• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@pristela tortuša je krásna, že to nebolo nakoniec také hrozné?
1. mar 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g paráda, Simpsonovci sú ako "živí" :sweat_smile:
1. mar 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin nie nie, sikulka si :wink:
1. mar 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridavam mojho spidermanovu pre synčeka, povodne som chcela aj modelovat, ale mna okolo polnoci vzdy vsetko nadsenie opusti :sweat_smile: Vzdy ked nahodou peciem tortu, Vas obdivujem este viac, pretoze mne to trva nekonecne dlho :sweat_smile: Ale som velmi spokojna s mramorovym korpusom, je super :slight_smile:
1. mar 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela no jasneeeeeeeee :grinning: sak ja len kuknem na foto a uz viem, ze je tvoja torta :sunglasses: a nemusis tam ani meno mat napisane :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ja mam nocnu moru, ze si u mna niekto futbalku objedna :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to neviem ci by som vobec tu polovicnu dala :sweat_smile:
1. mar 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeej ďakujem moc :wink: @lamps
1. mar 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no tak diky,ale ja ich mam fakt total krive
1. mar 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásna víla :slight_smile:
1. mar 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
KKS ženy ja nemám šancu vás dočítať :grinning: no ale polajkovala som a idem oddychovať na zajtra ešte jedna a potom idem dumať na tortičkou pre môjho synáčika k jeho 3 rôčkom :slight_smile:
1. mar 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin ale co siiii, krasne, uplne v pohode :wink: :wink:

mi tu teraz mm len tak z pleziru hodil, ze renomovana cukraren a jake šity :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: teda fakt, ze 75€ za toto...by som si trepla po ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som robila tiez, ale teda dostala som za nu 32€ :sweat_smile:
1. mar 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lamps juj no vypočet pre mna bol najtazsie, takze 6uholnik som vypocitala a narysovala podla tvojej stranky a 5uholnik bol na mna vysoka matematika :grinning: :grinning: :grinning: ten som šlohla zo stranky od jakeliny :grinning: :grinning:

@pipka ked som ju ja dala , dá ju každý !!!! toto bolo vždy to čo som nechcela, ale neboj na každeho príde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tak tvoja je rozhodne krajsia :slight_smile:
1. mar 2013 o 23:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela no díííky, ty mi dopraješ :sweat_smile: :grinning:
uz som sa jej tento rok o chlp vyhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: duuufam, ze tak skoro si nik neobjedna :sweat_smile:
1. mar 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janka, kam sa oni na teba hrabú. Tá ich Snehulienka je taká chuderka a tvoja je riadna fešanda :slight_smile:
1. mar 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela no teda nedá ja tie futbalky neviem vždy musím maskovať ledva dám polovičnú aj to už naťahujem tie uholníky kade tade :sweat_smile:
@pipka ja odpadnem tá je hroznáá a tá tvoja úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova akoze to som sem nedala, ze sa chcem chvalit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda normalne ze ked porovnam to prevedenie mna ako totalnej amaterky a "renomovanej" cukrarne, co si za to pyta tazke peniaze...tak je mi do placu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. mar 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@wera.g nadherneé :dizzy_face: obe aj simsonovci aj magnolia
1. mar 2013 o 23:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. mar 2013 o 23:39 • w.i.w.a
baby..ale ved to ja vlastne obkreslovala obrazok...sak to hadam kazdy dokaze..a oni to takto sprznia :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:

ved to keby som aj chcela, tak to takto tu jemnu tvaricku nedokazem pokazit :confounded:

ine je modelovat 3D ale takto 2D podla mna, to sa da v pohode :wink:

este ten nos aky jej chuderke spravili :sweat_smile: :confused: :frowning2:
1. mar 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ano viem ako si to myslela a kludne sa pochval, lebo tvoja je naozaj krasna :wink:
1. mar 2013 o 23:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna tak super jsi se s tím poprala, paráda...!
1. mar 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 aj ja som naťahovala o dušu :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. mar 2013 o 23:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova dakujem si zlatusik :dizzy_face:
1. mar 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky mám prosbu potrebujem urobiť tortu s mažoretkou máte niektorá nejakú inšpiráciu?? dikyyyyyy
1. mar 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:) @luciahromadkova
1. mar 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2013 o 23:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denuschka7 ahoj, já používám jen ten...chutná dobře, barví se dobře...jen musíš barvit i na bílo....je takový zažloutlý. Pracuje se mi s ním taky dobře, ale to je asi zvykem, dělám s ním od začátku. Neznám K2, ale na kytky a jiné mám Smartflex a když porovnám s ním...tak je marcipán takový víc strukturovanější...není to tak hladká hmota. A když potáhneš, tak pozor na místa v ohybech, jak ho táhne váha dolů má víc tendence se trhat...jako já už se s tím naučila, nedělá se mi to, ale chce to rychle uhladit a ořezat. Ale má velkou výhodu, když se ti přece jen někde udělá malá trhlinka, stačí přejet lehce navlhčeným prstem a ono se to spojí....jako určitě to normálně zvládneš, neboj se toho...

@sisix pipping gel...jsem s ním maximálně spokojená...udrží vše, je podle mě levnější než lepidlo a jde použít i na vodní plochy....
1. mar 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tak to je uplne jasné, ktorá si zasluži uznanie...
1. mar 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to im niekto zatriasol s tou tortou??..však tá ich snehulienka je ako od Picassa,každé oko inde ..tvoja je peknučká :wink:
2. mar 2013 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok