• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@muffinka8 nádherná!!! :slight_smile:
25. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ahoj, prosím ako dlho môžem skladovať čokohmotu? A kde najlepšie? Nechala som ju v chladničke :confused: A ešte by som sa chcela opýtať, že ak zmiešam čokohmotu so smartflexom čo mi ostal z poslednej torty a je zelený a modrý, bude mať výsledná hmota stále hnedý odtieň?
25. feb 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno malé srdiečko ......a do štvrtka padla :slight_smile: ....a poobede Vás konečne dočítam ..pekný deň prajem :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
baby,objednavate si silikonove formicky a veci na torty na mimibazare? mate nejakeho spolahliveho predajcu?dakujem
25. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandrakocikova ahoj ja som sa vcera vratila z nemocnice tak este len teraz docitavam aku dobosku si nakoniec robila?tu moju?chutila?ja robievam platy tiez dopredu,lebo mam dve roboty a vsetko v jeden den nestiham
25. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Juj..................... ale su zlatuckeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....vsetko naj pre obe dcerenky prajem :wink: :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ,moja dnešná...pre synátora...takú si vybral, chcel len veľkú a poschodovú...prikladám foto aj s oslávencom :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@lawli krásná a to jste si teda doma dopřáli, takový obr :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 netusim ci bude mat hnedy odtien musis skusit ono zalezi aj od pomeru keby si dala zelenu a cervenu tak by bola isto hneda pri modrej neveim. Ja to skladujem klasika ako ostatne hmoty v kybli ved tam je len coko a ten sirup ktory nemusi byt v ladnicke iba klasika pri izbovej teplote
25. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka ahoj, tak ja mam vyborne zkusenosti s touto pani. Je mila, ochotna a rychla http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=131910
25. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli krasna, a mlady fesak.
25. feb 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli je nadherna a aka velika :wink: ste museli mat velku oslavu :wink:
25. feb 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandrakocikova Skúšala si to aj s inej hmoty? Baby tu radia tu gumpastu či ako sa to vola.
25. feb 2013 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no nechcela som až takú veľkú ,ale taka sa podarila...nás je veľa ,bude ešte málo :grinning: :grinning: :grinning: ...možno len foto skresľuje...je to 22-18-14...váha 8 kg....z dola čoko korpus ,čokoplnka + banany...stred biely korpus ,čoko pribinák...vrch biely korpus ,rafaelo krém ,marhuľový džem... :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka ďakujem ,oslava bude dnes...a teda dosť veľká ,dúfam ,že bude stačiť... :sweat_smile:
25. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ďakujem :dizzy_face:
25. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence používate tú gumpastu aj na poťahovku???
25. feb 2013 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ale ona bude mat asi prilis velke postovne na slovensko :unamused:
25. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jaj- že moc ďakujem

a aj všetkým kočkám, ktoré mi radili, povzbudili a lajkli :dizzy_face:
páni, baby, šak ma tuším navnadíte a nakopnete k práci :grinning: :grinning: :wink:

ešte raz ďakujem moc - ste zlatééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli to bude ekonóm :grinning:
25. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 jasné, zrozumiteľne, ďakujem, si zlatá :wink:
aj ja som to tak kedysi robila, teraz som nožom rezala-a teda celkom dobre :grinning:
25. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli aký robievaš korpus?tuším nie ten mramorák........sa mi vidí,že ty si písala že ti tiež pekne vždy narastie :slight_smile:
25. feb 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova na potahovku isto nie to je take strasne tvrde :stuck_out_tongue_closed_eyes:. teda aspon ja co mam gumpastu satin ice na kvety je ale super
25. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ďakujem idem si zapísať ten názov :slight_smile:
25. feb 2013 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omlouvam se, ze se "vtiram" :slight_smile: , ale mam na vas, zkusene cukrarky, dotaz. Mam v planu poprve pect potahovany dort, potahovat pravdepodobne touto hmotou http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=8800. Napln dortu bude mascarpone se slehackou, mozna s troskou Philadelphie (uvidim, jak to bude huste). Myslite, ze muzu ten krem pouzit i na pomazani dortu pod vyse uvedenou hmotu, nebo pouzit maslovy krem? Potahovat budu v patek, dort se bude jist v sobotu a predpokladam, ze se cely sni najednou. Bojim se, aby se mi potahovka neroztekla, ale zase muj muz nerad maslove kremy. I kdyz na to podmazani pod potahovku asi staci jen malinko ...?
Poradte prosim. Diky moc.
25. feb 2013 o 11:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 To sa zmieša do smartflexu či priamo sa z toho vyrába :unamused: idem pohľadat niejaku stránku ako to vlastne vyzerá :grinning:
25. feb 2013 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 @reruna ďakujem....krájam len nožom namočeným v horúcej vode a najprv sa snažím prerezať len polevu až tak celý rez :wink:
25. feb 2013 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby to zase mám objednávku, že srdce má byť červené, má tam byť 30 a nápis Mirko ľúbime ťa! a ešte dodala pani, že ostatné nechajú na mňa, že ako keby som ju svojmu mužovi robila :sweat_smile: a ja by som mu určite nerobila srdce červenéééé bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz bábo raď, čo sa hodí na červené srdce pre chlapa, však mňa nič nenapadá :unamused:
rozmýšľala som nad nejakým kvetom, ale čo chlapovi :confused:
25. feb 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena.k určite tortu natrieť maslom !!!!!!!! inak by sa ti poťah roztopil, to maslo tam vôbec nie je cítiť, ja osobne si maslo zmiešam z odrezkami z korpusu a tým to potieram :wink:
25. feb 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova to je normalna uz hmota rovno sa z toho robi toto je ona: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/0/3/5/1432-Gum-Pasta-Satin-Ice-1-kg ked sa pozries na cenu za kilo tak zbadas ze potahovat by s tym bola aj pekne draha zalezitost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok