Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
23. feb 2013

@lifinka kluci museli mit radost. No nechapu jak to zvladas.

zuzana92101
23. feb 2013

☹ babyyy, ja viem, ze to sem nepratri, ale ja mam taky tlak zvyseny, ze asi zinfarktujem!!! Predali sme auto, kupili ho cigani a teraz nam vyvolavaju, ze sa im pokazilo a chcu na opravu. Volal s nimi muz, vysvetlil im pekne, ze to sa takto nerobi a potom som volala aj ja, ale tak som im nalozila, ze sa az trasiem. No ved kto to kedy videl, kupit si auto na bazari a ked sa mi nieco pokazi, tak volat, ze zaplatte mi opravu. A cigana, ze ma 4 deti a ze mi ich sem donesie, lebo im nema co do ust dat, lebo si pozicala na auto... Pomooooc. Tak som jej povedala, ze ked nema co jest, tak si nema auto kupovat. No cert nam to bol dlzen. To mam dnes robit 2 torty...s takymito nervami.

mrka2
23. feb 2013

@zuzana92101 s ciganmi radsej nikdy nic nemat 😝 🙄 na porazenie 😠

zuzana92101
23. feb 2013

@ajka82 taka lodicka caka aj mna, perfektne sa ti podarila...ukladam si 😉

bambula1307
23. feb 2013

@halienka juuj krasna je, sikovna si 😉 ..prosim ta tie vtaciky su ako robene? 😉

bambula1307
23. feb 2013

@zuzana92101 no to je nadeleni, cigani su potvornici nemaju hamby..radsej s nimi nic ozaj..a dobre si jej povedala...ked nema co jest, nech auto nekupuje 😉 ..dychaj to prejde.

zuzana92101
23. feb 2013

@mrka2 ani nehovor, len my sme to auto chceli cim skor predat a ozvali sa a hned aj kupili, tak muz to neriesil. a teraz...no nemozem na nic mysliet. ked sa mi sem dotrepe, ved mi tu bude hanbu robit, cele sidlisko bude hore nohami, ja sa zbladnim asi. som povedala, ze na nich zavolam policiu, ale ona, ze nech zavolam... Im nie je nic svate...

zuzana92101
23. feb 2013

@bambula1307 dycham, ale myslela som, ze asi ma muz na pohotovost povezie, lebo tak som sa asi este nikdy nerozculila. Baby, ved to je hrozne s nimi, no co si oni myslia o sebe, obtazovat takto ludi...ved ked kupili, uz to je na nich potom, vsetko, opravy... Co im mam aj natankovat, lebo sa im benzin minul. je mi do placu, radsej sme to auto mali do srotu dat, ako mat taketo trampoty.

ajka82
23. feb 2013

@zuzana92101 dakujem, som rada ze sa paci... dokonca sa mi podarila bez obrazkov a 😅 🙂 vzorov

ajka82
23. feb 2013

@pristela dakujem 😵 ono hlavny stazen je cinska palicka a ta ma na vrchu take dve ryhy... a zobrala som kusok jogurtoveho kelinku, ktory som obalila potahovkou a dieru do neho urobila tak aby som ju tazsie prevlekla cez palicku, aby sa zasekla do tej ryhy...hadam si pochopila 😅 😉

jakelina
23. feb 2013

Poslední tento víkend. Konečně volno.

levandulka3
23. feb 2013

zasa jeden úrodný víkend za nami 😝 torty odovzdané a už idem iba lajkovať vaše výtvory

pristela
23. feb 2013

@ajka82 chaa, ty si inak prešpekulovaná , suprové 😉 😉 😉 😉 jasne že som to pochopila, dnes mam v celku dobrý den na myslenie 😀 😀 😀

reruna
23. feb 2013

@levandulka3 nádherné dorty!

ajka82
23. feb 2013

@pristela tak som rada, lebo niekedy su moje vysvetlovacie schopnosti na bode mrazu 😅 😀

jakelina
23. feb 2013

@levandulka3 krásné všechny, ta ryba je úžasná, dole ta voda. Krásná moc 😉

jakelina
23. feb 2013

@mimcak já jsem se na poštovné nedívala, jenom jsem poslala odkaz jak vypadá 😒 😉

reruna
23. feb 2013

Já jsem právě dělala hodinu růže a mám jich AŽ devět 😀 to ještě bude trvat, než jich bude 50 😀 barvení mi trvalo taky skoro hodinu, a ty růže - mě přijde, že je každá jiná, ale mm říkal že v přírodě taky nejsou všechny růže stejné 😉
@zuzana92101 teda to je pech... ale myslím, že byste se s nimi neměli bavit - neotevírat ani po telefonu se nebavit - vy jste jim to prodali, když to koupili na bazaru, tak neplatí už žádná záruka, případné opravy si musí platit už sami a pokud by vás obtěžovali, řekni, že zavoláš policii a zbavíš se jich hned

zuzana92101
23. feb 2013

@levandulka3 kraaasne torticky 🙂 🙂 🙂

jakelina
23. feb 2013

@reruna tak to jsi náhodou rychlá, já když se s tím hraju, tak mi trvá hodinu jedna 😀 😀 😀

miciatko
23. feb 2013

@zuzana92101 podla zakona na skryte zavady je urcite pol roka narok na vratenie ,pripadne odstranenie zavady od predavajuceho

reruna
23. feb 2013

@alexandrakocikova mandlový SF je cítit, pokud chceš neutrální, tak to je fakt ten vanilkový asi nebo třešňový, nepřebíjí to pak chuť dortu, ale mě třeba osobně chutná více ten mandlový než vanilkový

miciatko
23. feb 2013

@jakelina ake krasne jazierko,ako si robila rybky??

reruna
23. feb 2013

@jakelina no já se s tím právě moc nehraju, stejně mi ty hodiny nikdo nezaplatí a dělám jen takové menší a hřeším na to, že jak jich tam bude tolik, tak se nějaké drobné vady stratí 😀

miciatko
23. feb 2013

@levandulka3 tulipany su nadhernee

zuzana92101
23. feb 2013

@reruna ved som povedala, ze zavolam na nich policiu, ale s nimi ani nepohlo. Ked mi sem pridu, tak to bude divadlo pre vsetkych...zase budu mat susedia o com hovorit...no des. 😒

macamac
23. feb 2013

@levandulka3 fíha, obdiv, že za víkend

Bože, baby, vy ste tu také šikovné 🙂
kde beriete čas?
ja práve pečiem jednu synovi a sa mi nechceeeee 😀

jakelina
23. feb 2013

@miciatko tady ten dort, jsem měla nadiktované úplně všechno, od barvy po květy, ryby, barvu ryb a barvu trávy. Rybky jsem vykrojila vykrajovátkem, kovovým na rybičku, otlačila na to šupiny a pak kosticí narýhovala ploutve a oči.

reruna
23. feb 2013

@zuzana92101 no já myslím, že nepřijdou, když jsi mluvila o té policii a kdyby ano, tak divadlo nedivadlo - volejte policii

vecernicci
23. feb 2013

@zuzana92101 tak koukám, že cikáni jsou stejný mrchy všude 😉 😝