Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
11. mar 2013

@aduskatt hej???? 😀 😀

sticker
11. mar 2013

@jakelina Ja budem rada, keď budem vedieť takú tortičku spraviť 😵 Je veľmi pekná a malý je šťastný, tak naozaj nemáš prečo mať výčitky, že si niečo "odflákla"..... 😎
@aduskatt A už aj predávaš? Či ešte dokončuješ prípravy? 🙂 Aj dáš potom tvoju stránku? 🙂

aduskatt
11. mar 2013

@sticker jasne, ze dam stranku...eshop sa dokoncuje, tovar uz objednany, nieco na ceste, nieco uz doma, takze ak niekto nieco chce a uz to mam, predam🙂 par obchodikov sa uz konalo🙂))

zuzana92101
11. mar 2013

@lucka_o
@mizulienka
aj ja od nich beriem a vzdy som spokojna. Dobre zabalene a tiez ma caka vzdy nejaky darcek...posledne 2 razy to boli tortove sviecky a predtym vykrajovacka frezia...takze podla mna super a este aj 5% zlava na cely nakup.

zuzana92101
11. mar 2013

@jakelina perfektna torticka a aaabsolutne nevidiet, zeby to bola rychlovka, krasny, ako vzdy. A maly je tusim cela mamina... 😀

zuzana92101
11. mar 2013

@aduskatt jasne, nejake stencils by boli? 😉

sisix
11. mar 2013

@jakelina kez bych delala taketo rychlovky 😀

mariann2
11. mar 2013

@jakelina majka, Eliášek je podarený, krásny blonďáčik 🙂

sisix
11. mar 2013

@vecernicci ne ne, ja ma od kazdeho kousek a psika jedine v provedeni fena. 😀

aduskatt
11. mar 2013

@zuzana92101 jasneee🙂

zuzana92101
11. mar 2013

@aduskatt a ake? mozes mi poslat na mail? ci ako? lebo prave chcem objednavat, tak pozriem co mas, zeby som obchod spravila 😀

pristela
11. mar 2013

@jakelina Majka torticka uuuzasnaa, fakt krasna , jemna a čistučká 😵 😵 😵 Malinkému velkemu chlappovi zelam všetko najlepsie , riadne ho vypusinkuj za mna 😀 😀 😀 😀

jakelina
11. mar 2013

@pristela děkuji moc, dostal popelářské auto, tak už mi tu vytahoval z odpadkového koše binec a strkal to do popelnic. Moje nervy. 😀 😀 Hrozně ho chtěl, ale nevím jestli to byl dobrý nápad 😝 😝 😝

Kočenky moje děkuji za všechny To se mi líbí. Moc si toho vážím, konečně jsem si udělala kávu a trochu odpočinu a jdu dělat zákusek. 😀 😀 😝 Ten si sníme až zítra nedá se nic dělat.

lawli
11. mar 2013

@mamina1978 ďakujem pekne... 🙂

ďakujem krásne aj za všetky lajky ,babuľky ste skvelé... 😵

lucula73
11. mar 2013

@lawli ahoj,prosím ťa a keď robiš ten korpus kakaový,tak uberáš muku?či netreba?ďakujem.... 🙂

lucula73
11. mar 2013

@jakelina tá tortička je užasná,som si s dovolením uložila 🙂
a krpčekovi všetko najlepšie želám 😉 😉

enatko
11. mar 2013

@pipka Prosím ťa a načo je tam aj tá akože vykrojená?

lawli
11. mar 2013

@lucula73 Ahoj ,teraz 4 dni dozadu som to tiež jednej kočke písala (je to na strane 4696)
.........aby si to nehľadala ,tak ti skopírujem 😉 .... múku neuberám ,vodu pridám ,ale to tak od oka ,možno aj trochu viac ako 1PL prilejem ,pečiem len v ráfkoch ,tak si sledujem aby som nemala riedke cesto a kakao sypem tiež od oka ,ale dosť ho dávam...teda aby mal korpus takú dobrú farbu...kakao zasadne Holandské...toto http://www.kavoviny.cz/Hlavni-sortiment/Holands...

lucula73
11. mar 2013

@lawli vďaka moc,idem ho tento víkend robiť v kakaovej verzii,tak vyskúšam 🙂

kočky robili ste niekto pribinák bez ovocia??ako to chutí?ja neviem,najprv že chcú mandarinky a dnes že radšej nič,no či to nebude dáke suché,alebo také nevýrazné?alebo aspoň džem?

pristela
11. mar 2013

Holky , prosim vas nemate ulozene alebo nevideli ste niekde tortu na krst kde bolo babo a vedla sa modlil anjelik ? 😕

aduskatt
11. mar 2013

@lucula73 podla mna je aj bez ovocia fajn🙂 ked ostane, tak ho dlabeme doma s korpusom alebo aj len tak......🙂))

lucula73
11. mar 2013

@aduskatt myslíš?akože samotný krém je v pohode,to mi vyjedajú doma všetci,ak ostane,len s tým korpusom,aby to nebolo suché..... 🙂 .ale hádam nie,skusim aspoň na ten džem ich nahovoriť 😉

aduskatt
11. mar 2013

@lucula73 daj na korpus rozvar🙂)som sa teraz zamyslela, ci som davala niekedy bez ovocia.....tusim dokopy asi raz...🙂))

anibas
11. mar 2013

@jakelina prekráááááááááááásna tortička 😵 😵 😵 😵 Oslávencovi všetko naj-, naj-, naj !!!!!!

lucula73
11. mar 2013

@aduskatt ako robiš rozvar,to som ešte nedávala 😉

aduskatt
11. mar 2013

@lucula73 cukor, voda, citronova stava, ovocny sirup....obcas rumik

romy01
11. mar 2013
lifinka
11. mar 2013

@jakelina pěkná rychlovka a Eliáškovi vše nejlpeší k narozeninkám!!! 😉

lamps
11. mar 2013

@pristela Žanetka, myslíš túto

lencza
11. mar 2013

@lucula73 já dělám pribiňák jen bez ovoce s kakaovým korpusem a každý se oblizuje, dokonce mi jeden zákazník řekl, že lepší dort nejedl, ani korpus ničím nezvlhčuju, jen dám ten krém