• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
baby, mne po 5 od otvorenia dnoch zacal plesniviet 4kg smartflex pomaranč:frowning2: zospodu a kusok na vrchu zoslizovatel a robi sa pleseň...tri kila do koša:frowning2:( spotreba je to 13.6.2013. Nemáte náhodou niektorá s tým problém?
26. feb 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem za recept na pagace,som dneska skusila su dobrucke,nahodou na oskvarkove nemas recept?
26. feb 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt ty jo, mně nikdy nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však zkus reklamovat. Já teda za celou dobu co peču spotřebovala dva kýble Smartflexu ani ne celé. Používám ho na modelování a nebo když peču někomu, kdo nechce marcipán z mléka. Jinak mi v 80 % případů lidi řeknou, že hlavně ať jim na dort nedávám fondán. Zajímavé je, že MMF jim chutná. Je to i tím, že v Opavě je dětské centrum, kde dělají i dorty a většina lidí, co má odtamtud dort už ho podruhé nechce. Oni potahují WI a lidem to nechutná.
https://picasaweb.google.com/107434848119346227110/Dorty?authuser=0&feat=directlink#
Tady je galerie jejich dortů. Já jsem od nich žádný nejedla, ale maminky co si pak vzaly ode mě, tvrdí, že to nebylo vůbec dobré. Ani potah ani krémy atd... A cenu mají stejnou jako já a to musí zaplatit zaměstnance a prostory. Nechápu. :astonished:
26. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja mam so smartflexom prvykrat problem a robim s nim tak 80% tort........uz som pisala mail, ale ska co im mam plesnivy kybel na vlastne naklady poslAt spat?:frowning2:
26. feb 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já bych vyfotila a poslala jim fotku i s tím štítkem nafotit, že je ještě v záruce.
26. feb 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to asi nebude vidiet, lebo to zoslizovatele je takmer rovnakej farby ako hmota, su tam drobulinke bodecky zacinajucej plesne a smrad:frowning2: a s mobilom neodfotim:frowning2:
26. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ty máš dort snad každý den, krása všechny. Zvládáš toho hodně. :wink:
26. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina napisala som im cislo objednavky, islo to od nich minuly tyzden, takze snad si uznaju, ze to nemohlo byt mimo zaruky.............stitok odfotit mozem, to problem nebude, uvidim, ako sa k tomu postavia
26. feb 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som svoj nedoplatok 90€ platila minulý mesiac :frowning2:
26. feb 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Zdenka, moja sestra zase videla v DE dokument, ze vraj rastlinne margariny su velmi nezdrave, ze sa usadyuju v cievach a poskodzuju chlopne, ze radsej mame jest len zivocisne maslo..tak ja fakt neviem..jedni vravia tak druhi inak. :confounded:
26. feb 2013 o 16:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 tak to potesi :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne,ked sme cakali preplatky! :grinning: :rolling_eyes: :sweat_smile:
26. feb 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt urcite treba reklamovat....ako radi Jakelina odfot...sak to nieje za babku kurnik sopa :angry: ..a urcite budu mat aj ine baby tento problem, bo to muselo byt kontaminovane...uz skor. :frowning2:
26. feb 2013 o 16:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 skusim odfotit, uvidim, ci nieco bude vidiet na tej fotke
26. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak odpoved je, ze nikto sa nestazoval, ja som zle skladovala asi, hned otazky, ci to nebolo v chladnicke a zrazena voda tam plesnivela a kyble sa vypredali uz v januari a nikto sa nestazoval...ako v januari, ked ja som objednavala v polke februara a min tyzden mi to este len prislo............
tak to ani fotit nejdem, lebo budem presviedcana, ze s tym neviem zaobchadzat, takze 15 EUR v ....
26. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt s plesnivym smartom som aj ja prisla do kontaktu dokonca trapas ked ho kamoska vyhrala na stretnuti cukrarskom v dubnici a isli sme rovno nieco z neho robit a smrad jak slak a aj taky mazlavy plesnivy bol a to bol v zaruke este dlho tak jej to bez problemov priamo tam vymenili.... odkial si kupovala?
26. feb 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienka spodok bol tmavy korpus parizska slahacka s bananmi a vrch mramorak pribinak s cokokuskami a jahody
26. feb 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a budes robit len polku ci celu loptu?
26. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. nam to vychadza cca. dobre dokonca preplatok sme mali ale to len preto ze som si navysila mesacne platby nech ma potom nevystrie pri vyuctovani
26. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 natortu.sk
26. feb 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ved aj my sme platili viac, preto som cakala preplatky a teraz taky sok :astonished: co uz :rolling_eyes:
26. feb 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 natahovat sa s nimi nebudem.........tak ci tak je to posledna objednavka hmoty cez nich
26. feb 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 hmmm no potesi veru. A ste na byte ci dome? my na byte sme platili 45 e mesacne teraz to sami oni svojvolne zase znizili na povodnych 33 e kedze bol preplatok
26. feb 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ono stat sa to samozrejme moze z ktorehokolvek shopu to co som spominala bolo z t-fornaxu... ale zase zalezi ako sa k tomu obchod postavi a ci urobi vymenu bez problemu
26. feb 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 v dome. no minuly rok sme mali tiez nedoplatky,ale nic hrozne,tak nam zvysili o 5 ecka na mesiac. teraz nam zvysili o 10 na mesiac. tak snad o rok budu uz preplatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 sak jasne, ja ich ani neobvinujem, len teda hned sa snazit najst chybu vo mne...:frowning2: smutne
26. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 vyzera to takto, toto je spodna strana, teda ta, co bola neustale v kybliku, predpokladam, ze keby sa mi to sparilo, by to bolo cele mokre
26. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata @elienka @mariann2 @luciahromadkova @pristela a samozrejme ostatne.
zistoval mi muz ten mixer http://kuchynske-roboty.heureka.sk/eta-0028/
priamo v ete, povedala, ze teraz mali nejaku akciu, kde kuchari, cukrari varili, piekli a velmi si pochvalili tento mixer.
este maju par kusov na sklade, ak sa to minie, dalsie budu az v maji - teda aj ine inde na nete.
cena 335 eur. som mu vravela, ze ste nieco pisali, ze aj 260? ale ze tie su asi nejake poskrabane, bez zarucneho listu, s nejakou vadou.
takze ak si to budete kupovat, pytajte si original zabalene v krabici, so zarucnym listom.
tot vsio.
26. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prosim, nejake pstupy ci dortiky se sovou???? Diky
26. feb 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 Ja teda nie som puntickar na E- cka , jeme zdrave aj nezdrave veci s detmi , no tieto 4 Ecka su naozaj jedy!!!!! Dokonca su poniektore v USA , ci Kanade uplne zakazane !!!!
My jeme vela ecok v potravinach, lebo keby sme ich chceli vsetky , alebo co i polovicu vylucit, tak nemusime jest nic a zomrieme od hladu :wink: :grinning: No musim povedat , ze mam dost depky, v mojej rodine je aj riziko rakoviny vysoke :cry:
a prave som citala, na DE; SK a aj CZ o tom a aj o inych chorobach, ktore sposobuju tieto E a zhoduju sa na 99 % v popisoch.
Tak napriklad ................. na ceskych strankach je toto...................
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E250
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E102
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E127
A pri tomto je to skoro vsade zakazane ecko a jediny produkt s tymto sa predava v Kauflande ( Leerdammer light)
http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E180
My budeme aj nadalej kupovat a konzumovat ako doteraz :wink: :slight_smile: no budem trosku sledovat aspon tieto 4 vynimocne :frowning2: a aspon sa pokusit ich, obmedzit..... ak nie aj vylucit. :pensive:
Ja som vam to sem hodila len ako postreh a varovanie, kazdy vsak musi urobit ,to co uzna za vhodne........ :wink:
26. feb 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok