• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mizulienka ja som ho robila, ale ani ten mi nechutil :sweat_smile:
28. feb 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky pomoooc prosim ako sa da zachranit seknuta parizska slahacka ?
28. feb 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 hihi tak potom uz neviem :wink: nemam iny kokosovy, iba si pamatam, ze lusil chutil
ty mas nejaky oblubeny kokosovy?
28. feb 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ešte by si mohla urobiť z kokosových pudingov,nie olé,ale tých v mlieku čo sa varia.......a ak pridáš potom maslo a ešte zo tri lyžice kokosu,tak bude kokosový až až..... :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka nemám ešte som nenašla taký čo by mi chutil :frowning2: :frowning2:
28. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk vraj pomáha zašlahať do mascarpone prípadne do masla....
28. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to je ten, co som davala link :wink:
28. feb 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešné katastrofy :stuck_out_tongue_closed_eyes: viac som to už pototo nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked na fotkách to nevyzerá až tak hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@dadka212 v tom případě asi nemáš ráda kokos? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 náhodou super dortíky, mě zaujaly ty vločky na látce za dorty :grinning: :grinning: :wink:
28. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja ho milujeeeem....kedže nemám dobrý krém tak si aspoň sem tam urobím kokosové pousinky :grinning:
28. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no šak je zima :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 nahodou ved su perfektne, co sa ti nepaci?

vyskusaj tento kolac, vyzera bozsky, mnam :wink:
28. feb 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka och tá kabelka, vyzerala fajn potom som ju poprášila zlatou (na želanie) a skoro ma švaclo o zem, celá bola flakatá....tákže som zobrala hubku, namočila do vodky a dával pekne krásne zlatý prach dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten tank taký nijaký a tá formula no celkom ušla, ale aj tak neviem čo je so mnou už 2 korpusy sa mi posrali, vyrástli krásne a po vybratí placky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 rafaelo nie je veľmi kokosový. Ale ak spravíš pribináčik s kokosovým Crem Ole a dáš tam aj kokos prípadne torchu kokosového mlieka miesto šľahačky bude to naozaj kokosové.
28. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka tak tento s tvarohom vyzera tiez super ....mnaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 ja som teraz robila pribinak s kokosovym ole, lebo som nevedela co s nim, dala do toho este struhany kokos a bol mnam...dokonca aj svokra ho chvalila :sweat_smile: ...ale kokosu neviem presne kolko...odoka a ako sa mi ruka triasla sa tam nasypal :wink:
28. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 už je jaro ve vzduchu :wink: ptáčci zpívají a já jedu zítra k vám na Slovensko pro štěňátko, se těším jak malá :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@vecernicci no ja tu mám po kolená snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tady už sníh není, je tady 9 stupňů, prostě jaro se blížííííí :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 mne zas ten krem rafaelo velmi chutí aj mojim blízkym.SRobila som ho s mandarinkami,ale už aj s ananasom.ja som dala ovela viac kokosu ako je v recepte.
28. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, myslim, ze je tazko radit, ohladne chuti....... korpusov a plniek :unamused: Ako uz tu bolo viac krat spominane , ze kolko ludi tolko chuti :wink: :slight_smile: Nam napr.strasne chuti ,,rafffaelo creme `` :wink:
A aspon teda ja mam tiez vzdy dilema odhadnut , co by druhemu mohlo chutit ,a co nie. Takze si myslim, ze mnoho krat je to ako loteria, ci sa trafime alebo nie :wink: :grinning:
A ja som skusala detom zaciatkom roka kokosovy ole s tvarohom ako dezert do poharika pre moje deti a teda odjedli par lyziciek a ze im nechuti, tak to potom islo do kosa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a este som skusala ten ole s prichutou Toffee je otrasny...akoby orechy s mukou a keksom bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No vanilkovy creme ole ............... je bombovyyyyyyyy ............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci tu nie skôr som chcela také obyčajne písmo
28. feb 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a to nebol tvarohový?tuším ano.,.....toto som myslela čisto z pudingu,masla........ :wink:
28. feb 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no, to pisala aj @anibas a mala pravdu :dizzy_face: ......potom aj ja som dala tiez o 2 lyzice kokosu viacej a bol este lepsi :wink:
28. feb 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dadka a na tú formulku je aj niekde postup?to si z plátov robila?sú krásne všetky tortičky :wink: :wink:
28. feb 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 och to podla fotky som robila nie podla postupu....som vyrezávala z plátov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hokly pomooooc, potřebuju vzorec na výpočet fotbalového míče, mi kleknul pc a v novým ho nemáááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok