• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 super aka bola velka? vypada malicka veru
8. mar 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem, nebola maličká 4kg mala....len ja som velké tácky objednala to je priemer 40cm :grinning:
8. mar 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 :grinning: jaj tak to ano :grinning:. Aku to mas abecedu prosim ta? velmi pekne farby na tie mena si dala :wink:
8. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 díík :dizzy_face: abeceda je tá z mimibazaru http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
8. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 diky mysleal som si ze je to ona ma velmi pekny tvar paci sa mi viac ako ta kovova veru. len ta cena by mohla byt kusok nizsia :grinning:
8. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 mne sa tie moooc lúbila už na tortách od @lamps odvtedy som ju chcela :grinning: tak som zažmúrila oči a kúpila ju aj za také peniaze...mňa len štve, že tam nie sú čísla to mám z abecedy čo som deckám ukradla z plasteliny play-dooh :sweat_smile:
8. mar 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 Ďakujem krááásne za pomoc :slight_smile: A tu je tá moja piatková. Staršej dcérke na detskú oslavu. Čo poviete, môže byť?
8. mar 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pristela tebe leda tak krtka v maskačoch moja :grinning: :sweat_smile: :grinning:
8. mar 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@drobec33 krásna :wink: páči sa mi, že to spodné je také menšie ako vrchné vyzerá to lepšie :dizzy_face:
8. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @pristela...kua ale ake ste mile na mna hned takto zrana :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: sak ja mam este oci zalepene a vy tu takto zhurta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podobne ponuky az na noc prosiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 :grinning: :grinning: :grinning: Korpus mi nevyšiel ako mal :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a sak to bolo este vnoci:slight_smile:))
8. mar 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobec33 veď viem, si písala, preto ti píšem, že sa mi to dokonca viac páči také kontrastné :wink:
8. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 :sweat_smile: Ďakujem :slight_smile: Popravde, ja som na to najprv kukala, ale tiež sa mi to potom zapáčilo. Že je taká iná :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ved moja chyba, ze som to nasla az teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

budem musiet pozerat na kona az v noci :grinning: inak by sa mi mohlo aj nieco stat :sweat_smile:
8. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sak to:slight_smile:)
8. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam zatial prve tri :wink:
8. mar 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@pipka hehe Janka ale ta bombarduju postavickami a tankami..som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 11:37  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky užijte si krásný víkend, všem přeji ať si vás chlapi doma hýčkají a oslavte to MDŽ. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jedu za chvilku na tři dny na sraz, tak pak dočtu a těším se na dortíky. Já nemám žádný a vůbec mi to nechybělo. :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte
viete mi poradiť ako urobiť takýto poťah - ten skladaný? Asi narezať a skladať postupne na tortu? A je potrebné najprv tortu potiahnuť alebo stačí priamo na maslový krém?
veľmi sa mi to páči a chcem urobiť našim k výročiu svadby, len v menšom :slight_smile:
vopred ďakujem :slight_smile:
8. mar 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@bambula1307 poznas to...za dobrotu..na žebrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrianai ja by som to narezala na pasiky a ukladala postupne na tortu ale rovno na krem zbytocne vela potahu keby si to este predtym potahovala tak sa to prekryva tak nebude vidiet nikde krem
8. mar 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a je hotovo... uz len trpnem do 4tej, ked si kamoska pride pre nu.. dakujem este krat za tipy k maco(vi)m :wink:
8. mar 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@mysiatkoo podla mna je krasna
8. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrianai na toto tu bol raz postup :confused: skus mrk v druhej teme ci tam nebude
8. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem :wink: zajtra dam vediet ci aj kamoska bude zdielat tento nazor, dnes sa ide po odovzdani zuuurovat :slight_smile:
8. mar 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja som si to tiež tak nejak predstavovala, hádam niečo zbúcham a bude sa dať na to pozerať :grinning: Ď.
8. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo krasna torticka uplne je suprova :wink:
8. mar 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence ďakujem všetkým, čo ste mi dali "páči sa"... ja som si vedomá, že je to úplne začiatočnícka torta... Ste zlaté :slight_smile:
A chcem sa opýtať, tie veľké cukríky z Lidl - americké tam sa musí dávať aj voda keď ich dávam do mw? Lebo bežne nedávam, iba citrónovú... Ale že sú cukríky, pri ktorých sa to musí....
8. mar 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Úžasná, prekrasna je.
8. mar 2013 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok