• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. októbra 2017 
@lokalistin juj to ja nie vsetko rada modelujem :sweat_smile: . ale taketo detske postavicky to veru mozem to ma bavi. inak aj mickeyho robim rada :wink:
10. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja na to nemam vlohy :angry:
10. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko no vyzerá to že rozdiel je len v mixéri, paradoxne ten lacnejší má väčšiu výbavu o ten mixér. Iný rozdiel nevidím.
10. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky mate nejaku peknu inspiracku ulozenu na tortu s klobaskami, slaninkou a tak? celu dobu som ani jednu nerobila a teraz rovno dve jednu tento tyzden a dalsiu na konci mesiaca
10. mar 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 som dostala teraz chut na slaninku s cibulou:slight_smile:)))
10. mar 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata nemate nahodou prehlad kde je najlacnejsi smartflex velvet 7kg? dakujem.
10. mar 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @dm1 aj ja by som si dala. mnam
10. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Aisha když jsme doma samy a já dělám dorty, tak si lehne na kraj kuchyně a spí :wink: jinak je to taky třeštiprdlo :grinning: :grinning: ale ona se přizpůsobí :wink:
10. mar 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky, len rychle pridavam najnovsie tortuchy a padim dalej modelovat.Ludia sa docista zblaznili,zase ma caka 7 torticiek tak du na to :grinning: .Ked stihnem hadam Vas aj docitam a popacitkujem :wink: .Kitty a tucianaci boli nadiktovany,ostatne bolo na mne ... Chyba este pivovy pohar,zabudla som fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@rapunzel1 vůl je to! :angry: Nelam si s ním hlavu,i když je to těžké.Kdyby to byl rozumný inteligentní člověk,jednal by alespon slušně.
10. mar 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha si děláš prdelky? Jsem si říkala jaká krásná inspirace z flickru a oni to tvé zlaté ručky!!-! :confused: :confused: :confused: Nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul Zdeni bud www.sikovnamama.sk alebo natortu.sk, tam maju tusim najlacnejsie postovne.
10. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 dakujem za typ, super, ved je to tam o polovicu lacnejsie, uz aj nahadzujem do kosika :grinning:
10. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ty tá je náááádherná a tie očká to si normalne malovala...to je super práca....
10. mar 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sikovna mama je nasa, zilinska :slight_smile: :dizzy_face:
10. mar 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja kupujem natortu.sk
10. mar 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tie torticky su krasne, jedna krajsia ako druha...inac, mi to pripomenulo, ze aj ja by som mala ist modelovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ti trpazlici su uuuplne naj, perfektni, ako origos :wink:
10. mar 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1
@ajka82
@vlada111
@dajna11
@dm1
baby, dakujem, ze ste mi poradili a pomohli identifikovat tu silikonku :wink: to je uplne super tu, ako info sluzba...spojime hlavy dokopy a vzdy na nieco prideme :wink: CMUK
10. mar 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
joj holky, už som urobila tu rubikovú kocku.chcieť nechcieť mala skoro 9 kg.a strašne som sa na nej narobila..všetko vyrátať, aby sedelo...dala by sa aj poskladať,tie štvorčeky sú tiež presne ako majú byť...pod svojou váhou sa trocha skvačila-aj ked som dala výstuhy.na fotke to nie je až tak vidno.myslím, že s ňou dotyčná nebola spokojná :( ako s výzorom...tak uvidíme
10. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@alexandrakocikova ty brdo to bola riadna kocka teda! ake si mala rozmery tych "poschodi" ze mala tak moc? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 21cm...musela som robiť tak, aby sa dalo deliť troma...a menej sa mi zdalo málo.no aleked to už bolo hotové, tak zase sa mi zdalo, že je to velké...no čo ti poviem.na budúce budem vedieť
10. mar 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebovala by som nejake napady....
ma to byt torta pre manzela na 37. narodeniny a zaroven maju vyrocie sobasa...bude to oslava v blizkom kruhu, takže moze byt nieco humornejsie, s napadom..hobby ziadne, iba deti a rodina :frowning2: :frowning2:
10. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tí trpaslici su dokonalííííí, s dovolenim ukladam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ze si sikovna, to viem davno..ale ty si este aj carodejka...neskutocne, co ty dokazes :sunglasses:
10. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som radu, malinká mala na torte marcipanovú postavičku a ja by som jej ju chcela nechať na pamiatku...ako dlho to vydrží? možem ju len tak dať na poličku?ďakujem :wink:
10. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sundance áno, môžeš :sweat_smile:
@daducha čo iné od teba čakať, čistá nádhera :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. mar 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha nadherne vsetky :dizzy_face:
10. mar 2013 o 22:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha úplnenádherné tortičky! tí trpajzlíci su prenádherní
@alexandrakocikova prenádherné tortičky! Ten kvet a tá kocká waaaaaaaaaaaaaaaaw
10. mar 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 jej vyzerá ako naša učiteľka a jedna moja kamarátka. krásna ppostavička nádherná
@janula.h veeľmi zaujiamvá tortička, úžasná je
@1zaza nádherní obidve @denisak77 ndherná
10. mar 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 nádherné a to dieťaťko je na spapanie. Krásna tortička
10. mar 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv nádherné ako vždy
@zsuzsu nádharná torta a to bábo? to je vážne modleované? WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW
@mizulienka krásne tortičky
10. mar 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok