• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt tak ja mam N naopak , uz som to mrkala :grinning:
4. mar 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja hlasim ze moja desatkilova firemna vraj padla za obet na posedenie, ze neostala ani omrvinka :sunglasses:
a ze bola vyybornaaa, tak sa tesim :dizzy_face:
4. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@mimcak ja som ich kupila v tescu tusim za 1,50e vo vypredaji a vobec ich nepouzivam
4. mar 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocenky nedavno ste sem niektora pridavala taku pastelkovu tortu, nemozem ju najst, tak ak niekto mate poprosim sem dat, moooc dakujem
4. mar 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ja mam taketo ulozene neviem ci su to ony
4. mar 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Dievčence viem, že asi blbá otázka... ale urobím kvietky aj bez drôtikov? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne sa to neoplatí objednávať z netu, veď poštovné bude pomaly väčšie ako samotné drôtiky... Dajú sa kúpiť príp. aj v kvetinárstve? A tá páska je k tomu potrebná?
4. mar 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Boze Dani tie su nadherne
4. mar 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ,
@aduskatt ,
@dm1, kočeny Ďakujem Vám tak terz ozaj neviem,Chcem také obyčajné písmenká a velké.Tak preto zháňam niečo.
4. mar 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a akú maš predstavu o tých písmenkách...tvar ,veľkosť ??
4. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ale toto niesu moc velke pismenka, su mensie ako abeceda funky
4. mar 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konečne som sa dostala k tomu, aby som stiahla foto, prepáčte to vytapetovanie fotkami, kvalita nič moc, všetko fotené v noci :(. Ten tank bol pre bývalého vojaka, tuším kapitána, čo jazdil na tankoch. Vraj mala veľký úspech, nedovolili načať, chodili okolo nej, fotili a vojaci meditovali, čo to je za typ :grinning: a odkazujú mi vraj som urobila tankový vývojový prierez tankov od T-34 do T-70 :grinning:
4. mar 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@1zaza kraasne vsetky a ten tank uplne vymakany
4. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza nádhera a ten tank fakt jak opravdový. Moc se mi líbí ta včelka, je to takové milé roztomilé :wink:
4. mar 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a co toto? len neviem ci to nebude moc velke http://www.cukrarskedekoracie.sk/product.php?id=966 . A eset jedna taka plastova bola taka bezova len to neviem najst teraz pismena samostatne boli nei na liste
4. mar 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasné všetky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza veeelmi pekne torticky, tank je ako ozajstny a vcielkova sa krasne podarila
4. mar 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak mne sa ta abeceda tiez paci, taka neutralna a asi aj rychlo sa s nou robi. Tiez je pekna ta, co pouzila @jakelina na torticke s tou Kitty :wink:, kuk
4. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker dievcata, dakujem za lajky..juj strasne vela tesiiim sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Poslala som fotku zakaznicke a chce ich tam vsetky aj ten tulipan. Este som to dala nad paru a krasne dostali lesk :grinning: ..len teda mam dilemu, ze co za to mam pytat :astonished:
@zuzana92101 juuj ze jaka princeznicka...krasna tortuska :wink:

@njonja ze wooow ten Miky..by ma zaujinalo ako je to spravene..ma to konstrukciu?..a tliekam..nadhernaaa :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 20:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata neviem ci to pozeravate..ale prave som objavila relaciu na prima love torty od marketky...
4. mar 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ,
@pristela aha ,ja som chcela aspoň tak 3-4cm lebo niekedy potrebujem dať meno na podložku,alebo obyčajne písmo na tortu a nemám nič také.Tak zvažujem či jedne obyčajne väčšie za 10eur ,alebo radšej tie fanky su tiež velké stoja 5ečka + si dokupím nejaku obyčajnu tlačenu abecedu na lište ešte tiež za 5ečka.Tak zvažujem alternatívi. :unamused:
4. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 áno tu som pozerala tiež.
4. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker kvietky sa dajú robiť aj bez drôtikov , skús také jednoduchšie na to sú rôzne vykrajovačky a potom ich daj vyschnúť do formovačov ,aby si udržali tvar ,alebo potom treba kúpiť silikónové formičky a tam sa len jednoducho natlačí hmota a kvietok je hotový . Ak sa robia kvietky na drôtikoch tak je potrebná aj páska , pomocou nej dáš kvietok dokopy , drôtiky z kvetinmárstva nie sú dobré lebo ich musíš aj tak obaliť tou páskou aby sa ti hmota na nich držala a nešmýkalo sa to .
4. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza Nádherné tortičky, krásna čistá práca
4. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza tá včielka je krásna
4. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hmm tie nevyzerajú zle,našla som tam aj tie plastové ,len škoda,že žiadny popis o velkosti.,tu stránku ani nepoznám :slight_smile:
4. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 praveze tie cicmany treba nahlasit tusim do 9.3 aj ked je to v maji tu je na to link http://medovniky.artmama.sme.sk/ostatne/cicmany-3-5maja-2013-celoslovenske-stretnutie-medovnikarov
4. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nepozerate na prima love teraz "dorty od markety"? :wink:
4. mar 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 juj ja by som tiež tak rada šla na taký kurzik tiež,len škoda,že sú Košice tak Ďaleko od všetkého.Tak Vám závidím ako sa tu dohadujete. :unamused: :frowning2:
4. mar 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemam prima love :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jaj baby, ja som taka nervozna z tej puncovej torty, vobec neiem kolko korpusov am piect aby som dosiahna vahu tych 6kg :frowning2: budem piect na korpusy na klasickom plechu, neviete mi poradit? prosiiim
4. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok