• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
@jakelina jo děvče, možná to asi nechtěla pochopit, že krát tři :grinning:
23. feb 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka tá je krásna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 on sa v skutočnosti až tak neleskol to spravil blesk :wink:
23. feb 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuy rychlu pomoc potrebujem insiracie na tortu minecraft idem uz dnes piect a neviem nic najst
23. feb 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minercraft
23. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha našim klukům se líbí tenhle, ale je fakt náročnej, mám ho uložený jako inspiraci na jejich narozky
23. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte baby, idem prvy krat kupit smartflex velvet, ako dlho vydrzi otvoreny? Skladovat ho mam v chladnicke? Dik :slight_smile:
23. feb 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka.elfka stačí v chladnu ve špajzu, vydrží do konce záruky
23. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina to je neskutečné, někteří lidé, myslím ani nepřemýšlí.... :angry:
23. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lifinka a co u vás, plno dojmů a jste si vzácní co?? :wink: Manžel si hned užije s klukama sníh :wink:
23. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka naaaaadherna je , juj , :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako prosim ta robis to foto bez pozadia ?
23. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak holky, jsme kompletní rodinka, z dortu byl muž nadšený, ale více z dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no představa, že bych měla jet pro něj až dneska, tak nedojedu venku sněžíííííí od noci a je tu děsného sněhu....uf
23. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
23. feb 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci je to by bolo super,ale iba ak ťa to nebude nejako zaťažovať. Potom mi napíš ako s peniažkami. Ja sa chystám v lete k sestre do čiech,ale dovtedy ešte ďaleko. Ale určite tam navštívim tých vaších šikmookých :grinning:
23. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ja mám grafický program Corel a tam je taký podprogram Photopaint, kde sa dá všeličo robiť z fotkami, a je tam možnosť Guma a tou vlastne akoby vygumujem čo chcem, teda tuto to pozadie. Ale je to trochu prplačka :grinning:
23. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jééééj, tak už máš doma všetkých mužských pokope :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@halienka ahoj. a aký korpus si robila?
ja idem poobede piecť a prvýkrát poťahovať. mám K2. nevieš, 8je to dobrá hmota?
som z toho jeleň :sweat_smile: :grinning:
23. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina A čo povedala potom zrušila objednavku???
23. feb 2013 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ták a mám víkend voľný , moja posledná
23. feb 2013 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@blcha no mna to caka teraz na stredu ale oni mi poslali tuto fotku tak take nieco mam spravit. :unamused: aj ked mne sa lubi viac to skladane (kocky) lebo to sa viac podoba na tu hru. Ale co uz neni to pre mna :grinning:
23. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lamps tortička s princeznou a macíkom je prekrásna :dizzy_face: hneď si ju ukladám. Nemá chybu :dizzy_face: škoda, že tu nie je smajlík čo tlieska :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps a ešte mám otázočku :sweat_smile: to také tieňovanie na kraji žltej hmoty je gélovkou či práškovou? Lebo ja nám skoro na každej druhej práškovej napísané, že len na dekorácie, teda nejedlá :confounded: tiež by to mohli aj v obchodoch písať k tým farbám.
23. feb 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka a poznali ho vůbec kluci? hlavně prcek :wink:
23. feb 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsu ale na téhle jsou zase zombíci, jak říkají kluci :wink:
23. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 3 hodinach spanku, lebo moje mladsie dieta zaspalo az o polnoci pridavam na dnes... jedna je pre nu(bob a bobek) a lodicku pozem podakovat jednej z vas :wink:
23. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@vecernicci Ivošek v poho :grinning: , no Matyášek na něj zíral, jako na cizího, ale myslím si, že dneska můžu říct, že je vše ok, vidíval ho na skype a fotkách, ale hlavně si myslím, že mu pomohl tátův hlas :wink:
23. feb 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 ďakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, je to robené práškovou Sugararflair, aj ja mám aj farby, na ktorých je napísané, že sú určené na dekorácie, ale sú netoxické a pýtala som sa aj u nás v obchode, či môžem nimi maľovať na tortu a povedala mi, že áno, že telo ich nestrávi a vylúči ich.
23. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci :D ja tu hru nepoznam :D lebo ked som hladala ja niake inspiracie tak same kocky mi to vyhodilo a potom mi oni poslu fotku a tam je trava atd. Len aby to potom oslavenec spoznal aku tortu to vlastne ma :grinning:
23. feb 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam aj ja svoju ďalšiu.Už aj odovzdanú.velmi boli spokojný. :sweat_smile: chceli mackou a nejaké loptičky ostatné bolo na mňa ako urobím. :dizzy_face:
23. feb 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@timotejkabrejkova opověděla, že se ještě ozve a nic :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok