• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@sticker ja do okruhlej 23cm priemer robim mramorat k 4vajec a je to akurat presne na srdce neviem mozno aa z troch bude stacit :wink:
6. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blcha a prekrajujem dva krat :wink:
6. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blcha Sa bojím, aby mi to nevyliezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ešte sa opýtam, keď prekrajujete na dvakrát.... na spodný korpus dáte napr. džem, ovocie a krém, potom druhý korpus a na ten, iba krém a potom vrch? Alebo to ovocie dávate do obidvoch rezov....
6. mar 2013 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak na tej fotke ani nevyzerá, že je to len také malé srdce..... Ono to má od spodného špicu po ten spoj oblúkový hore iba 16cm a na šírku to má 20...
6. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker ja davama do obidvoch aj krem aj ovocie :wink: moja posledna vyzera z vnutra takto :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (15)
@sticker a jaký máš recept??
6. mar 2013 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker ovoce dávám do všech vrstev, tak udělej ze tří vajíček, když je malé.
6. mar 2013 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker ja mam len okruhle formy ale ked robim do 18cm tak z troch vajec mam toho vela vzdy to strasne vyrastie tak zrezava ten vrch :wink:
6. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@muffinka8 a kde si tak dobre nakupila? :confused:
ja som akurat vcera nakupovala a teda vycalovala som za Milku 1,19 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: ale uz som ju nutne potrebovala, a nemam nervy behat s dvomi detmi po meste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nastastie len dva kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale maslo maju v tescu za 0,99...tak mam zasobu :slight_smile:
6. mar 2013 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka v Hypernove som náhodou bola
6. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blcha Práve pijem poobednú kávu a slincem nad tým ovocím :grinning:
6. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina Mramorový robím tuším ešte na prvej strane čo bol naň link (ja som ho mala nezávisle na tejto stránke, len som si potom všimla, že tam je) Je to z MMB recept - Moja prvá poťahovaná torta :slight_smile:
6. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 jaaaaaj ale ja nie som taka zrucna, bude to moje prve modelovanie :wink:
6. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak pridávam moju pre môjho drobca k meninám.síce má až zajtra,ale dnes už trošku oslávime,lebo zajtra to viacerým z rodinky nevyhovuje.
6. mar 2013 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj a foto tortičky a môjho vytešeného oslávenca a už len počkať na hostí.
6. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
Inak kedže bola iba pre nás tak som prvýkrát skúšala hmotu nefarbiť hneď,ale som ju maľovala.
6. mar 2013 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker do okruhlej 21ky robim zo 4och
6. mar 2013 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sticker ja robim do 18 z 3vajicoch ked krasne vyrastie radsej zrezem ak by mi malo chybat takto ma aj mala nieco :slight_smile:
6. mar 2013 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 presne tak aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby tak mne sa dneska ako dari mm si zobral dovolenku montuje sprchac mala som tu mamu tak ze si upeciem korpusy navarim a este stihnem aj nieco pridrzat ak bude treba. 2x som skoro odpadla co mi bolo zle potom som rozdychala tak ze idem piect vyberam z chladnicky vajicka hned mi 10 padlo na zem pri deleni som 7 zle rozdelila nejake maju slabe zltka a to som kupovala v nedelu ja uz dneska nic nerobim mam zarobene :unamused: kuchyna ako po vybuchu a to nehovorim o kupelni :unamused:
6. mar 2013 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 Hej, aj ja som sa rozhodla, že bude z troch :grinning: Veď to bude na plechu keby dačo šlo von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taka mala otazocka ked si predstavite salko aka konzerva sa vam vybavi ta smotanova alebo ta modra z kravickou idem robit tortu ze konzerva salka pre milovnicku za tyzden zje 3plechovice len neviem aku spravit.DAKUJEM
6. mar 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker to ti nevytecie neboj teda mne sa este ani raz nestalo ak neviem kolko vajicok dat tak urobim odhadom a zapisem si ze nabuduce menej teda vacsinou dam viac :slight_smile: a vzdy mi to ide do vysky ani raz po bokoch drzim palce
6. mar 2013 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 Ďakujem :slight_smile: To chcem mamine k MDŽ skúsiť spraviť také malé srdiečko a keď sa podarí spravím aj pre seba, aby mali žabky radosť :slight_smile:
6. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka ja som si tiež vyše 20 masiel kupila....ale jedno ma vyšlo 0,79....lebo som mala 20% zlavu ...tak som vytešená :grinning: že aspoň niečo som kupila za dobrú cenu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. mar 2013 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 no to poznam... vcera sa tesim ze aky fajn forpus pekne vypeceny sa zadaril, otocim sa a drobec mi z necho pekne krasne odlupil, ze mnam mama torta..., som nevedela ci sa mam smiat ci plakat :grinning: , tak torta kufor bude hold mensi..., este dnes dopeciem 1 a budem orezavat :wink: , nastastie ma byt tak maximalne A4
6. mar 2013 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka janka coko milka kupuj v bille tam stoji 0,69, ale chapem, niekedy aj nemam na to nervy... a to este vsetko vlacim v kociku..., sa vsetci cuduju ze na co ho nosim, ked drobec chodi pesi..., no nech to nevlacim v ruke alebo na chrbte..., nemame auto, tak kocik odvezie :grinning:
6. mar 2013 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova ja som ich dneska vsetky preistotu zatvorila do spalne len dufam,ze si vecer na nelahneme lebo ma porazi to znova piect :slight_smile: hlavne ze mu chutil mala tiez chodila pri trubu ze mnam kolac ako keby zivote nejedla
6. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som to tak robievala...ze kocik zniesol :grinning: ale uz sme bez kocika...a ked uz som isla autom do tesca, tak uz som aj tie dve milky vzala...lebo ked som si predstavila, ze doma tu pred domom zaparkujem a potom tu moju particku este trepat do billy...to mi za tych par centov nestoji :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie nervy usetrene su mi drahsie :grinning: :grinning:

do billy si vybehnem asi vecer, ked mm dojde z roboty, tu mam pred domom, maju otvorene do 21.00, tak to stiham, ved milku mi hadam nevypredaju :sweat_smile: :wink:
6. mar 2013 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova inak som si nakupila tie velke milky, ked mali v akcii, 300g za 1,99...leeenze nevydalo a ked prisla chut, tak dve padli za obet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: mojim mlsnym chutkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. mar 2013 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok