• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@pristela jeeeejo to je krasne namalovane :dizzy_face:
6. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem skusim snad sa podari :wink:
6. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak aj keby nahodou nie, aj tak dobra cena oproti ostatnym :slight_smile:
6. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja som sa uz tolko x pytala v lidl, ze co je s tymi mrazenymi jahodami a malinami...vzdy mi povedali, ze objednane su, ale nevedia, ci aj v kamione pridu. No asi nechodia, lebo u nas uz aj stitok s nazvom dali prec, najskor byvalo prazdne miesto a teraz uz ani to, dali tam iny tovar. :unamused:
6. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka som si včera pre istotu kúpila 4 :grinning: mali za 0,69€ ... neviem či dobrá cena, lebo ja v tom vôbec nemám prehľad. Aj Ole mali za tú istú cenu. Nechali tortu celú na mňa, len chceli čokoládovú, tak dúfam, že im bude v tej to verzii chutiť. Je to pre dievčatko malé tak radšej sladkú ako z horkej čoko :slight_smile:
6. mar 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 u nás už taky nejsou, ani štítek
6. mar 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela perfektná ! tá by sa mojej Lenke páčila
6. mar 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkas1 ja som modelovala teraz nedávno, len podľa obrázka :wink:
6. mar 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky kukajte tie skvele ceny :slight_smile: http://www.toby.sk/18-suroviny-farby?p=2
nepoznala som tuto stranku :slight_smile: idem objednavat :slight_smile:
6. mar 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ja som od nich už objednávala biely farbu a za 24 hodín som to mala doma
6. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aduskatt veriš neveríš, ale čo ja ubožiatko, si ma predstav ako tu tu vykrajovacku točím ako vôl a stále nič :grinning: :grinning: však o chvílu to už bude aj na papier :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela to si malovala?uplne bombova.ulozena ci sa ti to paci ci nie :wink: ja som vcera len natierala modelacky a zas mi zostalo z toho tak zle,ja som asi ucebnicovy priklad ,jak su tie farby skodlive :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jo, som to robila trosku komplikovane, ale vsak co uz som poucena :stuck_out_tongue_closed_eyes: najskor som vyrezala 2Đ obrazok a ten som domalovala.
Jaaj s tym skodlivym ..., nic si z toho nerob :grinning: :grinning: :grinning: ja pracujem s protialergennym !! rúnom na ktore som alergicka :grinning: :grinning: :grinning: asi ako jediná :grinning: :grinning: normal ked ho tlacim do niecoho vacsieho, prskám, soplím a hlava ma boli ako šlak :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. mar 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no akurat som si to precitala na fb,ze vyrezavana a domalovana,ale perfektna,no ja neviem co sme ake vysinute,len problem je, ze nas to bavi,len ja niekedy fakt,ze ani tortu nemozem dokoncit jak mi je z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inac dneska mam rande s @mamina1978 tesim a trosku som z toho nervozna,ved viete prve rande :grinning:
6. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte babule, práve som odovzdala tortičku , len trubka som dala tabuľku PYRENEJE namiesto HIMALÁJE :confused: tak som musela narýchlo robiť nanovo, ale tortuška sa veľmo páčila, bicyklík som ale radšej odložila zvlášť im do krabičky, aby im cestu prežil :slight_smile: @pristela moc moc moc ďakujem za postup, veľmi mi pomohol, síce môj nie je taký dokonalý ako tvoj, ale oproti tomu môjmu prvému som spokojná :grinning:
6. mar 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lokalistin tak ji moc a moc pozdravuj. :wink:
6. mar 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky nemate nejakej link na dobrej postup na včelí medvídky?
6. mar 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prosim dobosova tortusa, normalne potierat po plnku platy lekvarom? dakujem
6. mar 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul každej plát se maže krémem
6. mar 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul nie len platy a krem a ten krem co som ja davala recept moze aj pod potah,ja ho vzdy davam
6. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina odovzdam dakujem
6. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ratatooy
@lokalistin dakujem vam. takze bez lekvaru. dakujem.
6. mar 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin mozem ta poprosit o recep na dobosku dakujeeem
6. mar 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul jj tam se nedává třeba jestli si myslela jak u medovníku to ne toto je jiny
6. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, kúpila som si takúto formu, má 20cm, z koľkých vajíčok mám spraviť cesto na korpus? Z dvoch nebude veľa? Chcem mramorový dať.... Moc ďakujem :slight_smile:
6. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker záleží od receptu, ale asi ze čtyřech bych řekla
6. mar 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem
6. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Keď ja som zo 4 robila do okrúhlej asi 26 a aj do srdcovej veľkej :frowning2: Tak teraz neviem. Ale teda s tým, že som prekrojila iba raz.... Ach jaj :unamused:
6. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok