• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps Zlaté sú muselo byť veselo :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova to chce prax. Mne sa okraje nevlnili, keď som používala kosticu, doteraz to s ňou neviem, stenšujem len obyčajným špáratkom alebo špajdľou tak, že viackrát prejdem po jednom mieste a postupne dookola celého lupeňa kvetu.
24. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova bolo veselo, u nás sa oslavuje v kuse každý mesiac od Mikuláša do konca apríla a tento rok má Filipko v máji prvé sv. prijímanie, tak máme oslavové obdobie predĺžené :grinning:
24. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lamps nádherné dcerušky, nádherné tortušky....gratuluji dcerkám i tobě :wink:

@dm1 no když děláš jen krém tvaroh, šlehačka, cukr...bez toho Ole...já měla za to, že právě ten to drží po hromadě, ne?
24. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočule moje,nemáte fotopostup na postavičky z madagaskaru???
24. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Mne to nešlo ani so špáradlom :grinning: A používaš niečo do smartflexu gumpastu, alebo niečo iné???
24. feb 2013 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk ja mám takúto sovičkovú :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@florentina neee on je v pohode davam tam pre istotu 1 stuzovac ale uz som robila aj bez neho a drzal dobre
24. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 na normální krémy používám ten kulatý a na hodně hustý ten s třemi dráty :wink:
24. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ďakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@timotejkabrejkova nie do smart. som nič nepridávala a gumpasta je super na kvietky. Ja to robím tak, že si dám kvietok úplne na kraj podložky a to špáratko držím šikmo ku nemu a tak ním gúľam kým sa mi hmota nezačne vlniť. Neviem to opísať ...
24. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Ďakujem viem ako myslíš.
24. feb 2013 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 jej krásna je super uložila som si. :wink: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Ďakujem aj tá je krásna. Ja som myslela túto - už som ju našla. Je od @muffinka8 dúfam že nebude vadiť ak ju použijem ako inšpiráciu :dizzy_face:
24. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte foto... Inšpirácia ...
24. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
tak dievčatá prídám aj ja teda tú dnešnú- oproti vašim tak trochu infantilnú :grinning: moju tortičku - prvú poťahovanú :wink:
korpus čoko, krém mňam pribináčik, v ňom maliny, pod vrchným korpusom natretý džemík z ríbezlí :slight_smile:
chuťovo super...len ozdoba- taká,akú by zvládla aj teenagerka :grinning: :wink:
chcelo by to výzdobu, nejaké výrazné farby..ale mne sa nechcelo :grinning: a nemám farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vlastne ani nič-formy,šablóny...to ja len v rámci rodinnej oslavy deťom :wink:

a týmto aj ďakujm všetkým, ktoré mi poradili!!!!!!
cmuk :dizzy_face: :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@lamps Na tie kvietky treba nejakú špeci podložku? Nespravím ich na obyčajnej napr. doske?
24. feb 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker áno treba podložku, ona je pružná, tak sa dá na nej pekne stenšiť okraj hmoty, na obyčajnej doske ti to nepôjde, tá je tvrdá. Podložka napr. táto : http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/oct-pena-na-upravu-kvetov-cierna/
24. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jezisi keby som toto dostala neviem co si mysliet :confused: http://www.lilsugar.com/Photos-Crazy-Baby-Shower-Cakes-4197992
24. feb 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Veronika sa podoba na teba, vsakze? :grinning: aspon podla foto sa mi tak zda... :slight_smile: zlate su obe :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: na mňa to pôsobí odpudzujúco a hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stankapk tesim sa na tvoje prevedenie :slight_smile: a samotne sovicky tiez niesu moj vymysel, ale odkukane z netu.
24. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Veronika je moja verná kópia jak výzorom, tak aj povahou :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Ďakujem :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macamac gratulujem k prvej potahovanej :wink: kazdy sme nejak zacinali :wink: velmi pekne si to zvladla :wink:
24. feb 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Veronka vyzera taka kludna, pokojna povaha :wink:
ja som stale tuzila, ze ked budem mat dievcatko, ze to bude take jemne, kludne, pokojne dievcatko, ze mu budem robit copiky, obliekat do saticiek :grinning: :grinning: a moja Katka uplny opak :dizzy_face:
nema ani jednu kamaratku dievcatko, vsetko len chlapcov, ach jaaj a ti ju zboznuju, lebo ona je taky zivel :confused: :confused: :wink:
24. feb 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ved aj na mna. a keby som bola tehotna a toto dostala tak neviem neviem. fakt ma niekedy udivuju niektore veci
24. feb 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps este som chcela napisat, ze krasne torty, krasne postavicky, krasne farby super :wink: blahozelam obidvom slecnam :wink:
24. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana ďakujem :wink: :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja včerajšia, ale ked pozerám vaše dielka, tak sa divím, že je niekto ochotný mi za to platiť....xi xi smotanovo-kakaový korpus, pribinák, rýbezlové želé
24. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@mizulienka Lucka ona je taká jemná ale veľmi rázna osôbka a presne ako píšeš rada sa oblieka, dáva si pozor na veci, aby sa neušpinila, šatičky, maľovanie nechtov a klopkačky to je jej. Ale Terezka to je živel, rada sa vyoblieka, ale neváha v silónkach a sukni vyliezť na strom a tiež je ako taký chalanisko. No čo už aj také ženy treba :grinning: :grinning: :grinning: kamarátka ma utešujer, že ona bola taký chalanisko, keď bola malá a teraz je z nej taká veľmi dobrá a nežná mamina. A veľmi pekne ďakujem za pochvalu aj za prianie

@pralinka25 ja takýto akože humor asi nikdy nepochopím
24. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok