci, je taka akoby si ju prave vytiahla z vane, uz chyba len pena okolo :wink:
23. aug 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mam doma asi 8 valcekov a ako ich to mam vycistit ? teda lepise povedane dezinfikovat? staci do vody a prevarit ci aj kapicku sava alebo ako ste to robyli vy??? :confused:
23. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hejdi, už jsm to tu kdysi psala... podle mě vydrhnout v horké vodě kartáčkem a ponořit do roztoku sava... pak opláchnout teplou vodou... a vysušit na vzduchu...
23. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, není to zrovna můj vkus, ale povedly se... :wink:
23. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ale načo tak komplikovať ved to nejde do styku s potravinou ked valkáš cez potravinársku foliu.či ano?
23. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no neviem si to celkom predstavit robit z cokohmoty ten kosik ale zase bol to len moj prvy pokus s nou a ked sa dali robit ruze tak hadam by slo aj vypletanie. ale len take to po kuskoch hmoty nie cele sulky ako som raz videla postup
23. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Ali krááásne - a kačka musí byť tučná, aby sa :sweat_smile: :grinning: :grinning: najedli
23. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 take po kuskoch chcem, tak hadam mi to pojde..:slight_smile: ked nie, tak rychlo zarobim MMF..:slight_smile:)))))))
23. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby zase vas musím pochvaliť torty krasne ...

len ste mi ešte žiadna neposlali ten recept na parížsky krem ....
23. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM VAM !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok