Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dadka212
28. feb 2013
@mizulienka ja som ho robila, ale ani ten mi nechutil :-N
stankapk
28. feb 2013
Kocky pomoooc prosim ako sa da zachranit seknuta parizska slahacka ?
mizulienka
28. feb 2013
@dadka212 hihi tak potom uz neviem 😉 nemam iny kokosovy, iba si pamatam, ze lusil chutil
ty mas nejaky oblubeny kokosovy?
lucula73
28. feb 2013
@mariann2 ešte by si mohla urobiť z kokosových pudingov,nie olé,ale tých v mlieku čo sa varia.......a ak pridáš potom maslo a ešte zo tri lyžice kokosu,tak bude kokosový až až..... 🙂
dadka212
28. feb 2013
@mizulienka nemám ešte som nenašla taký čo by mi chutil 😞 😞
dadka212
28. feb 2013
@stankapk vraj pomáha zašlahať do mascarpone prípadne do masla....
mizulienka
28. feb 2013
@lucula73 to je ten, co som davala link 😉
dadka212
28. feb 2013
moje dnešné katastrofy :-p viac som to už pototo nemohla :-p aj ked na fotkách to nevyzerá až tak hrozne :-p
vecernicci
28. feb 2013
@dadka212 v tom případě asi nemáš ráda kokos? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vecernicci
28. feb 2013
@dadka212 náhodou super dortíky, mě zaujaly ty vločky na látce za dorty 😃 😃 😉
dadka212
28. feb 2013
@vecernicci ja ho milujeeeem....kedže nemám dobrý krém tak si aspoň sem tam urobím kokosové pousinky 😃
dadka212
28. feb 2013
@vecernicci no šak je zima 😃 😃 😃
mizulienka
28. feb 2013
@dadka212 nahodou ved su perfektne, co sa ti nepaci?

vyskusaj tento kolac, vyzera bozsky, mnam 😉
dadka212
28. feb 2013
@mizulienka och tá kabelka, vyzerala fajn potom som ju poprášila zlatou (na želanie) a skoro ma švaclo o zem, celá bola flakatá....tákže som zobrala hubku, namočila do vodky a dával pekne krásne zlatý prach dolu :-p ten tank taký nijaký a tá formula no celkom ušla, ale aj tak neviem čo je so mnou už 2 korpusy sa mi posrali, vyrástli krásne a po vybratí placky :-p
muffinka8
28. feb 2013
@mariann2 rafaelo nie je veľmi kokosový. Ale ak spravíš pribináčik s kokosovým Crem Ole a dáš tam aj kokos prípadne torchu kokosového mlieka miesto šľahačky bude to naozaj kokosové.
mamina1978
28. feb 2013
@mizulienka tak tento s tvarohom vyzera tiez super ....mnaaaaam x-) x-)
mamina1978
28. feb 2013
@vecernicci 😃 😃 😃
ajka82
28. feb 2013
@mariann2 ja som teraz robila pribinak s kokosovym ole, lebo som nevedela co s nim, dala do toho este struhany kokos a bol mnam...dokonca aj svokra ho chvalila :-N ...ale kokosu neviem presne kolko...odoka a ako sa mi ruka triasla sa tam nasypal 😉
vecernicci
28. feb 2013
@dadka212 už je jaro ve vzduchu 😉 ptáčci zpívají a já jedu zítra k vám na Slovensko pro štěňátko, se těším jak malá x-) x-)
dadka212
28. feb 2013
@vecernicci no ja tu mám po kolená snehu :-p
vecernicci
28. feb 2013
@dadka212 tady už sníh není, je tady 9 stupňů, prostě jaro se blížííííí 🙂
mimcak
28. feb 2013
@mariann2 mne zas ten krem rafaelo velmi chutí aj mojim blízkym.SRobila som ho s mandarinkami,ale už aj s ananasom.ja som dala ovela viac kokosu ako je v recepte.
mamina1978
28. feb 2013
Baby, myslim, ze je tazko radit, ohladne chuti....... korpusov a plniek :-| Ako uz tu bolo viac krat spominane , ze kolko ludi tolko chuti 😉 🙂 Nam napr.strasne chuti ,,rafffaelo creme `` 😉
A aspon teda ja mam tiez vzdy dilema odhadnut , co by druhemu mohlo chutit ,a co nie. Takze si myslim, ze mnoho krat je to ako loteria, ci sa trafime alebo nie 😉 😃
A ja som skusala detom zaciatkom roka kokosovy ole s tvarohom ako dezert do poharika pre moje deti a teda odjedli par lyziciek a ze im nechuti, tak to potom islo do kosa. :-p No a este som skusala ten ole s prichutou Toffee je otrasny...akoby orechy s mukou a keksom bleeee :-p :-p :-p :-p
No vanilkovy creme ole ............... je bombovyyyyyyyy ............ x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mimcak
28. feb 2013
@vecernicci tu nie skôr som chcela také obyčajne písmo
lucula73
28. feb 2013
@mizulienka a to nebol tvarohový?tuším ano.,.....toto som myslela čisto z pudingu,masla........ 😉
mamina1978
28. feb 2013
@mimcak no, to pisala aj @anibas a mala pravdu x-) ......potom aj ja som dala tiez o 2 lyzice kokosu viacej a bol este lepsi 😉
lucula73
28. feb 2013
@dadka212 dadka a na tú formulku je aj niekde postup?to si z plátov robila?sú krásne všetky tortičky 😉 😉
dadka212
28. feb 2013
@lucula73 och to podla fotky som robila nie podla postupu....som vyrezávala z plátov :-p
vecernicci
28. feb 2013
hokly pomooooc, potřebuju vzorec na výpočet fotbalového míče, mi kleknul pc a v novým ho nemáááám :-p