• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lucula73 ja som robila torzo viackrát, vyrezávam ho z celého plechu - 3 pláty + 2 malé mištičky na prsia a vážia 5-6kg podľa plnky ja obyčajne dávam dve, na každú polku inú
24. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa geniálna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako si prosím ťa robila tie piktogramy a to drobné písmo :confused:
24. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ved práve to ma zaujalo že je iná vedela som že ty budeš mať nejaký zlepšovák :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa krásný, jak opravdový :wink:
24. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 a bruško si náhodou nerobila?mám takú tortu robiť,tehu bruško plus ciciky,okolo 4 kg by mala mať........ :slight_smile:
a ďakujem
24. feb 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa presne to som sa chcela opýtať - ako si robila tie znaky na obrazovke? Perfektné, taký mobil mám aj ja :grinning:
24. feb 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 no ja som z vychodu,tu je ich pozehnane a tych zazitkov mam tiez habadej... nemyslim,ze pridu a ked hej,tak naozaj vojaj policajtov.. ach :frowning2:
24. feb 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte 3 posledné víkendové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@dadka212 milučké :slight_smile: - také jednoduché, ale pekné
24. feb 2013 o 14:09  •  6 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Tá čokoládová to je nádhera.... keď to budem vedieť budem šťastná :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker dík, no pokašlala som ju, najpr sa mi celá čokoláda načapila na tortu, takže som musela zakrýýývať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak nedopadlo to až tak zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mááááám to, uffff, pro jistotu mám 4 navíc, takže 54, velikost různá, uvidím, jak mi to tam půjde na ten dort naskládat, ještě samozřejmě dodělám nějaké lístky mezi to, celkově 4 hodiny práce
24. feb 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@reruna Paráda :dizzy_face: Teším sa na celý košík :slight_smile:
24. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky moje sladke potrebovala by som poradit mam robit detsku torticku pre 7 rocne dievcatko, a indicie :ma rada sukne a tancuje v subore, kocenky pomozte mi sak mna naozaj nic nenapada, dakujem
24. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mám ju tu od jednej kočky z témy o varení..a je to skor jogurtová šľahačka :slight_smile: ...1 pol litrová šľahačka hole do nej som dala 3 jogurty jogobela a 2 PL práškového cukru (plus ovocie podľa jogurtu)
24. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tento , ale tu cxenu tu si nevsimaj , videla som aj za mneje a aj za viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: : http://kuchynske-roboty.heureka.sk/eta-0028/
24. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Ta bielo - fialova dvojposchodova je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si ulozila :wink: :slight_smile:
24. feb 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa jeeej dakujeeeeeeem..............som nevedela , ze ta teal farba je taka pekna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak tu musim mat :wink: :grinning: :grinning:
Tu si pouzila aj na tej kvetovej dvojposchodke, ze ? ( take velke cyklamenove kvety ) a tiez tato tyrkysova ??? :confused:
24. feb 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 super si to vyriesila s tou zirafkou :wink: :grinning:
24. feb 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ju krasne postavicky mas Andrejka, jasne, ze treba aj tvojim detuskam..aby mali radost..ked vidia tie krasne torticky co vsetky idu prec...by boli smutne :unamused:
24. feb 2013 o 14:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka Vy ste zlatunka rodinka,tak konecne kompletne pokopeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tesim sa s vami :slight_smile: Uzivajte si to. Torticku si mm krasnu spravila :wink: , no najkrasie 3 torticky su tie 3 vzadu na fotke :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 krasna piratska lod.............. :slight_smile: sa ti naozaj podarila :wink:
24. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul netusim este.... mam to poznacene, ale neviem ci to mm rozxodi, kedze mam teraz naplanovane aktivity mimo domov celkom nahusto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krasna torticka a tie rybky maju nadhernu stukturu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....vyzera to tak super realisticky ako supiny :confused:
24. feb 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prepáč ak si to už písala,ty ho máš či len chceš kúpiť?podľa popisu vyzerá super :slight_smile:
24. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nemam , ale isto budem :slight_smile:
24. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @mizulienka ste ma tak na ten robot namotali, že na nič iné už posledné dni nemyslím. Nie že by som ho potrebovala k tým mojim 3 tortám za rok, ale strašne som si vysnívala ako skvelo ho určite využijem na bežné varenie :grinning: , hlavne na kysnuté cesto - skoro 2x do týždna pečiem niečo z kysnutého cesta. manžel to strašne lúbi a vieme že láska prechádza cez žalúdok :grinning: Keď on chce motorku, ja môžem chcieť robot. Nakoniec som sa rozhodla pre Kenwood KMX 61, skvelo mi bude ladiť od kuchyne, oproti suseda ho má a pečie cca 3 torty týždenne a je strašne spokojná, že kolko už ona šlahačov a miešačov zodrala, tak tento jej doporučili aj v elektropredajni.
24. feb 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
24. feb 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam svoje tohtotyzdnove ta s orchidejkami bola pre mamu na narodky a bol tam ten pribinak ale teda musim povedat ze ma moc neoslovil viac mi chuti cisto tvaroch slahacka a cukor ako toto a nemusi sa ani tam moc surovin minut :sweat_smile:
24. feb 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
baby nasla som foto tej svadobnej ako som spominala ze bola moja prva svadobka a teraz si ju vybrali ze chcu tu istu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vtedy som si netrufla ani na to riasenie ani na maslicky, radsej som kupila formu...proste zaciatocnik :sunglasses: ked na to pozeram tak otraaas :grinning:
24. feb 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok