• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt vies co si myslim, ze ti nehovoria pravdu, urcite bol niekto kto sa staazoval, ale ako vidis..jak sa postavili k problemu..tak by som im pekne podakovala, a viac by som u nich neobjednala.. :wink: ..ved oni by si to mohli u dodvavatela vyreklamovat...
26. feb 2013 o 17:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 jasne ze nehovorila, ved to nemohli vypredat v januari, ked mne to doslo minuly tyzden.... este ze som dnes ten kyblik otvorila, inak by som v piatok nemala cim potiahnut
26. feb 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a odkial si objednávala?
26. feb 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 natortu, Švabovce
26. feb 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt uf práve som dnes rozmýšlala, či odtial vezmem, alebo risknem sestru či stihne tortomaniu...tak stihla...no ja odkedy mali baby problém so smartflexom s tou plesňou, tak vždy s malou dušičkou vždy otvorím kýbel aj zospodu pozriem, keby bol zlý tak ma asi porazí, neviem čím by som potiahla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt inak ked majú takýto prístup k reklamácii tak neviem neviem či odtial ešte objednám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som dnes otvorila, lebo som potrebovala kusticek hmoty a cakaalo ma toto...........v piatok mam 6kg tortu, keby som na to dosla az v piatok rano, slak by ma trafil
a teta mi tvrdi, ze varku v januari vypredali...to tam akoze speci na mna do polky februara cakalo jedno vedro s vedomim, ze ja este o dva tyzdne objednam asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som mala jeden problem uz u nich a reklamacia uuuuplne v poriadku, bez problemov a teraz toto, som sklamana...takto mam cca 15 EUR v kybli..............
26. feb 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a z kadial si to objednávala?
26. feb 2013 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt sorry, už vidím
26. feb 2013 o 17:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nooo šak to...
26. feb 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale aspon presne ukazka toho, ako sa ja chovat nebudem:fearful:)) vsetko zle je na nieco dobre:slight_smile:
26. feb 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha inak pribinaka ti nevytláčalo plnku pod takou váhou,
26. feb 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem poradit v akych rozmeroch a kolko vazia vase knihy. akurat tu bola jedna pani zajtra pride pozriet inspiracky tak ak nieco mate budem vam velmi vdacna pre chlapa na 40tku.
26. feb 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ale aspon presne ukazka toho, ako sa ja chovat nebudem)) vsetko zle je na nieco dobre
26. feb 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt hmm skoda, lebo zatial som s nimi bola super spokojna...myslim s natortu.sk
ja od nich beriem hmotu uz dlho a zatial klopkam, nic...mam este jedno vedro od nich neotvorene, tak snad bude oki :wink:
26. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aj ja od nich bravam a nikdy nebol problem, preto som prekvapena. Keď som reklamovala u nich polamane podložky, nebol absolut problem, odpocitali mi sumu z dalsej objednavky a ako ospravedlnenie poslali modecor gel:slight_smile:)
lenze to bola reklamacia par centova, nie 20 EURova:frowning2:(
26. feb 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 prosim ta myslim ze ty si spominala ze robis pribinacikovy krem s mliekom. je chutovo rovnyky ako s tou slahackou? a v akom pomere davas mlieko prosim?
26. feb 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den,chtěla bych se poprvé pustit o potahování dortu a nevím jestli marcipánem nebo potahovací hmotou,co bue pro mne snažší a hlavně,aby to i dobře chutnalo .Potřebuji natrénovat dětem k narozeninám.Moc děkuji.Iva
26. feb 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja mam taketo ulozene
26. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mrka2 a kolko platite mesacne ? my sme mali tiez nedoplatok ale bol nižší než čo mesačne platime tak sme sa vytesovali bo tym padom sme teda mali jeden mesiac lacnejsi :grinning: my ale platime mesacne veeeelaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dm1 Danka asi celu gulu- pán povedal , že tak to budem mat jednoduchšie :grinning: :grinning: :grinning: @jakelina písala že jej mala 2kg, to sa mi zda vela na tak male misky,ale zas ak mala nejaku tazku plnku s ovocim moze byt , aspon ma trosku ukludnila a snad ted ta moja bude mat 1kg :confused:
26. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 náhodou mi to prišlo pod oči :

6.3.2012 - Používanie farieb
UPOZORNENIE

Upozornenie na NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1333/2008 zo 16. decembra 2008 o prídavných látkach v potravinách („Nariadenie“)

Zoznam potravinárskych farbív uvedených v článku 24 Nariadenia, v prípade ktorých musí označenie potraviny zahŕňať doplnkové informácie.

Potraviny obsahujúce jedno alebo viaceré z týchto potravinárskych farbív:
Pomarančovo žltá (E 110) (*)
Chinolínová žltá (E 104) (*)
Azorubín (E 122) (*)
Allura červená (E 129) (*)
Tartrazin (E 102) (*)
Košenilová červená 4R (E 124) (*)

Informácie:
„názov alebo E číslo farbiva (farbív)“: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.
(*) S výnimkou potravín, v ktorých sa farbivo(-á) používa(-jú) na účely označenia zdravotnej nezávadnosti alebo iných označení mäsových výrobkov alebo na účely pečiatkovania alebo na zdobenie vaječných škrupín.
26. feb 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 ty si musela bábatenko veľmi zohrievať :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja som robila takuto sovu....
26. feb 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
babulky neviete mi poradit s tou knihou prosim zajtra pride ta pani a ja nemam ani sajnu v akych kilach sa to pohybuje fotky som nejake nasla ale vsetko je take tradicne ruze a lem.
26. feb 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam takuto sovickovu....
26. feb 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bambula1307 My jeme len živočíšne maslo žiadne rastlinné ako veto,rama .... nám jedna známa lekárka povedala aby sme rastlinne nejedli lebo obaľujú orgány a následkom toho ten orgán prestane pracovať.
26. feb 2013 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a kolik máš tu misku, jestli jsem se špatně nepodívala, já 20 cm.
26. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 juj, čosi, ja som preplatok vobec nečakala, som rada, že to bolo "len" 90€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zlato.....ja som piekla v jednej miske 12cm priemer z jedného vajíčka.....maslová plnka....potiahnutá a vážila 540gramov.....ale keby ju naplním 2x tak má isto viac......baby písali, že má väčšinou od 550 do 750gramov........
26. feb 2013 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok