Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
10. mar 2013

@lokalistin juj to ja nie vsetko rada modelujem 😅 . ale taketo detske postavicky to veru mozem to ma bavi. inak aj mickeyho robim rada 😉

lokalistin
10. mar 2013

@dm1 ja na to nemam vlohy 😠

elienka
10. mar 2013

@miciatko no vyzerá to že rozdiel je len v mixéri, paradoxne ten lacnejší má väčšiu výbavu o ten mixér. Iný rozdiel nevidím.

dm1
10. mar 2013

kocky mate nejaku peknu inspiracku ulozenu na tortu s klobaskami, slaninkou a tak? celu dobu som ani jednu nerobila a teraz rovno dve jednu tento tyzden a dalsiu na konci mesiaca

aduskatt
10. mar 2013

@dm1 som dostala teraz chut na slaninku s cibulou🙂)))

zuul
10. mar 2013

dievcata nemate nahodou prehlad kde je najlacnejsi smartflex velvet 7kg? dakujem.

zuul
10. mar 2013

@aduskatt @dm1 aj ja by som si dala. mnam

vecernicci
10. mar 2013

@dajna11 Aisha když jsme doma samy a já dělám dorty, tak si lehne na kraj kuchyně a spí 😉 jinak je to taky třeštiprdlo 😀 😀 ale ona se přizpůsobí 😉

daducha
10. mar 2013

Ahojte babulky, len rychle pridavam najnovsie tortuchy a padim dalej modelovat.Ludia sa docista zblaznili,zase ma caka 7 torticiek tak du na to 😀 .Ked stihnem hadam Vas aj docitam a popacitkujem 😉 .Kitty a tucianaci boli nadiktovany,ostatne bolo na mne ... Chyba este pivovy pohar,zabudla som fotit 😝

benjik
10. mar 2013

@rapunzel1 vůl je to! 😠 Nelam si s ním hlavu,i když je to těžké.Kdyby to byl rozumný inteligentní člověk,jednal by alespon slušně.

benjik
10. mar 2013

@daducha si děláš prdelky? Jsem si říkala jaká krásná inspirace z flickru a oni to tvé zlaté ručky!!-! 😕 😕 😕 Nádherné 😵 😵 😵 😵

mizulienka
10. mar 2013

@zuul Zdeni bud www.sikovnamama.sk alebo natortu.sk, tam maju tusim najlacnejsie postovne.

zuzana92101
10. mar 2013

@ajka82 dakujem za typ, super, ved je to tam o polovicu lacnejsie, uz aj nahadzujem do kosika 😀

katkak23
10. mar 2013

@mia114 ty tá je náááádherná a tie očká to si normalne malovala...to je super práca....

katiatko
10. mar 2013

Sikovna mama je nasa, zilinska 🙂 😵

zuzana92101
10. mar 2013

@zuul ja kupujem natortu.sk

zuzana92101
10. mar 2013

@daducha tie torticky su krasne, jedna krajsia ako druha...inac, mi to pripomenulo, ze aj ja by som mala ist modelovat... 😝 a ti trpazlici su uuuplne naj, perfektni, ako origos 😉

zuzana92101
10. mar 2013

@rapunzel1
@ajka82
@vlada111
@dajna11
@dm1
baby, dakujem, ze ste mi poradili a pomohli identifikovat tu silikonku 😉 to je uplne super tu, ako info sluzba...spojime hlavy dokopy a vzdy na nieco prideme 😉 CMUK

alexandrakocikova
10. mar 2013

joj holky, už som urobila tu rubikovú kocku.chcieť nechcieť mala skoro 9 kg.a strašne som sa na nej narobila..všetko vyrátať, aby sedelo...dala by sa aj poskladať,tie štvorčeky sú tiež presne ako majú byť...pod svojou váhou sa trocha skvačila-aj ked som dala výstuhy.na fotke to nie je až tak vidno.myslím, že s ňou dotyčná nebola spokojná :( ako s výzorom...tak uvidíme

dm1
10. mar 2013

@alexandrakocikova ty brdo to bola riadna kocka teda! ake si mala rozmery tych "poschodi" ze mala tak moc? 😝

alexandrakocikova
10. mar 2013

@dm1 21cm...musela som robiť tak, aby sa dalo deliť troma...a menej sa mi zdalo málo.no aleked to už bolo hotové, tak zase sa mi zdalo, že je to velké...no čo ti poviem.na budúce budem vedieť

mima595
10. mar 2013

ahojte, potrebovala by som nejake napady....
ma to byt torta pre manzela na 37. narodeniny a zaroven maju vyrocie sobasa...bude to oslava v blizkom kruhu, takže moze byt nieco humornejsie, s napadom..hobby ziadne, iba deti a rodina ☹ ☹

pipka
10. mar 2013

@daducha tí trpaslici su dokonalííííí, s dovolenim ukladam 😵 😵 😵
ze si sikovna, to viem davno..ale ty si este aj carodejka...neskutocne, co ty dokazes 😎

sundance
10. mar 2013

Ahojte, potrebovala by som radu, malinká mala na torte marcipanovú postavičku a ja by som jej ju chcela nechať na pamiatku...ako dlho to vydrží? možem ju len tak dať na poličku?ďakujem 😉

lamps
10. mar 2013

@sundance áno, môžeš 😅
@daducha čo iné od teba čakať, čistá nádhera 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luciahromadkova
10. mar 2013

@daducha nadherne vsetky 😵

lussy23
10. mar 2013

@daducha úplnenádherné tortičky! tí trpajzlíci su prenádherní
@alexandrakocikova prenádherné tortičky! Ten kvet a tá kocká waaaaaaaaaaaaaaaaw

lussy23
10. mar 2013

@mia114 jej vyzerá ako naša učiteľka a jedna moja kamarátka. krásna ppostavička nádherná
@janula.h veeľmi zaujiamvá tortička, úžasná je
@1zaza nádherní obidve @denisak77 ndherná

lussy23
10. mar 2013

@nika1985 nádherné a to dieťaťko je na spapanie. Krásna tortička

lussy23
10. mar 2013

@alenv nádherné ako vždy
@zsuzsu nádharná torta a to bábo? to je vážne modleované? WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW
@mizulienka krásne tortičky