• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@lamps Presne tak, súhlasím. Aj to je zázrak že som dokázala upiecť tortu :grinning:
25. feb 2013 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 ja som tiez rada, ze este niekto podobny sa nasiel :grinning: :grinning:
a ja mam tento mesiac robit 2 take...jedneho macqueena a este chutington, ci ako sa to pise, neiem narycho, su to stali zakaznici, tak som nechcela vymyslat, ze po 2 rokoch pecenia neviem take nieco urobit, tak snad si neurobim iba hanbu :fearful:
25. feb 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. feb 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova moj tiez nemohol mat 15rokov , že neplodný :grinning: :grinning: :grinning: , a tak sa stalo, že sme nášho čertoša splodili v rekordne rýchlom čase :grinning: :grinning: držím silno pačoky :dizzy_face: :dizzy_face:
@lamps si poklad , kujeeeeeeeem , vypada to lahko :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Tie špáradla sú načo na lopte? Bratranec chcel aby som mu upiekla ale som ešte nerobila tak som sa bála tak som ho presvedčila že niečo iné bude lepšie :grinning: podľa čoho vyrezávaš ten marcipán na loptu máš šablónu?
25. feb 2013 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2013 o 15:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka prosim ta,. co te ten chutington? :sweat_smile:
25. feb 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova aj ja drzim palce :wink:
treba verit, ze zazraky sa este stale deju :wink:
citala som pribehy mamiciek, ktorym lekari potvrdili, ze nemozu mat babo a teraz su mnohonasobne mamicky, najtazsie to je asi iba rozbehnut, tak vam silno silno drzim palce :wink:
25. feb 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova tie slúžia ako výstuž, aby torta držala tvar, ale keď robíš len polovicu lopty netreba ich tam dávať
25. feb 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja mam ulozene nieco taketo, mozno pomoze
25. feb 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. feb 2013 o 15:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to je vlacik, nie?
25. feb 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ja som tiež práve zisťovala taký vláčik :grinning:
25. feb 2013 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 netusim, sak keby som vedela, sa nepytam:slight_smile:))))))nemam ani potuchy, musim najst na nete
25. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ahaaaaa, tak s tymto som sa nestretla:slight_smile: uz sme vymenili JimJam za Disney Channel:slight_smile:)
25. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dufam, že nič vážne. no ja som robila cesto od teba a krém od Dadky212.som si vybrala z každého niečo:slight_smile: ale dakujem. nabudúce spravím aj krém od teba, som zvedavá, ktoré vyhraje.
25. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt na jim jam nechodia :wink:, aj ked, mohli by, stale tam tocia to iste... :wink:
25. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela milacik, tie tvoje zasterky su neskutocne!!! Ta moja torta bola rychlovka, lebo som zistila, ze strasne zle sa mi robi v inej ako mojej kuchyni tu v DE, kde sa mozem roztahovat! Tak to vzdy len zjednodusujem koncept, aby som to mala co najskor z krku:slight_smile: Moj byt v BA je tak strasne maly, ze sa tam neda pohnut a je nas tam ako bielych mysi! :grinning: :grinning: :grinning: a vsaaaaade kopec veci naukladanych ..
25. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timotejkabrejkova ja všetko robím z Pasta dama top špecial.Baby na nu velmi nadávajú, ale mne sa celkom páči.Mne sa s nou dobre robí.dobre sa s nou robia napr. tie krajky, všetko, také plastické, čo potrebuješ ohnut a tak..ale inak ona nikdy nevytvrdne,je velmi dobrá na poťahovanie, ale na tvarovanie je ževraj lepší smartflex
25. feb 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ačo idete doLudaníc?
25. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja som robila tiež lízatka,ale kupila som si na ne original čokoládu určenu na tieto lízatká candy melts...žiadne bublinky,nelepila sa.len z celého balíčka za 3,5 vyjde len 10 lízantek
25. feb 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja som na teba myslela, dlho si nic, fajn ze je vsetko ok :slight_smile:
25. feb 2013 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje vikendovky, boli sme v nedelu odcestovaní takže až teraz
skatula s kvetmi pre svokru k narodkam, sa tesila :dizzy_face:
druha pre manzelovu krsnu k narodkam
a tretia so stencil- skuska, mala byt pre kamosku, ale sme sa nestreli, tak ju dostal manzelov kolega k narodkam
vsetky tiramisu :wink:
a moja vikendova chladnicka :grinning:
a ste zapisali.........tak idem citat
25. feb 2013 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@zuzana92101 jaj, sak ja uz neviem, my sme vyrastali na Vlak tomas, Bob stvitel, Finley, Autobusy v jednom kole...no, des a hruza.ale ked bolo treba pol hodky zmiznut od decka, bolo to dobreeeeeeeeeee:slight_smile:
25. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si práve pozerám tému fotopostupy a to ja nikdy nedokážem :frowning2: Tam je toľko vecí a pre mňa úplne španielska dedina :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tom som len na 7 strane :grinning:
25. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ved aj my, stale na tom ficime, este k tomu hasic sam a angelina balerina :grinning:
25. feb 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 já krémy vlastně všechny dělám tou 13 :wink: :wink:
25. feb 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, po dlhom case som mala volne popoludnie a stravila som ho s vami a vobec nelutujem :wink: :grinning: bolo mi s vami super, som si aj oddychla :wink:

este jedna prihoda z dnesneho rana...katka chcela rano strihat papier noznickami, tak som jej dala ale nevsimla som si, ze s noznickami vybehla hore, po chvili pocujem len muza, ze aaa kati ty si tu???? a potom na mna vola, ze Luci pod hore pozriet, ake ma katka nove vlasy :confused: ani nepamatam, ako som vybehla po schodoch a katka na jednej strane vlasy ostrihane nad ucho, druhu stranu si nechala dlhu :confused: a ofina ako hlava pomazana z tej rozpravky Mysi kozisek...takze tolko dnesny zazitok :wink: :grinning:
nevedela som, ci plakat, ci sa smiat. :wink:
25. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@mizulienka jé bobina. Já jsem si hned vybavila tu scénu, jak se Kačenka ostříhala vlasy, aby mohla jet na hory ve filmu S tebou mě baví svět :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok