• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
Ahojte, pridávam moje rýchlovky, stresovky a neviem čo ešte, lebo tento týždeň som nechcela robiť žiadne tortičky. Išli sme na predlžený víkend do Tatier, ale všetci ma ukecali a boli ochotní si zobrať torty už v piatok ráno. Keďže som to chcela čo najčerstvejšie, tak som ťahala nočnú, a tak to aj vyzerá :frowning2:, hlavne tá fľaša, to bola hrôza. Idem Vás dočítať, čo ste popísali a popridávali, kým som tu nebola :slight_smile:
24. feb 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@1zaza ved su krasne :dizzy_face:
24. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ďakujem, ale fakt nie som moc spokojná :slight_smile:, ešte jednu som zabudla, opice už neviem po koľkátý krát
24. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@macamac Maca, perfektne sa Ti vydarila, len tak ďalej :wink:
24. feb 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza Veď sú parádne, žiadny stres na nich nevidno :slight_smile:
24. feb 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza Suprove opičky.
24. feb 2013 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza všetky sú super :sweat_smile:
24. feb 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem zase měla dortík, pro synovce k pátým narozeninám... Traktůrek Tom 3D, světlý korpus, jahodovým nastavovaný krém, smart bílý barvený a černý hotový
24. feb 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@lencza Ja by som takú tortu nedala je to dosť do stredy, a určite ju budú jesť aj deti, ale neber to osobne je to len môj názor.
24. feb 2013 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Je veľmi pekný a taký veselý.
24. feb 2013 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak jsme dve. Taky jsem touzila ma malem jemnem devcatku. Saticky, sukynky ... culiky a ........... boze muj co ja to mam doma za strestidlo. Neposloucha, palice dubova(a pak ze znameni neodpovida. Mala je v dubnu) to je. Vsechno dela jak ona chce, vsem rozkazuje a nakazuje a zakazuje a ja si kolikrat s ni nevim rady. Bude mit 4 roky ............ uz se tesim na pubertu. :sweat_smile:
24. feb 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencza ja by som to neriskla veru lebo co ked sa vsetko nezje na oslave hned ten den a nieco si odlozia? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps kockam vsetko najlepsie krasne torticky a Veronke skore uzdravnie :wink:
24. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ďakujem a ty sa máš ako? ešte ti býva zle?
24. feb 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No veď to.
24. feb 2013 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix to jak naša T. tiež sa "teším" na pubertu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale je veľmi šikovná a mám neskutočne vyvinutý 6-ty zmysel, dovtípi sa aj to, čo netreba :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix Ja by som brala hocijakú len aby niejaké bolo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. feb 2013 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krasny deticky. A i ja byla jako kluk. Meli jsme s deckama takovou partu a kdo myslis, ze ji velel. Kazdy strom jsem zkusila a z kocarku na panenky jsme udelala motokaru a jezdili jsme na ni s kopce. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a pak se divim po kom ta ma holka je. :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja už keď som v koncoch si povzdychnem, že čo som ja komu spravila a T. mi na to zahlási, že nikomu nič a vraj akú sme ju chceli, takú ju máme
24. feb 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@1zaza Keby moje tak vyzerali :grinning:
24. feb 2013 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix Hej? No tak potom lekárom už neverím, začínam veriť tebe :wink:
24. feb 2013 o 21:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova aj to bude, len trpezlivosť a kľud treba. U nás to vyzeralo, že nebude ani jedno a dopadli sme tak, že máme štyri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@1zaza všechny dorty jsou krásné, ikdyž píšeš, že byl shon a stres. Kdo umí tak umí :wink:
24. feb 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps skoda, ze nie vzdy staci ta trpezlivost a klud:slight_smile:
24. feb 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa :dizzy_face: jaj ďakujem
len ja musím prekonať svoju lenivosť :grinning:
ale teraz máme prázdniny a ja týždeň dovolenku,tak som si sľúbila,že zajtra s malou zo zvyšného marcipánu budem modelovať :grinning: :wink:
24. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps Štyri ??? A ešte aj pečieš??? Kedy ??? Ja mám jedno, ale s bývalým manželom ktorý oňho nemá záujem, keď tam ide tak sa mu nevenuje buď spí alebo pozera tv, ale terajší partner sa mu venuje naplno hrajú sa, učí sa s ním, učí ho lyžovať .... bol by úžasný otec, vlastne už je nevlastný ale je .No je to nespravodlivé. Ale ja myslím pozitívne nikdy sa s tým nezmierim že nebudeme mať určite budeme a ešte keď si ty povedala ta už na 100% :grinning:
24. feb 2013 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt ja viem ...., ale často stačí len tak "málo" :slight_smile:
24. feb 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps juuj ano viem si predstavit aka bola rada..takej krasnej torticke,..tie tvoje postavicky su ako zive..nadhera....joj chudatko , to je mi luto, ze ma teplotku....skore uzavenie zelame
24. feb 2013 o 21:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veľmi ti to želám. No pečiem niekedy cez deň, niekedy na úkor spánku, ale mám z tortičiek neskutočnú radosť a keď vidím ako niekoho taká obyčajná torta poteší ....
24. feb 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2013 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok