Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
1. mar 2013
@daducha dakujeeem no abeceda je z MMB objednana, to som tu tiez patrala a teraz neviem kto mi sem hodil link, a ja rovno objednala :-N 😃 ale za svet neviem od koho =-) :-p :-N

ak to vypatram este v maili, tak ti sem hodim link 😉 pamatam si len, ze aj s postovnym som platila cca 11€ 😉
dadka212
1. mar 2013
@mariann2 ano preložili to...asi kvôli sledovanosti ááá popravde sa ani nedivím, že to nemá sledovanosť :-N ja to pozerám, len aby som mudrovala, inak mi tá relácia nič nedáva :-N 😃 😃
pipka
1. mar 2013
@eliska22 @sticker juuuj dakujem babulky 😉
no veru, tato sa mi dobre robila 😎 ad 1 som mala volnu ruku, poziadavka bola len ze s macikom a jednoducha 🙂 🙂 🙂 tak take ja mam rad 🙂 x-)

to asi ako naplast za ten vcerajsok 😃

ale tu svadobku zlatu boli vziat rano a kamoska tu ochkala aka krasna a este som aj 10€ dostala a detom darceky podonasala z Londyna..taaak som sa tesila a balvan zo srdca mi spadol 😉 🙂 🙂 🙂
pipka
1. mar 2013
@dadka212 dani my to asi vsetky sledujeme , len aby sme to "patricne mohli okomentovat" :-p 😃 😃 😃

ale zas ja hovorim...lepsie jak primitivnych farmarov a podobne zumpy v telke 8-( :-p
dadka212
1. mar 2013
@daducha aj ja tú abecedu objednala :-N to sem tuším dada2007 davala link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
dadka212
1. mar 2013
@pipka jeeej tá je krásna, milená x-) x-) macko aký výraz úžsný 🙂
luciahromadkova
1. mar 2013
@daducha dakujem pekne, moc si mi pomohla uz som to vecer pozeralam, ale nevedela som ze ktoru
dadka212
1. mar 2013
@pipka no presne radšej toto ako farmára 😃
pipka
1. mar 2013
@daducha ano ano to je ona, co sem @dadka212 teraz dala, tu objednaj 😉

akurat sa nezlakni, dost dlho ujovi trvalo, kym ju poslal, lebo ze on to z Ciech nosi..ale cca do mesiaca som ju mala 😉
pipka
1. mar 2013
@dadka212 macika som robila podla tejto..len som mu nemohla dat tie krasne cierne ocka a obocie, lebo na tej tmavohnedej by to asi nebolo moc vidno, tak som mu dala trosku ine ocka 😉

vcera som sa uz bala aj bledsiu hnedu miesat :-N :-N :-N :-p 😃
pipka
1. mar 2013
jeeeej sak maslu som mu zabudla dat :-N :-N :-N =-) 😃
dadka212
1. mar 2013
@pipka ja som išla radšej spať o 9 a ráno som mala budík na 6-tu aby som potiahla a ozdobila torty :-N
pristela
1. mar 2013
Holky ja som už druhu čast tych slovenskych t. nekukala , nejak ma to nebavilo, komentator bol uplne od veci a v podstate tam nic neukázali ako robia, tie americke boli lepsie ukazovali tam viac postupy, tu mi staci vidiet už hotové čo urobili 😃 bo aby mi v polovičke torty povedali že niečo neukážu lebo je to ich tajomstvo 8-( 8-( 8-( a videla som z celej torty /ktorá jedina sa mi páčila/ konštrukciu pak ako capu korpus na nohu a kúsok "poťahovania" nohavice, alebo obmaslovanie tehly na krb a hladanie farby akou ju nastriekať je žalostne málo a to hlavné najzaujímavejšie nikde 😞 a pak to ukončenie, oslava s piatimi ludmi 😞 a slovenske prejavovanie radosti tiež velmo slabé :-S
pristela
1. mar 2013
@pipka jeej , krááásna macíkova , aj ja take luubim 😉
lokalistin
1. mar 2013
@pipka wow ta je kraaasna
pipka
1. mar 2013
@lokalistin dakujeeem 😉
pipka
1. mar 2013
@pristela sak si moja zena, musime lubit rovnako 😃 😃 😃 😉
pipka
1. mar 2013
no už ma macinko aj mašličku...len uz sem nebudem davat dalšiu foto, az ked dam na FB 😉
zklimekova
1. mar 2013
jedna dnešná rýchlovka
florentina
1. mar 2013
@pipka děvče ta je zase k sežrání!!!! Mimochodem, už nějakou dobu mi přijde, že jsi se strašně zlepšila...teda předtím tvé dortíky byly moc pěkné, ale ty poslední dobou jsou prostě už dokonalé...zase ukládám 😃 !
mizulienka
1. mar 2013
@pipka krasna 😉
pipka
1. mar 2013
@florentina no to bude tym, ze sem chodim a poctivo citam :-N 😃 a teda podla mna, kazda, ktora sem zacne chodit nema inej sance ako sa zlepsovat 😉 😉 😉 a dakujeeeem samozrejme 🙂
florentina
1. mar 2013
@pipka hm, taky poctivě čtu a doháním tu vše...skoro posedlostí bych to nazvala...takže jestli je to tak jednoduché, tak super, očekávám u sebe zlepšení! 😃 ...ale obávám se, že tak jednoduché to nebude....mimo odhodlání /které mám/ a talentu/který nemám/ to taky bude o tom zkoušet a zkoušet...až se k tomu člověk propracuje...kolik máš za sebou dortíků?
maya30
1. mar 2013
@pipka ta mackova je premilena x-) x-) x-) uz je aj ulozena 😉
pipka
1. mar 2013
@florentina no presne...je to len prax, prax , prax a zase prax 😉 😉 😉

ale tak aj ja mavam dni, kedy "nevydalo" :-N :-N skrátka není každý den posvícení :-p 😃 😃
pristela
1. mar 2013
@florentina dávam za pravdu žene moje @pipka - Pipuške , treba číítať a neboj zlepšíš , su tu medzi príspevkami pozašívane rady k nezaplateniu !!! aj ja co viem viem všetko len od vás tu !!! 😉 😉 😉 to nie že by som ja bola taka mudra ale to vy tu 😃 😃 a dostanes po prstoch ze nemas talent cha chaa, každy ma talent len treba nájst na čo 😃 😃 😃
ollako
1. mar 2013
Ahojte baby nematee nejake inspiracia na tortu so Sipmsonovcami? nejaku jednoduchsiu figurky tiez zvladnem, len neviem, v akej cinnosti , polohe ich mam dat na tortu, mozte mi poradit, na okruhlu tortu pozerala som aj nieco na nete, no nic ma neoslovilo :-| dakujem ak si najdete cas budem vdacna
pralinka25
1. mar 2013
@pipka krasna macikova 🙂
tie najmensie hviezdicky to mas vykrajovacku?
aduskatt
1. mar 2013
ach zeny boje, bojovala som, tak dufam, ze sa bude pacit, najskor bolo, ze prudko reckerska, nakoniec, ze decentna......😞
6,5 kg puncova a odfotena zasa naprd, ta zlata tacka tam nerobi dobrotu a zistila som, ze sa mi nepaci robit s jedlym papierom