Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
1zaza
24. feb 2013
Ahojte, pridávam moje rýchlovky, stresovky a neviem čo ešte, lebo tento týždeň som nechcela robiť žiadne tortičky. Išli sme na predlžený víkend do Tatier, ale všetci ma ukecali a boli ochotní si zobrať torty už v piatok ráno. Keďže som to chcela čo najčerstvejšie, tak som ťahala nočnú, a tak to aj vyzerá 😞, hlavne tá fľaša, to bola hrôza. Idem Vás dočítať, čo ste popísali a popridávali, kým som tu nebola 🙂
dm1
24. feb 2013
@1zaza ved su krasne x-)
1zaza
24. feb 2013
@dm1 ďakujem, ale fakt nie som moc spokojná 🙂, ešte jednu som zabudla, opice už neviem po koľkátý krát
simasa
24. feb 2013
@macamac Maca, perfektne sa Ti vydarila, len tak ďalej 😉
simasa
24. feb 2013
@1zaza Veď sú parádne, žiadny stres na nich nevidno 🙂
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@1zaza Suprove opičky.
lamps
24. feb 2013
@1zaza všetky sú super :-N
vera_vila
24. feb 2013
Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem zase měla dortík, pro synovce k pátým narozeninám... Traktůrek Tom 3D, světlý korpus, jahodovým nastavovaný krém, smart bílý barvený a černý hotový
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@lencza Ja by som takú tortu nedala je to dosť do stredy, a určite ju budú jesť aj deti, ale neber to osobne je to len môj názor.
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@vera_vila Je veľmi pekný a taký veselý.
sisix
24. feb 2013
@mizulienka tak jsme dve. Taky jsem touzila ma malem jemnem devcatku. Saticky, sukynky ... culiky a ........... boze muj co ja to mam doma za strestidlo. Neposloucha, palice dubova(a pak ze znameni neodpovida. Mala je v dubnu) to je. Vsechno dela jak ona chce, vsem rozkazuje a nakazuje a zakazuje a ja si kolikrat s ni nevim rady. Bude mit 4 roky ............ uz se tesim na pubertu. :-N
dm1
24. feb 2013
@lencza ja by som to neriskla veru lebo co ked sa vsetko nezje na oslave hned ten den a nieco si odlozia? :-p
nika1985
24. feb 2013
@lamps kockam vsetko najlepsie krasne torticky a Veronke skore uzdravnie 😉
lamps
24. feb 2013
@nika1985 ďakujem a ty sa máš ako? ešte ti býva zle?
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@dm1 No veď to.
lamps
24. feb 2013
@sisix to jak naša T. tiež sa "teším" na pubertu :-N :-N :-N ale je veľmi šikovná a mám neskutočne vyvinutý 6-ty zmysel, dovtípi sa aj to, čo netreba 😃 😃 😃
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@sisix Ja by som brala hocijakú len aby niejaké bolo 😞 😞 😞
sisix
24. feb 2013
@lamps krasny deticky. A i ja byla jako kluk. Meli jsme s deckama takovou partu a kdo myslis, ze ji velel. Kazdy strom jsem zkusila a z kocarku na panenky jsme udelala motokaru a jezdili jsme na ni s kopce. 😃 😃 😃 😃 No a pak se divim po kom ta ma holka je. 😃 😃
lamps
24. feb 2013
@sisix 😃 😃 😃 😃 😃 ja už keď som v koncoch si povzdychnem, že čo som ja komu spravila a T. mi na to zahlási, že nikomu nič a vraj akú sme ju chceli, takú ju máme
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@1zaza Keby moje tak vyzerali 😃
sisix
24. feb 2013
@timotejkabrejkova bude neboj 😉
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@sisix Hej? No tak potom lekárom už neverím, začínam veriť tebe 😉
lamps
24. feb 2013
@timotejkabrejkova aj to bude, len trpezlivosť a kľud treba. U nás to vyzeralo, že nebude ani jedno a dopadli sme tak, že máme štyri 😃 😃 😃 😃
jakelina
24. feb 2013
@1zaza všechny dorty jsou krásné, ikdyž píšeš, že byl shon a stres. Kdo umí tak umí 😉
aduskatt
24. feb 2013
@lamps skoda, ze nie vzdy staci ta trpezlivost a klud:-)
macamac
24. feb 2013
@simasa x-) jaj ďakujem
len ja musím prekonať svoju lenivosť 😃
ale teraz máme prázdniny a ja týždeň dovolenku,tak som si sľúbila,že zajtra s malou zo zvyšného marcipánu budem modelovať 😃 😉
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@lamps Štyri ??? A ešte aj pečieš??? Kedy ??? Ja mám jedno, ale s bývalým manželom ktorý oňho nemá záujem, keď tam ide tak sa mu nevenuje buď spí alebo pozera tv, ale terajší partner sa mu venuje naplno hrajú sa, učí sa s ním, učí ho lyžovať .... bol by úžasný otec, vlastne už je nevlastný ale je .No je to nespravodlivé. Ale ja myslím pozitívne nikdy sa s tým nezmierim že nebudeme mať určite budeme a ešte keď si ty povedala ta už na 100% 😃
lamps
24. feb 2013
@aduskatt ja viem ...., ale často stačí len tak "málo" 🙂
bambula1307
24. feb 2013
@lamps juuj ano viem si predstavit aka bola rada..takej krasnej torticke,..tie tvoje postavicky su ako zive..nadhera....joj chudatko , to je mi luto, ze ma teplotku....skore uzavenie zelame
lamps
24. feb 2013
@timotejkabrejkova 😃 😃 😃 😃 veľmi ti to želám. No pečiem niekedy cez deň, niekedy na úkor spánku, ale mám z tortičiek neskutočnú radosť a keď vidím ako niekoho taká obyčajná torta poteší ....
timotejkabrejkova
24. feb 2013
@lamps Ďakujem 🙂