• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@daducha dakujeeem no abeceda je z MMB objednana, to som tu tiez patrala a teraz neviem kto mi sem hodil link, a ja rovno objednala :sweat_smile: :grinning: ale za svet neviem od koho :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ak to vypatram este v maili, tak ti sem hodim link :wink: pamatam si len, ze aj s postovnym som platila cca 11€ :wink:
1. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ano preložili to...asi kvôli sledovanosti ááá popravde sa ani nedivím, že to nemá sledovanosť :sweat_smile: ja to pozerám, len aby som mudrovala, inak mi tá relácia nič nedáva :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eliska22 @sticker juuuj dakujem babulky :wink:
no veru, tato sa mi dobre robila :sunglasses: ad 1 som mala volnu ruku, poziadavka bola len ze s macikom a jednoducha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak take ja mam rad :slight_smile: :dizzy_face:

to asi ako naplast za ten vcerajsok :grinning:

ale tu svadobku zlatu boli vziat rano a kamoska tu ochkala aka krasna a este som aj 10€ dostala a detom darceky podonasala z Londyna..taaak som sa tesila a balvan zo srdca mi spadol :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dadka212 dani my to asi vsetky sledujeme , len aby sme to "patricne mohli okomentovat" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

ale zas ja hovorim...lepsie jak primitivnych farmarov a podobne zumpy v telke :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daducha aj ja tú abecedu objednala :sweat_smile: to sem tuším dada2007 davala link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
1. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jeeej tá je krásna, milená :dizzy_face: :dizzy_face: macko aký výraz úžsný :slight_smile:
1. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha dakujem pekne, moc si mi pomohla uz som to vecer pozeralam, ale nevedela som ze ktoru
1. mar 2013 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no presne radšej toto ako farmára :grinning:
1. mar 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha ano ano to je ona, co sem @dadka212 teraz dala, tu objednaj :wink:

akurat sa nezlakni, dost dlho ujovi trvalo, kym ju poslal, lebo ze on to z Ciech nosi..ale cca do mesiaca som ju mala :wink:
1. mar 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 macika som robila podla tejto..len som mu nemohla dat tie krasne cierne ocka a obocie, lebo na tej tmavohnedej by to asi nebolo moc vidno, tak som mu dala trosku ine ocka :wink:

vcera som sa uz bala aj bledsiu hnedu miesat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. mar 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
jeeeej sak maslu som mu zabudla dat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :grinning:
1. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja som išla radšej spať o 9 a ráno som mala budík na 6-tu aby som potiahla a ozdobila torty :sweat_smile:
1. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky ja som už druhu čast tych slovenskych t. nekukala , nejak ma to nebavilo, komentator bol uplne od veci a v podstate tam nic neukázali ako robia, tie americke boli lepsie ukazovali tam viac postupy, tu mi staci vidiet už hotové čo urobili :grinning: bo aby mi v polovičke torty povedali že niečo neukážu lebo je to ich tajomstvo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a videla som z celej torty /ktorá jedina sa mi páčila/ konštrukciu pak ako capu korpus na nohu a kúsok "poťahovania" nohavice, alebo obmaslovanie tehly na krb a hladanie farby akou ju nastriekať je žalostne málo a to hlavné najzaujímavejšie nikde :frowning2: a pak to ukončenie, oslava s piatimi ludmi :frowning2: a slovenske prejavovanie radosti tiež velmo slabé :confounded:
1. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka jeej , krááásna macíkova , aj ja take luubim :wink:
1. mar 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka wow ta je kraaasna
1. mar 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujeeem :wink:
1. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sak si moja zena, musime lubit rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no už ma macinko aj mašličku...len uz sem nebudem davat dalšiu foto, az ked dam na FB :wink:
1. mar 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna dnešná rýchlovka
1. mar 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka děvče ta je zase k sežrání!!!! Mimochodem, už nějakou dobu mi přijde, že jsi se strašně zlepšila...teda předtím tvé dortíky byly moc pěkné, ale ty poslední dobou jsou prostě už dokonalé...zase ukládám :grinning: !
1. mar 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. mar 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina no to bude tym, ze sem chodim a poctivo citam :sweat_smile: :grinning: a teda podla mna, kazda, ktora sem zacne chodit nema inej sance ako sa zlepsovat :wink: :wink: :wink: a dakujeeeem samozrejme :slight_smile:
1. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka hm, taky poctivě čtu a doháním tu vše...skoro posedlostí bych to nazvala...takže jestli je to tak jednoduché, tak super, očekávám u sebe zlepšení! :grinning: ...ale obávám se, že tak jednoduché to nebude....mimo odhodlání /které mám/ a talentu/který nemám/ to taky bude o tom zkoušet a zkoušet...až se k tomu člověk propracuje...kolik máš za sebou dortíků?
1. mar 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ta mackova je premilena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz je aj ulozena :wink:
1. mar 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina no presne...je to len prax, prax , prax a zase prax :wink: :wink: :wink:

ale tak aj ja mavam dni, kedy "nevydalo" :sweat_smile: :sweat_smile: skrátka není každý den posvícení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina dávam za pravdu žene moje @pipka - Pipuške , treba číítať a neboj zlepšíš , su tu medzi príspevkami pozašívane rady k nezaplateniu !!! aj ja co viem viem všetko len od vás tu !!! :wink: :wink: :wink: to nie že by som ja bola taka mudra ale to vy tu :grinning: :grinning: a dostanes po prstoch ze nemas talent cha chaa, každy ma talent len treba nájst na čo :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte baby nematee nejake inspiracia na tortu so Sipmsonovcami? nejaku jednoduchsiu figurky tiez zvladnem, len neviem, v akej cinnosti , polohe ich mam dat na tortu, mozte mi poradit, na okruhlu tortu pozerala som aj nieco na nete, no nic ma neoslovilo :unamused: dakujem ak si najdete cas budem vdacna
1. mar 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krasna macikova :slight_smile:
tie najmensie hviezdicky to mas vykrajovacku?
1. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach zeny boje, bojovala som, tak dufam, ze sa bude pacit, najskor bolo, ze prudko reckerska, nakoniec, ze decentna......:frowning2:
6,5 kg puncova a odfotena zasa naprd, ta zlata tacka tam nerobi dobrotu a zistila som, ze sa mi nepaci robit s jedlym papierom
1. mar 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok