Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dajna11
11. mar 2013
@aduskatt hej???? 😃 😃
sticker
11. mar 2013
@jakelina Ja budem rada, keď budem vedieť takú tortičku spraviť x-) Je veľmi pekná a malý je šťastný, tak naozaj nemáš prečo mať výčitky, že si niečo "odflákla"..... 😎
@aduskatt A už aj predávaš? Či ešte dokončuješ prípravy? 🙂 Aj dáš potom tvoju stránku? 🙂
aduskatt
11. mar 2013
@sticker jasne, ze dam stranku...eshop sa dokoncuje, tovar uz objednany, nieco na ceste, nieco uz doma, takze ak niekto nieco chce a uz to mam, predam🙂 par obchodikov sa uz konalo:-)))
zuzana92101
11. mar 2013
@lucka_o
@mizulienka
aj ja od nich beriem a vzdy som spokojna. Dobre zabalene a tiez ma caka vzdy nejaky darcek...posledne 2 razy to boli tortove sviecky a predtym vykrajovacka frezia...takze podla mna super a este aj 5% zlava na cely nakup.
zuzana92101
11. mar 2013
@jakelina perfektna torticka a aaabsolutne nevidiet, zeby to bola rychlovka, krasny, ako vzdy. A maly je tusim cela mamina... 😃
zuzana92101
11. mar 2013
@aduskatt jasne, nejake stencils by boli? 😉
sisix
11. mar 2013
@jakelina kez bych delala taketo rychlovky 😃
mariann2
11. mar 2013
@jakelina majka, Eliášek je podarený, krásny blonďáčik 🙂
sisix
11. mar 2013
@vecernicci ne ne, ja ma od kazdeho kousek a psika jedine v provedeni fena. 😃
aduskatt
11. mar 2013
@zuzana92101 jasneee🙂
zuzana92101
11. mar 2013
@aduskatt a ake? mozes mi poslat na mail? ci ako? lebo prave chcem objednavat, tak pozriem co mas, zeby som obchod spravila 😃
pristela
11. mar 2013
@jakelina Majka torticka uuuzasnaa, fakt krasna , jemna a čistučká x-) x-) x-) Malinkému velkemu chlappovi zelam všetko najlepsie , riadne ho vypusinkuj za mna 😃 😃 😃 😃
jakelina
11. mar 2013
@pristela děkuji moc, dostal popelářské auto, tak už mi tu vytahoval z odpadkového koše binec a strkal to do popelnic. Moje nervy. 😃 😃 Hrozně ho chtěl, ale nevím jestli to byl dobrý nápad :-p :-p :-p

Kočenky moje děkuji za všechny To se mi líbí. Moc si toho vážím, konečně jsem si udělala kávu a trochu odpočinu a jdu dělat zákusek. 😃 😃 :-p Ten si sníme až zítra nedá se nic dělat.
lawli
11. mar 2013
@mamina1978 ďakujem pekne... 🙂

ďakujem krásne aj za všetky lajky ,babuľky ste skvelé... x-)
lucula73
11. mar 2013
@lawli ahoj,prosím ťa a keď robiš ten korpus kakaový,tak uberáš muku?či netreba?ďakujem.... 🙂
lucula73
11. mar 2013
@jakelina tá tortička je užasná,som si s dovolením uložila 🙂
a krpčekovi všetko najlepšie želám 😉 😉
enatko
11. mar 2013
@pipka Prosím ťa a načo je tam aj tá akože vykrojená?
lawli
11. mar 2013
@lucula73 Ahoj ,teraz 4 dni dozadu som to tiež jednej kočke písala (je to na strane 4696)
.........aby si to nehľadala ,tak ti skopírujem 😉 .... múku neuberám ,vodu pridám ,ale to tak od oka ,možno aj trochu viac ako 1PL prilejem ,pečiem len v ráfkoch ,tak si sledujem aby som nemala riedke cesto a kakao sypem tiež od oka ,ale dosť ho dávam...teda aby mal korpus takú dobrú farbu...kakao zasadne Holandské...toto http://www.kavoviny.cz/Hlavni-sortiment/Holands...
lucula73
11. mar 2013
@lawli vďaka moc,idem ho tento víkend robiť v kakaovej verzii,tak vyskúšam 🙂

kočky robili ste niekto pribinák bez ovocia??ako to chutí?ja neviem,najprv že chcú mandarinky a dnes že radšej nič,no či to nebude dáke suché,alebo také nevýrazné?alebo aspoň džem?
pristela
11. mar 2013
Holky , prosim vas nemate ulozene alebo nevideli ste niekde tortu na krst kde bolo babo a vedla sa modlil anjelik ? =-)
aduskatt
11. mar 2013
@lucula73 podla mna je aj bez ovocia fajn🙂 ked ostane, tak ho dlabeme doma s korpusom alebo aj len tak......🙂))
lucula73
11. mar 2013
@aduskatt myslíš?akože samotný krém je v pohode,to mi vyjedajú doma všetci,ak ostane,len s tým korpusom,aby to nebolo suché..... 🙂 .ale hádam nie,skusim aspoň na ten džem ich nahovoriť 😉
aduskatt
11. mar 2013
@lucula73 daj na korpus rozvar🙂)som sa teraz zamyslela, ci som davala niekedy bez ovocia.....tusim dokopy asi raz...🙂))
anibas
11. mar 2013
@jakelina prekráááááááááááásna tortička x-) x-) x-) x-) Oslávencovi všetko naj-, naj-, naj !!!!!!
lucula73
11. mar 2013
@aduskatt ako robiš rozvar,to som ešte nedávala 😉
aduskatt
11. mar 2013
@lucula73 cukor, voda, citronova stava, ovocny sirup....obcas rumik
romy01
11. mar 2013
lifinka
11. mar 2013
@jakelina pěkná rychlovka a Eliáškovi vše nejlpeší k narozeninkám!!! 😉
lamps
11. mar 2013
@pristela Žanetka, myslíš túto
lencza
11. mar 2013
@lucula73 já dělám pribiňák jen bez ovoce s kakaovým korpusem a každý se oblizuje, dokonce mi jeden zákazník řekl, že lepší dort nejedl, ani korpus ničím nezvlhčuju, jen dám ten krém