Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

leniinka_01
9. mar 2013

@karmenta Ahoj,do tý šlehačky určitě můžeš dát želatinu,i pudink by byl dobrý,ale opatrně s teplotou,aby se Ti pak nesrazila.

lamps
9. mar 2013

@karmenta ak si dala stužovač šľahačky, tak môžeš plniť aj šľahačkou a korpusy potri džemom, môžeš dať na šľahačku ovocie. A tiež môžeš pridať jogurt, marcarpone a spolu vymiešať

karmenta
9. mar 2013

@leniinka_01
@lamps
děkuji moc za rady

janula.h
9. mar 2013

@nika1985 mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Salkoooooooooooooooooo

aduskatt
9. mar 2013

@luciahromadkova paradna🙂

aduskatt
9. mar 2013

@barborkam podla toho, ake velke kusy budu krajat, obvykle pocitam 5 ludi na kg

reruna
9. mar 2013

@79zuzana krásný dort! úžasné nápady na kvítky - ale není den matek až v květnu?

reruna
9. mar 2013

Viděly jste upoutávky na nový pořad ? na Prima Love v pondělí by měly jít Báječné dorty od Markéty a podle upoutávek by to mohlo být zajímavé, konečně normální dorty - tedy ne žádné obry, ale nápadité dorty na normální oslavy.

anibas
9. mar 2013

@reruna Vierka už som jednu Markétu videla, robila tortu kaktus - pekná a zároveň ukazovala linecké košíčky s krémom a ovocím - veľmi dobre spracované 😉 😉 😉

anibas
9. mar 2013

Pridávam moje tortuchy pre bratrancove deťuchy 😀 šaško mal 1,7kg a Barbie 2,5kg - Barbie som robila 1x !!! Aj tak vyzerá - ále už som na nej vychytala muchy - je naklonená dozadu a šľahačka s jogurtom urobili tiež svoje 😝 😝

lawli
9. mar 2013

@mimcak @vlada111 ďakujem pekne kočky... 🙂

lokalistin
9. mar 2013

@nika1985 perfektna
@pipka super
@katiatko wow ta je perfektna
@luciahromadkova super sa podaril

mizulienka
9. mar 2013

baby, ktore ste uz robili laliu, nam na tom kurze ukazovali, ze mame kvety robit na ryhovacej podlozke, ale ked si tak na tenko vyvalkam hmotu na tej podlozke, potom ked to chcem vykrojit tou modrou formickou na laliu, tak sami vobec neotlaci to zilkovanie, tym, ze je hmota tak tenucka...ako robite laliu vy?

79zuzana
9. mar 2013

@reruna dakujem 🙂 v niektorych krajinach je den matiek v maji a v niektorych ako Irsko kde zijem je zajtra 😉 neviem teda preco je to tak, ale je to tak. Aspon mam dovod oslavovat tento sviatok dvakrat do roka 😀

ingulik
9. mar 2013

Ahojte babule...idem si k vam po radu...idem syncekovi robit tortu k narodeninam, bude to moja premiera 🙂 Ako farbite marcipan? A kde sa daju kupit na to farby v kosiciach alebo presove? Dakujem za kazdu radu 🙂

ajka82
9. mar 2013

tak tu je to BMW 😅 uz aj po oprave, no podla mna O 100% lepsie ako predtym aj ked to stale neni uplne ze super, ale aspon sa uz trosku podoba...nie WWbeatle 😝
a kusok nasej ku kavicke, piskotovosmotanova... este mam niekde u MM dve, lebo stahovat foto a vymazal z fotaku 😝 a jednu budem este dorabat na zajtra

lussy23
9. mar 2013

@ratatooy krásnučká
@luciahromadkova perfektný je
@katiatko krásna
@pipka je nádherné
@nika1985 salko???????? fuj sladke ako čert. ale tortička je parádna.
@tamianati nádherné
@79zuzana krásna. ale den matiek je až v máji?

lussy23
9. mar 2013

@ajka82 to je krásna autíčko
@anibas nádherné

lussy23
9. mar 2013

@lokalistin parádna
@larah nádherná
@larah krásnučká
@mariann2 nádherné @lubicakovac to je nádhera

mizulienka
9. mar 2013

krasne torty ste popridavali 😉 vsetky 😉

79zuzana
9. mar 2013

@ingulik mozes farbit gelovymi farbami. Sestra ich kupovala v pekarni Juno na mlynskej ulici v Kosiciach

79zuzana
9. mar 2013

@lussy23 dakujem. U nas je den matiek zajtra 😉

lussy23
9. mar 2013

@lawli nádherná
@denisak77 krásnučké dielka
@pristela prenádherná

ingulik
9. mar 2013

@79zuzana dakujem, zajdem tam 🙂

lussy23
9. mar 2013

@janula.h no nádherný Mickey @aduskatt krásne
@nika1985 taká veselá krásna
@lucula73 krásna

anibas
9. mar 2013

@ingulik v KE - na Furči OC Torysa - pekáreň Juno, v PO na Floriánovej ulici v Čokoládových pralinkách 😉

lokalistin
9. mar 2013

Dakujem vsetkym za paci sa mi.Bol tu drahy,na stole som mala na podlozke naukladane to naradie a pyta sa ma. Co si dneska robila?ja ze tortu,tak som mu ukazala fotku a on vyvalil oci a ze : Jaaj a ja ze co si robila s tym naradim?To je modelovane?
😀 😀 😀
Uz bola objednavatelka pre nu,sa jej pacila tak dufam,ze aj oslavenec bude spokojny.

lussy23
9. mar 2013

@lifinka nádherné
@dm1 perfektný spiderman
@rapunzel1 nádherné obidve
@halienka prekrásna @pipka krásne tortičky

lussy23
9. mar 2013

Baby nemáte postup na Noachov Koráb?

kacoorka
9. mar 2013

ahojte kocky chcem sa opytat poznate hnotu formix?ako sa s nou robi?ja chutovo dobra?