• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@mizulienka Luci,no ja pre zmenu dávam 1,5 sáčku :grinning: .ale nedávam už tú kyslú smotanu potom :wink:
a už ti prišla tá formička či nie?
28. feb 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak žena , nehnevaj :angry: si na tom tak isto ako ja :dizzy_face: :dizzy_face: a keby este nieco tak tamto bolo v mojich začiatkoch takže to isto nemohlo byt tazke , neboj podari sa !!! si šikovnica , mas krasne torticky :dizzy_face:
28. feb 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tak to jo, moc jsem to neštudovala, jen jsem si myslela, že když tam máš tu roládu, že je to tvůj blog :wink:
28. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jaj moja ,ale ved ja som tiež iba v začiatkoch ved pečiem iba od júla či augusta tak nejako. Ale aj tak ti ĎAKUJEEEM za pochvalu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ,to od taba poteší,ale ešte mám k vaším výtvorom ďaleko.
28. feb 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no ale samozrejme nie je amater ako amater :wink:
28. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela mám to úplně stejně, všichni chtějí pribiňák....nuda a já bych ráda vyzkoušela takovýc nových náplní...má to jen výhodu v tom, že je to fakt jednoduché a rychlé....
28. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja tiž čo som robila pribinák tak si ho každy vychvaloval.
@lokalistin inak s tým amatér máš aj pravdu,lebo naposledy keď som robila tu s tými macíkmi tak pani mi hovorila,že majú objednanú tortu ešte jednu u cukrárky čo ju poznám.Vyučená cukrárka ,robila im 3D mcqina,ale ked som ho videla ,no des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mozes poprosit o radu? Akurat peciem kolaciky na zajtra na syncekovu oslavu a chystam sa na tortu. Idem robit ten mramorovy korpus. Ked pojde do formy 26, aby sa mi dal prerezat dvakrat (na 3 cesta), staci zo 6 vajiciek, ci radsej z viac? A piect na 150 stupnov hodinku, ci ako dlho sa pecie? Dakujem krasne vopred za odpoved, tento korpus som este neskusala, vzdy cokoladovy alebo biely podla inych receptov. :dizzy_face:
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak já včera dělala dva s karamelovým :wink: u nás zase docela fičí :grinning:
28. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A este jedna otazka, sa ospravedlnujem, ked budem obalovat horalky smartflexom (budu to mrakodrapy) Treba tie horalky aj natriet kremom, ako ked natieram tortu a az potom potahovat hmotou, ci len tak nasucho rovno na horalku? Dakujem krasne :dizzy_face:
28. feb 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočeny mám tu na Vás jednu prosbu ,nemáte niektorá v okolí číňana ktorý má abecedu.A bola by ochotná kúpiť mi a poslať? Takú obyčajnu velké písmena. Lebo niekedy sa na torte nehodí meno tak chcem dať na podložku,ale ja mám iba tu fanky a ta je malá. Potom to nieje vidieť.
28. feb 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Luci ano ano prisla, vcera :wink: uz som ti isla napisat, ale mala som navstevu :wink:
dakujem kraaaasne, vecer poslem peniazky :wink:
28. feb 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubi22 já potírám nutelou nebo máslem
28. feb 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - dakujem krasne, vidis, ta nutela ma vobec nenapadla, a tu davam pritom pod hmotu na maffinky :dizzy_face: Dakujem este raz :dizzy_face:
28. feb 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby keď robíte hmotu z cukríkov z Lidl - majú gramáž 300g koľko dávate cukru? Lebo čo som ja robila podľa receptu na prvej strane tak tam cca 750g cukru na menšie cukríky.... A teda nejako moc som tej hmoty nemala :unamused: Potom na tých 300 by som riadne veľa minula.....
28. feb 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoc... mate niekde niektora ulozeneho nejakeho dinosaurusa rexa s otvorenou papulou? :sweat_smile: buduci vikend sa mi k "malej" X3, prsam, jednej poschodke pre dievcatko a mozno vinovemu sudu pridruzila takato objednavka...sobotu som povedala ze nie, ze uz je na mna vela pri 2 detoch a ze oni aj posunu oslavu na nedelu :grinning:

inak dovod preco sa mi vylialo cesto z rafiku, davala som pod neho paradny novy rovny plech od svokry, akoze vazne rovnucky... no a co myslite, co ten plech urobil v teple? ...zohoool :rolling_eyes: :angry:
28. feb 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubi22 ja som davala do 26 mramorak zo 6 a pekne mi vychadza, tak cv pohode prerezem 2x :wink: musim si zaklopkat, bo sa mi nabuduce nebude darit :sunglasses:
28. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak u nás má číňan tu veselou abecedu, malá i velká písmena :wink: kus po 69 kč :wink:
28. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja dávam od oka, ale tieto americké žerú menej cukru, neminiem ani kilo na tých 300 g :slight_smile:
28. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 No skúsim hneď v pondelok nabehnúť do Lidl, som naozaj zvedavá aké sú :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
28. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja tiez davam menej cukru , zarabam si ju mäkšiu lepsie sa mi pak s nou potahuje a vyhladza , z velkych amerikancov potiahnem 3poschodovu tortu a este čo to zostane
28. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty potiahnes z 1 balika 3-poschodovku :astonished: . lebo ja mam z jedneho balika max. 1,2kg hmoty aj to malokedy az tolko to by mi nestacilo na pekne potiahnutie vzdy gulam naviac nech sa mi to dobre potahuje
28. feb 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a nevieš ake su asi velké písmena neviem aku myslíš
28. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 inak ja som si to tiez teraz odvazila hmoty som mala 1,4kg potiahla som 28cm,18cm a este mi cca 550g ostalo.
28. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jo , naposledy co som robila to 3posch. 7kg tak bola potiahnuta s jednymi amerikancami a este mi zostalo, viem podla toho že som tu hmotu farbila na bledo hnedo / čo uz nevyužijem/ inak ked mam biele tak vzdy spajam dokopy uz urobene kusky s čerstvou , tak vtedy nemam prehlad . Valkam na tenko a malokedy si nechavam velky kus potahovky bo si to vzdy zabrblem tak davam radsej menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela , @dm1 ja som teraz tu vyse 9 kg tortuchu 2 krabice ( 28 cm a 20 cm ) potiahla z jeden a pol balika :confused: Sice tam som mala dva krat ten vrchnak hore, ale teda 3 poschodku by som urcite pekne nepotiahla z jedneho 300g balika. :unamused: Tak to si macher :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja radsej tiez mam viacej hmoty a potom viacej dole odrezem :wink: A dost aj vyhodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no ved prave ze ja ked si necham dole viac sice sa to lahsie uhladza , ale ked to orezem vela je špinavého a musim vyhadzovat, tak mi je to luto a šetrím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 - dakujem :dizzy_face: A ako dlho ho prosim ta zvyknes piect?

Dinosaurikove rexove s otvorenou papulou mam taketo:
28. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela no a ja zase na tych krabiciach som to poutierala odspodu, od masla a pouzila na ten vrchnak :sweat_smile: :grinning: Ale to len teraz prvy krat, lebo som ten zbytok aj hned vyuzila:wink: Inak to nerobim . A na mojich ostatnych tortach som to nechavala dost na podlozke a zakomponovala do temy torticiek. Aspon som tam poukladala moje modelovane vecicky, bo ja si vzdy vymodelujem koooooopec veci , ktore by som chcela dat na tortu ,a ked sa mi tam nezmestia, tak ich poukladam vedla torty ....... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok