• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@blcha tak prave som ten postup dala do dvojky. Nie je sice uplne podrobny , ale teda snad aspon trosku pomoze :wink: :slight_smile:
11. mar 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja555 dakujeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem :dizzy_face: ....... ty si zlatucka :wink: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a čo niečo pomrvili????ja som ešte neobjednávala od nich ale ráno som ich prezerala :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tiež objednávala... na tortu....a bola som spokojná,ale žiadne % som nemala nižšie....
11. mar 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikulky prosím vás nemáte nejaké pekne inšpirácie na otvorenú knihu?
11. mar 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som ta stastna, ktorej tvrdili, ze hmotu mala v chladncike a preto mi splesnivela.3 kg letelo do kosa........samozrejme, za cely rok, co peciem by ma ani nenapadlo dat ju do chladnicky, nehovoriac o tom, ze plesen bola zospodu v kybli a tym skocila komunikacia.ani prepacte alebo co........ proste zo mna urobili totalnu trubku...toto je spodok hmoty po vybrati z kybla a igelitu, bolo mi divne, ze smrdi jak fras.....sliz a oranzovoruzove flaky..... este mi tvrdili, ze sa nikto nestazovla ato tie balenia predali v januari..tak ja som objednavala v polke februara tak to asi nemohli dopredavat v januari.......
11. mar 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 moc hezký dortík :wink:
11. mar 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha no vidis ty si to s tym korpusom vyriesila
11. mar 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt jaaaaaj už si pamätám ked sa to tu preberalo......takže už si ich ani nepozriem :grinning: :grinning: ....mne takto prišli cukrové diamanty,spolu boli v sáčku a cele sa zelpili do kopy na jednu curklvoú gulu....v obchode som ich videla že to predávaju každý zvlášť balený,z e shopu mi to prišlo spolu vhodene v jednom sáčku,ako mohlo ich napadnuť že cez leto sa cukor roztopí,alebo to asi malo napadnuť mna aby som také veci cez teplo neobjednávala,ked som im písala tak iba že u nich boli krásne cele....ako super,viem nebolo to vela penazí,ale i tak ma to nahnevalo.
11. mar 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Dakujeeeeeem, juj tesiiiim sa ......... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky můj strašně na rychlo dělaný dort. Včera jsem pekla večer a udělala krém, dnes honem ráno namazala a šla do práce a teď domazala na obvodu a trochu vychlazený potáhla a tak nic moc ozdobila. Chudák malý, fakt jsem neměla čas víc se s tím pohrát. Za chvilku mu chceme popřát a dát dort.
11. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@jakelina jejooooo, ved je dortik krasnunky, naozaj si nemozes robit vycitky, aj ked bol narychlo robeny , no s tvojou laskou a tvojim talentom, takze je fakt nadherny :wink: :slight_smile: a tvoj najmladsi je bombovyyyyyy, prajem vsetko naj .... k jeho dnesnym narodeninam :slight_smile:
11. mar 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 vyřídím a děkuji jsi zlatá.
11. mar 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ja by som fakt take krasne narychlo nezvladla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si macher :sunglasses:
11. mar 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no zlati su, fakt:frowning2:( ja som akurat dnes objednavala potahovku pre moj shop, tak som zvedava, kedy mi pride a mam klud od vsetkych eshopov:slight_smile:))
11. mar 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no jsem zpocená až na zadku a ještě jsem dnes nic nejedla, tak asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jujlucka stvorec a kruh mas krasne srdce
11. mar 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ved je ta torta nadherna:slight_smile:) a maly tiez:slight_smile:
11. mar 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt děkuji, je taková trochu prázdná, neměla jsem ztuhlé ani ty kytičky a trojka stojí jak ožralá, musela jsem ji v lednici podepřít.
Jste zlaté holky
11. mar 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nepozeraj na podopretu opitu trojku, ale na prekrasneho krtecka a stastneho maleho, ved je to nadherna fotecka.........dokonalost sama:slight_smile: btw, moj syn sa este stale torty nedockal:frowning2:
11. mar 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved je krasny a maly sa jak tesi,uplne hrdy na svoju torticku
11. mar 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 já jsem chtěla holčičku, protože mám dva kluky a třetí už nechcem, tak mám aspoň tuhle holku :wink:
11. mar 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 koukám, taky holčičku :grinning: :grinning: :grinning: my co máme samý kluky, tak jdem jedině do holek,co? :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka, tortička je krásna, čistulinká hladučká a krásne farby a malý je bombový a ako tak pozerám podobá sa na teba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: želám všetulinko najlepšie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ešteže aspon ty si to vieš nejako ulahčiť ked máš svoj šopíki :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :wink: :wink: děkujeme :wink: :wink:
11. mar 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci nooo my máme aj kočku samičku,tie sa netúlajú....čo sa o dcérach nedá povedať :grinning: :grinning: :grinning: česť výnimkám
11. mar 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dajna11 staci poslat mailik alebo IP a mas to ulahcene:slight_smile:)
11. mar 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ved je krásny,poznám ludí čo by si ruky dolámali a taký by neurobili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok