• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@dm1 pobuchat som neskusala, len som tak s nou posuchala nech sa mi to rozleje rovnomerne... nabuduce skusim pobuchat teda, ci pomoze
25. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela este neprisli pokyny k tym ludanicam dufam? stale mam akosi pocit a bojim bojim aby na mna nezabudli :sunglasses:
25. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zklimekova Krásne srdiečko :dizzy_face:
25. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ja pecem v obdlznikovej forme
25. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka Ďakujem :dizzy_face: ...sú tak dva rôzne korpusy a 3 rôzne plnky... :slight_smile:
25. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, že by byl předek a zadek zaoblený, ale to nebude tak velký? Nebo to nadstavit, ten spodek, že?
25. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 a máš někde uložen postup, prosím?
25. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ze namam? ale tajny tip je pristela... od nej som odkukala co mala jednu foto ako vznikal :sweat_smile:
25. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ja som robila v takom malom obdlznikovom pekaciku alebo obdlznikovej zapekacej mise :grinning:
25. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka to by byl menší, tak pak jedině v obdelníku :wink:
25. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ja robim vsetky auta z plechu , co mi zostane teda ak nieco zostane davam do masla pod potah . Ak ti pomoze tak takto : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3380465268220&set=a.1698905830285.2092415.1167082231&type=3&theater
25. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela s dovolenim? :sweat_smile:
25. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a na fb si sa pridala sama ze ides abo ta tam supli oni ? pokyny este nic teda aspon Dadka este peniaze nepýtala :sweat_smile: :sweat_smile:
25. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prosim ako sa robi tento typ torty myslim ako urobit tu cesticku? torta bude len jednoposchodova taka mensia len neviem ci mam upiect v jednej forme a nejako to zrezat alebo v dvoch jednej mensej jednej vacsej alebo ako dosiahnut tu sikmu tocitu cestu? mate nejaky typ?lepsi obrazok som narychlo nenasla ale pointa je jasna
25. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka když bys dělala z kulaté, tak ukrojíš z obou stran toho korpusu kousek a to dáš na stojato nahoru . :wink:
25. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved ja viem, mna stale sused podpichuje, ze aky biznis z toho mam, ale on vidi asi uz iba to preberanie torty a tie peniaze ale tie hodiny za tym, pred tym ma kazdy oci zatvorene...to uz inac nebude, ludia si zavidia, vzdy to tak bolo a aj bude...
25. feb 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lifinka ja som auto robila z obdlznikovej formy, alebo klasika plech...sice to nebol mcqueen, ale ved auto ako auto :wink:
25. feb 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 já bych asi upekla klasický korpus a pak i na plech a z toho plechu šikmo uřezala a krémem přilepila na bok dortu. Ale možná je to blbost. :astonished: :astonished: :astonished:
25. feb 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby este vas idem otravovat....jedna baba tu stale davala odkazy na stranku so silikonovymi formickami, nemate nahodou prosim?
dostala som neodolatelnu chut nieco si objednat :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25
@jakelina dakujem vam
@lifinka ja som teraz robila v takom obdlznikom pekaci(podla @pralinka25 -ona poradila,ze tak piekla) ,robila som aj z okruhlej no ten dopadol katastrofalne
25. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka to je fakt, už jsme to tu probíraly hodněkrát. Já jsem po víkendu utahaná jak hrom. Dopoledne jsem byla s malým v práci, tak začal být protivný a za hodinu se mi vyzvracel v kanclu na koberec. Tak jsem to tam vyčistila a jela domů. Má horečku a já ještě musím něco nutně dodělat, dnes je termín DPH. Tak mám špatné svědomí, přes víkend jsem na něj neměla čas a teď jak je nemocný, tak si to vyčítám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spočítalal jsem si kolik jsem na těch dortech dostala zaplaceno, odečetla suroviny a podělila 40 hodinami, co jsem na tom strávila a vyšlo mi na hodinu asi 23,- korun. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka myslím,že toto bolo ono.mala nick mimoza....ale neviem presne čo ešte k tomu :slight_smile:
http://www.mojeformy.sk/
potom napíš,čo si vybrala :grinning:
25. feb 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka mne vcera tiez kamaratka povedala, ze fiii, ale si sa rozbehla, tak si krasne privyrobis...tak som ju musela hned vyviest z omylu...tak som jej zacala hovorit, co stoji len potah na taku tortu atd...no ale to uz akosi vypla a neprijimala (asi sa jej verit nechcelo). Ved vieme ako to je, mame z toho par eur, no ale kebyze mam teraz zratat kolko ma stali vsetky formicky, farby, vypichovace, formy na pecenie...tak neviem neviem, ci som nieco zarobila doteraz :grinning: :grinning: :grinning: , radsej to ani ratat nebudem. :confused:
25. feb 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina ten macqueen ake hrube korpusy a troska kremu :confused:
nevidim tam ale, ten najzakladnejsi krok pre mna, ako to odkrojila, aby to potom vyzeralo ako auto :confused: :confused: mne treba uplne po lopate :confused: :grinning:
25. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja tento tyzden nic nemam a normalne som taka rada, ze trosku vypnem...len sa budem kochat, co vy vytvorite :slight_smile:
25. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela pridala som sa tam sama ze idem len do mailu mi napisali ze potom sa este ozvu este predtym. tak snad ma nezabudnu ja uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
25. feb 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli paradna presne tuto istu mam ulozenu malej na dva rocky ze spravim:wink:
25. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@pralinka25
@ajka82
holky díky.
@pristela také děkuji, uložila jsem si to a to jsi ty okna stínovasla, kreslila, že?
25. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka skus tento kuk, ci pomoze...
25. feb 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok