Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mrka2
6. mar 2013
@zuzana92101 veru, uz aj u nas nemaju stitok 8-( skoda no.. :-|
mrka2
6. mar 2013
@nika1985 no ja osobne si vzdy spomeniem na tu kravicku,co je na salku i ked teraz uz su vselijake.. ale to je taka nostalgia este z detstva 🙂
jakelina
6. mar 2013
@sticker ten mramorový se hodně zvedá, tak to ti bude stačit ze 3 vajíček
alexandrakocikova
6. mar 2013
@jakelina dakujem ti krásne,že si si našla čas, moc si to cením
dm1
6. mar 2013
@ajka82 bola som v tom peceni ale bola tam len ta teta co veru malokedy poradi tak mi nevedela ci budu mat aj dalsie krajky z toho. A nemaju tam male balenie sugarveilu len polkilove balenie macig decoru a to stoji tusim 25e :-p
elamaslakova
6. mar 2013
@pristela Nádherná tortička 🙂
reruna
6. mar 2013
@sticker do 20 cm formy dělám mramorový korpus ze 4 vajec, vyjde to a je to až po vrch, překrojím 2X a vrch když se vypoukne, tak zřežu a pak smíchám s máslem a cukrem
pristela
6. mar 2013
Holky nechcete niekto odo mna spider mana ? 😃 bo počítač už na mna tiež došiel 😞 😞 😞 😞 ste mali počuť ten moj nárek ked som položila telefon :-N
dada2007
6. mar 2013
@pristela nechaj, ja ti ho objednám 😃 😃 😃 😃
vlada111
6. mar 2013
@pristela úžasná, si talent 😉
pipka
6. mar 2013
@pristela ale my ti verime, veríííme ti 😃 😃 😃 😎
mourek128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
6. mar 2013
@pristela dobry den, peciete aj na objednavku? =-)
poprosila by som jedneho spidermana ...najlepsie v zivotnej velkosti...a v podrepe 😃 😃 😃 ...cena max do 30€ a veela ovocia by som poprosila, mame radi stavnate zakusky 😎 😃
janula.h
6. mar 2013
žienky ako na tortu hrad?
janula.h
6. mar 2013
myslím čo dať do tých vežičiek? je to punčovina?
vecernicci
6. mar 2013
@mourek128 jestli chceš opravdu radu, tak si zajdi do tématu těhotenství a jestli je to jen provokace, tak tady ti to nikdo nebaští 😉
pristela
6. mar 2013
@janula.h andelicka tie vezicky su taka sada umela a tie ruzove spicate strechy mozes obalit kornutky na zmrzlinu
janula.h
6. mar 2013
@pristela aha takže to musím mať umelé trubky? sakra ]-(
janula.h
6. mar 2013
@pristela dikyyy 🙂
@lokalistin ďakujeeem 🙂
romy01
6. mar 2013
@katkossko paráda, dobrý nápad
mariann2
6. mar 2013
@janula.h ja robím vežičky, tak, že si nechám hmotu vytvrdnúť na rolke toaleťáka, obalenej fóliou, a striešku zviniem polkruh a tiež nechám preschnúť http://www.facebook.com/photo.php?fbid=41357825...
pipka
6. mar 2013
@janula.h striesky su urcite kornutky, to kupis hocikde, aj v kauflande ich mavaju, ja ich tam kupujem 😉
a vezicky su umele, ale da sa v pohode nahradit ako baby pisali, obalis keksiky, trubicky, sojovu tycinku alebo cokolvek valcove 😉
v najhorsom obal rolku od kuch. utierok alebo od hajzlaku 😃 😉
pipka
6. mar 2013
babulky, kto ste uz robili dobu ladovu? =-)
šup sem s nejakymi inspirackami...tu vevericu s orechom najma potrebujem 😉 kujeeeeem 😉
lokalistin
6. mar 2013
tak som dneska spoznala dalsiu z vas,uzasnu zensku,moju krvnu skupinu,fajn sme pokecali a tesim na maj,ked spoznam dalsie z vas
stankapk
6. mar 2013
Kocky prosim vas mate nejake inspiracie pre muza na 70-ku? Nie moc narocnu okruhlu tortu. Dakujem 🙂
jakelina
6. mar 2013
@pipka tady tu mám uloženou
dadka212
6. mar 2013
ahojte moja rýchlovka pre syna....hovorí mi, mamina a ja nedostanem tortu? šak som mal narodeniny...všetkým robíš a mne nie....hovorím, že Matúško ja som chcela až na oslavu...no to bolo revúúú že aspoň malinkú....tak tu je malinká s Matúškom v balone :-N
jakelina
6. mar 2013
@dadka212 suprová
mrka2
6. mar 2013
@dadka212 no mamina to ako mozes,ze vlastnemu dietatu neurobis??? 😃 chudatko maly.. 🙂 ale pekne si to vykompenzovala ten plac, isto sa velmi tesil 😉