Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
28. feb 2013

@pipka no radost s tym samrtflexom, fakt☹( som zvedava, co dojde dnes mne

ajka82
28. feb 2013

@pipka vidis vidis...ja som zostala teda verna tortomanii, aj ked som rozmyslala nad tym dortisimom 🤐 vcera pred obedom som objednavala s tym ze nemam auoto k dispozicii do konca tyzdna a dnes rano volal kurier ze to ma v aute na ceste 😝

ajka82
28. feb 2013

inak rozmyslam, sak keby to aj rachlo kurierovi, tak za den to by az tak moc neobschlo 😕 teda aspon z mojej skusenosti co som raz v noci zaspala a rozbalenyy sf v kuchyni zostal 😅

larah
28. feb 2013

@abriela krásne bábatko, gratulujem

vlada111
28. feb 2013

@muffinka8 neboj, rum to istí 😀

muffinka8
28. feb 2013

@vlada111 😀 😀 😀 ja som asi totál drevo, ale rumu som dala skoro viac ako vody a vôbec ho tam nectím 😀 😀 😀 akože ďalší nepodarok do zbierky 😀 prvý punčák sa mi podaril a s týmto nie som spokojná, ale snáď polovička to doje 😅

mizulienka
28. feb 2013

baby, ked robim pribinaka, davam 2 slahacky, 1x500g tvaroh, 1x250ml smotanu, kolko creme ole mam dat?

dada2007
28. feb 2013

@mizulienka ja dávam 2....a tuším pristela dáva 1 😉

evvina
28. feb 2013

dnešní kakaová hruška s hruškovým krémem a hruškama uvnitř.

aduskatt
28. feb 2013

tak dievcata, zasileka smartflexu dorazila, samozrejme v plnej cene a bez akehokolvek ospravedlnenia zo strany predajcu, tak nakoniec som ja za kravu, lebo neviem skladovat smartflex a pcham ho do chladnicky, urcite to tak je, lebo inak by fakt, ale ze fakt nemohol zoslizovatiet a splesniviet, samozrejme aj zo spodu, kde potahovka nemala ako zvlhnut... 😠 😠 😠 😠

ajka82
28. feb 2013

@aduskatt tak toto je super 🙄 😠 nakopat ich niekam...

inak baby spoznali by ste tohto panaka? moje dcery tu rozpravku nepoznaju, tak nemam dar komu overit 😅

sticker
28. feb 2013

@ajka82 Moje deti svorne tvrdia, že je to "Cililing" 🙂 😉 Takže super 🙂

mizulienka
28. feb 2013

@evvina krasna 😉 ako sa prosim ta robi hruskovy krem?

ajka82
28. feb 2013

@sticker ooo, ze dakujeeem 😵

viera6
28. feb 2013

ahojte,
idem k vam s prosbou na nejaké inšpirácie otvorenej knihy ...jedna strana by mala byt na 70a druha na 50...

dm1
28. feb 2013

@mizulienka ja som dala 2 ako mi pisali kocky ale to bol beton podla mna a to som dala aj celu smotanu kyslu 😝

evvina
28. feb 2013

@mizulienka no já ho udělala jako pribiňáčkový jen jsem přidala místo šlehačky rozmixovaný kompot a pak podle hustoty ještě trochu Ole pudinku aby mi to moc neteklo. a byl vynikajíci.

dadka212
28. feb 2013

@mizulienka nedaj smotanu a daj len jeden creme ole 🙂

jakelina
28. feb 2013

Tenisový, váha 2,5 kila.

mamina1978
28. feb 2013

@jakelina Krasny tenisovy dortik ........... 😵 super sa ti podaril 😉 🙂 Aj tie lopticky su perfektne 😉

jakelina
28. feb 2013

@mamina1978 děkuji, ty mě vždycky tak chválíš. Moc si to cením

mamina1978
28. feb 2013

@abriela jezinku ten je nadhernyyyyyy........................... tak sladkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Bobulka malinka 😵 😵 😵 😵

aduskatt
28. feb 2013

@jakelina uzasna raketa🙂

mamina1978
28. feb 2013

@jakelina ale ......vzdy nieeeeee 😉 😀 ............ no ale ked sa mi viacere pacia, 😵 tak mi neda ich neokomentovat.Mas vzdy velmi peknu a cistu pracu....... A okrem toho mam dalsi tenisak do zbierky, aby som mala aj farebne kombinacie, ved nikdy neviem, co sa mi bude raz hodit. Ale co som tiez zistila, o co viacej inspiracii mam ,o to viacej som nerozhodnejsia 😅

mamina1978
28. feb 2013

@jakelina a uz davnejsie som ti chcela napisat, ze bolo by vhodne si na torticku davat podpis, lebo takto v rosteku malinke........ ti to mozu zmanipulovat a tvoju fotku dookola vystrihnut a tak ti ju,, ukradnut´´ ja som si preto vsetky fotky na FB musela pred niekolkymi tyzdnami aj s tymi krasnymi komentarikmi vymazat a dat opravene s podpisom na torticke. 😔

jakelina
28. feb 2013

@mamina1978 já zas žádné nádhery co by mi někdo kradl nedělám, ale děkuji za nápad. Nevím jak se to dělá, ten podpis přes celou fotku, poptám se manžela nebo dětí. 😉

vecernicci
28. feb 2013

@mimcak neboj, číču zmákneš 😉

vlada111
28. feb 2013

@daducha no ja nebláznim, si dobrá a hotovo 😵

vecernicci
28. feb 2013

@pristela z dvanácti vajec ee, jen z deseti ale já mramorák nedělám, dělám klasika 10 vajec, 40 dkg curku a 40 dkg mouky, tak nevím, kolik toho máš celkem na těch 12 vajec 😒

aduskatt
28. feb 2013

@vecernicci to mas do akej velkej formy, pls? z tych 10 vajec? do 26ky?