• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt hej???? :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Ja budem rada, keď budem vedieť takú tortičku spraviť :dizzy_face: Je veľmi pekná a malý je šťastný, tak naozaj nemáš prečo mať výčitky, že si niečo "odflákla"..... :sunglasses:
@aduskatt A už aj predávaš? Či ešte dokončuješ prípravy? :slight_smile: Aj dáš potom tvoju stránku? :slight_smile:
11. mar 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker jasne, ze dam stranku...eshop sa dokoncuje, tovar uz objednany, nieco na ceste, nieco uz doma, takze ak niekto nieco chce a uz to mam, predam:slight_smile: par obchodikov sa uz konalo:slight_smile:))
11. mar 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o
@mizulienka
aj ja od nich beriem a vzdy som spokojna. Dobre zabalene a tiez ma caka vzdy nejaky darcek...posledne 2 razy to boli tortove sviecky a predtym vykrajovacka frezia...takze podla mna super a este aj 5% zlava na cely nakup.
11. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina perfektna torticka a aaabsolutne nevidiet, zeby to bola rychlovka, krasny, ako vzdy. A maly je tusim cela mamina... :grinning:
11. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jasne, nejake stencils by boli? :wink:
11. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina kez bych delala taketo rychlovky :grinning:
11. mar 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina majka, Eliášek je podarený, krásny blonďáčik :slight_smile:
11. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ne ne, ja ma od kazdeho kousek a psika jedine v provedeni fena. :grinning:
11. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a ake? mozes mi poslat na mail? ci ako? lebo prave chcem objednavat, tak pozriem co mas, zeby som obchod spravila :grinning:
11. mar 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka torticka uuuzasnaa, fakt krasna , jemna a čistučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malinkému velkemu chlappovi zelam všetko najlepsie , riadne ho vypusinkuj za mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela děkuji moc, dostal popelářské auto, tak už mi tu vytahoval z odpadkového koše binec a strkal to do popelnic. Moje nervy. :grinning: :grinning: Hrozně ho chtěl, ale nevím jestli to byl dobrý nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kočenky moje děkuji za všechny To se mi líbí. Moc si toho vážím, konečně jsem si udělala kávu a trochu odpočinu a jdu dělat zákusek. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten si sníme až zítra nedá se nic dělat.
11. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mamina1978 ďakujem pekne... :slight_smile:

ďakujem krásne aj za všetky lajky ,babuľky ste skvelé... :dizzy_face:
11. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ahoj,prosím ťa a keď robiš ten korpus kakaový,tak uberáš muku?či netreba?ďakujem.... :slight_smile:
11. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tá tortička je užasná,som si s dovolením uložila :slight_smile:
a krpčekovi všetko najlepšie želám :wink: :wink:
11. mar 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Prosím ťa a načo je tam aj tá akože vykrojená?
11. mar 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Ahoj ,teraz 4 dni dozadu som to tiež jednej kočke písala (je to na strane 4696)
.........aby si to nehľadala ,tak ti skopírujem :wink: .... múku neuberám ,vodu pridám ,ale to tak od oka ,možno aj trochu viac ako 1PL prilejem ,pečiem len v ráfkoch ,tak si sledujem aby som nemala riedke cesto a kakao sypem tiež od oka ,ale dosť ho dávam...teda aby mal korpus takú dobrú farbu...kakao zasadne Holandské...toto http://www.kavoviny.cz/Hlavni-sortiment/Holandske-kakao-100-g.aspx
11. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli vďaka moc,idem ho tento víkend robiť v kakaovej verzii,tak vyskúšam :slight_smile:

kočky robili ste niekto pribinák bez ovocia??ako to chutí?ja neviem,najprv že chcú mandarinky a dnes že radšej nič,no či to nebude dáke suché,alebo také nevýrazné?alebo aspoň džem?
11. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky , prosim vas nemate ulozene alebo nevideli ste niekde tortu na krst kde bolo babo a vedla sa modlil anjelik ? :confused:
11. mar 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 podla mna je aj bez ovocia fajn:slight_smile: ked ostane, tak ho dlabeme doma s korpusom alebo aj len tak......:slight_smile:))
11. mar 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt myslíš?akože samotný krém je v pohode,to mi vyjedajú doma všetci,ak ostane,len s tým korpusom,aby to nebolo suché..... :slight_smile: .ale hádam nie,skusim aspoň na ten džem ich nahovoriť :wink:
11. mar 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 daj na korpus rozvar:slight_smile:)som sa teraz zamyslela, ci som davala niekedy bez ovocia.....tusim dokopy asi raz...:slight_smile:))
11. mar 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prekráááááááááááásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Oslávencovi všetko naj-, naj-, naj !!!!!!
11. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ako robiš rozvar,to som ešte nedávala :wink:
11. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 cukor, voda, citronova stava, ovocny sirup....obcas rumik
11. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina pěkná rychlovka a Eliáškovi vše nejlpeší k narozeninkám!!! :wink:
11. mar 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Žanetka, myslíš túto
11. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lucula73 já dělám pribiňák jen bez ovoce s kakaovým korpusem a každý se oblizuje, dokonce mi jeden zákazník řekl, že lepší dort nejedl, ani korpus ničím nezvlhčuju, jen dám ten krém
11. mar 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok