Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alexandrakocikova
4. mar 2013

babule potrebujem pomoc...ako spravím takúto rubikovú kocku? vôbec netuším ako na to...myslím, že čo dám naspod, aby mi tie rohy držali vo vzduchu?toto mi poslali, že presne takúto chcu

lawli
4. mar 2013

@muffinka8 aha ,tak som to blbo pochopila.... 🙂

lawli
4. mar 2013

@alexandrakocikova ja by som to robila na klasických tortových podložkách ,myslím tých zlatých...to ti udrží... 😉

nika1985
4. mar 2013

@vlada111 1kg hl.muka special
2-3 cl.soli
5 dkg kvasnic
1 pochutkova smotana 200-250g
1/2l mlieka
1 vajce
1dcl oleja
80 dkg oskvarkov babka melie na velkom masovom mlynci take velke riedky tam ma mi nemame taky takze ich iba krajam na co najmensie kusky nieje dobre ich mat ako kasu. Potom ich dam do hrnca zohriat a mozes ich este trosku posolit.
urobit klasika kvasok. Spracovat poriadne cesto nechat kysnut 30minut. Rozvalkat a natriet vlazne oskvarky.
Po natreti prekladame cesto 1.zlava 2.zprava 3 zhora 4 zdola nechame vykysnut na doske 20minit potom rozvalkat a takto 3x potom rozvakat a vykrajovat pagaciky vynde ich z celej davky 100-105 plus este z tych zbytkov nieco. Nemastim plech iba potriem vajickom a nasypem sezam. Dobru chut.
Dobru chut

mizulienka
4. mar 2013

@lamps ty mas take chutne tie postavicky, prosim ta ako im robis usta? kosticou alebo sparatkom?
dakuejm

efci
4. mar 2013

@reruna prosim ta ak ta mozem este otravovat. Napisem ti teda postup ako chcem tu tortu urobit, tak poprosim odobrit alebo upozornit co chcem robit zle. V utorok vecer si upeciem korpus a uvarim parizsku slahacku. V stredu doobeda mam v plane korpus naplnit, pod krem dam aj malinovy lekvar a potom nasledne potriet tortu maslom, dam do chladnicky na cely den. Vecer si najprv vyvalam potahovku na praskovom cukre, potom vyberiem tortu z chladnicky a potiahnem. Zacnem si chystat ozdoby z dalsieho fondanu (meno...), kym to budem robit, mozem mat tortu pri sebe pri izbovej teplote alebo ju radsej dat spat do chladnicky a vytiahnut az na zdobenie???? Na noc dam do chladnicky a vo stvrtok podvecer sa bude podavat. Podari sa to??? 😀 Ja uz teraz mam z toho paniku 😝

katkak23
4. mar 2013

@1zaza ty si super pred 2min som ju nasla po 4 dnoch hladania...no sranda...🙂 aj tak veelmi pekne dakujem. no aj ja mam taku svadobnu kde musim ale dat este aj toto to by si mi nevedal poradit tu sa mi nepodarilo este najst Dakujem naozaj

katkak23
4. mar 2013

@mysiatkoo radsej sa opytaj 🙂 macik je krasny ale niekedy chlapi nevedia taketo veci ocenit a povazuju ich za infantilne :(
a prosim ta ako si robila tu srsticku, normalne noznickami?

elamaslakova
4. mar 2013

@alexandrakocikova Toto je vlastne trojposchodová torta , čiže musíš si urobiť každé poschodi zvlásť a potom to len poskladať tak ako je na obrázku, nezabudni každé poschodie vystužiť a cez stred všetkých poschodí dať ešte jednu výstuhu , aby to držalo

elamaslakova
4. mar 2013

@efci Poťahovku je dobre vaľkať na solamile aspon ja to tak robím , cukor práškový nie je až taký jemný

elamaslakova
4. mar 2013

@efci Ešte som zabudla , keď si tortu potiahneš tak ju daj do chladničky a urob si všetky ozdoby na ňu , potom ju vyber a dozdob a zase šup do chladničky

alexandrakocikova
4. mar 2013

@lawli tiež som nad tým rozmýšlala.kua, také vymýšlanice 🙂

lawli
4. mar 2013

kočky ,práve si boli po tu moju dnešnú minitortičku a oni s ňou cestujú busom do Prahy 😕 ....dúfam ,že to prežije 🤐

pipka
4. mar 2013

@njonja moje deti tu padli na rit 😎 😎 😎 😎 obidve...ze taku chcu 😅 😝 😅

a s tym nožom v hlave 😝 😝 😅 to tu Tomi skoro nerozdychal 😀

no bolo mi to treba im ukazovat 😕 😠 😀 😀 😀
ja taku nedam ani keby som sa pototo 😅 😀 😀 😀 😀
u nas teraz tiez totaaalne mickey obdobie 😝 😎

musim ja na štvrtok malemu na meniny nieco spichnut 😉 ale tak nam aj nieco jednoduchšie postaci 😀

alexandrakocikova
4. mar 2013

@elamaslakova fuha...ja som inak rozmýšlala, že ako to vlastne je....že každá tá strana -ja by som urobila každú stranu že dva kropusy medzi ne krém...dokopy 6 korpusov.čo myslíš ty?

lawli
4. mar 2013

@alexandrakocikova to poznám...no inak to asi nedáš....klasika ako poschodovku ,len s tým ,že budeš mať tie poschodia rovnaké a naskladaš to šikmo... 🙂

elamaslakova
4. mar 2013

to by si mala veľmi nízke , musíš to aspon dvakrát naplniť . čiže tri pláty dvakrát plnka a to všetko 3x . Upeč si korpusy vo štvorcovej forme , naplň , potiahni čiernym poťahom, vyrež si farebné kocky , prilep ich na boky a vrch musíš celý polepiť kockami. Do koľko kg sa musíš zmestiť to si hlavne zisti a podľa toho urob tie poschodia , stačilo by možno 20x20 cm a celá torta po naplnení a potiahnutí bude mať tak 4kg ak nie viac

alexandrakocikova
4. mar 2013

@lawli hej, hej,a čo myslíš z kolkých korpusov je jedno poschodie? vôbec to z tej foto neviem odhadnúť. ja by som spravila každé poschodie z dvoch korpusov,medzi ne krém...a inak na hentej foto vôbec nie je vidno, že by tammala pod tým nejaké podložky..ako to mám spraviť, aby to vôbec nebolo vidno? to potiahnem až na pod podložku?

elamaslakova
4. mar 2013

@alexandrakocikova podložky ak sa dávajú medzi poschodia ,musia byť menšie ako je torta , a podložka je vlastne tenší kartón obalený v potravinovej fólii a ešte v strede kartúnu si musíš uurobiť otvor nožničkami ,aby si mohla potom cez to dostať tú výstuhu cez celú tortu

lawli
4. mar 2013

@alexandrakocikova myslíš z koĺkých korpusov robiť jedno poschodie ??? Tak to záleží od toho aká bude veľká ,teda kľko cm bude mať strana ak budeš robiť napr. (aby sa nam dobre počítalo) 30x30 cm tak aj ta torta by mala mať výšku 30cm aby to kocka v konečnom dôsledku bola....teda jedno poschodie by malo mať výšku 10cm x 3 poschodia...a ja na 10 cm plním min. 3x korpus a 2x plnka ...no poväčšine mám 12cm výšku torty (poschodí) a plním 4x korpus a 3x plnka...napíš rozmer aká ma byť veľká....a čo sa týka toho poťahovania ,tak ja som podobným spôsobom robila šmouli hríbik a jednoducho som to poťahovala na hrnci a po´tahovku som si orezala nožničkami a pekne pod tu podložku podlepila...dúfam ,že si ma pochopila 😀

alexandrakocikova
4. mar 2013

@elamaslakova dakujem

alexandrakocikova
4. mar 2013

@lawli dakujem moc za rady.musím jej zavolať aká má byť veľká

lawli
4. mar 2013

@alexandrakocikova jasne inak sa z toho nevysomáriš...potom sa dá počítať... 😉

njonja
4. mar 2013

@pipka pipus, dakujem🙂 to moj muz je zodpovedny za tu s nozom🙂 Neodolal a musel ju tak odfotit🙂))))

mimcak
4. mar 2013

ahojte nemáte nejaké inš.na promocie? Ak by sa Vám chcelo tapetkovať. 😵

lokalistin
4. mar 2013

@mysiatkoo ja by som sa potesila,ale ked to je pre nu a priatela asi by som dala dvoch

njonja
4. mar 2013

@akzuzs dakujem! Ja robim recept s varenou cokoladou , ktory je tu v receptovej teme, ale pridavam este naviac holandske kakao, je potom ta torta uuuplne cierna. Aj na cokoplnku robim ten z receptov s cokopudingom a nutelou alebo parizsku slahacku...Kukni tam, nemam ich v hlave, lebo si to tiez vzdy vyhladavam 😝

njonja
4. mar 2013

@pristela chcela som si vyskusat velku 3d - tak hovorim, ze radsej na vlastnych clenoch rodiny, ako na zakaznikoch🙂 Aby som vychytala chyby🙂
Mi hovor, ja som oslavu mojho syna prelozila o mesiac, lebo som nemala cas 😝 ale myslim, ze ako 3 rocnemu mu to moc nevadilo 😀 😀

micmo
4. mar 2013

Ahoj holky, dekuji vam vsem za "liky" za dort 🙂 Vzdycky me to moc tesi a povzbudi 🙂 Mam na vas otazku, nemate nahodou nejaky postup na postavicku pirata?? DEKUJI moc!