• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@ajka82 Ja pouzivam polystyren, obalim ho alobalom a hotovo (ak mate niekde nablizku niekoho kto stavia dom, tam sa urcite jeden najde) :grinning:
12. mar 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Aké jemné a nádherné sú tie svadobné .......
12. mar 2013 o 08:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.. konecne som vas docitala.. akosi nestiham.. :slight_smile:)) krasne torty ste napiekli.. opacitkovane a poukladane.. super.. :slight_smile: pridavam svoje minulotyzdnove.. mala som akysi sportovy tyzden :slight_smile:)) ta s kaprom nakoniec skoncila na rybarskej vystave v brne.. :slight_smile: rybara som sa snazila spravit podla originalu Lukasa Krasu.. neviem ci sa podaril, ale Lukas sa v nom videl.. :slight_smile:)))
12. mar 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Baby prosim vas, robili ste niektora tablet.. google mi nic moc nenasiel..
12. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 ten kapr je suprový, jak se leskne fakt jak z vody vytažená ryba :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujeeem.. si zlata :slight_smile:
12. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 @lokalistin @levandulka3 dakujeeeem, velmi velmi velmi :wink: a potesilo aj kazde jedno pacitko, je to povzbudzujuce... @lussy23 presla som si na webe nielkolko postavickovyx postupov, potom som modelovala uz len podla obrazka....a idem pacitkovat ja, lebo tu je zase straaan :sunglasses:
12. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denuschka7 islo do toho 40g kakaa co sa mi zdalo dost vela a len stvrt lyzicky farby. Ale pisali ze viac farby moze zmenit chut tak som to nechcela pokazit. Dnes si k tomu sadnem a prelozim ti receptik lebo ho mam v angl. Casopise. :wink:
12. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kočky,prosím o radu..ako by ste robili tie labky na torte? ja som to teraz skúšala s pečiatkou z kinderka v tvare labky,ale farba sa len rozmazala,skúšala som aj malovať ale tiež tá čierna je dosť taka že to by mi nezaschlo a jeden dotyk a je rozmazane :( som zúfala...
torta je len príklad..ide mi o tie labky :slight_smile:
12. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojky, musím se pochlubit, co jsem si koupila v KIK :grinning: velikonoční silikon. formu za 105kč.Se těším na veikonoce si ji hned vyzkouším a zkusím potahnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lifinka pekny zajko:slight_smile: inak ja som pozerala v lidli podobne, ale ako s ato dava do rury? treba este na plech polozit, alebo staci na mriezku? :confused:
12. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj sikulky,prosim Vas,nedavno tu bol postup na spider-mana-postavicku,nemate to nahodou niektora po ruke,dakujem :dizzy_face:
12. mar 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 malovat je lepsie praskovou farbou rozpustenou v troske alkoholu, to uschne, gelovka bude dllllho lepkava
12. mar 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana dakujeeem, a ja teda potom vyskusam dat menej kakaa a viacej farby a dam vediet co to spravilo :sunglasses:
12. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabkostanka asi by bylo vhodné na plech, na mříšce nevím, zda by dno dobře drželo, když není rovné.uvidíme :wink:
12. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt božinku..fakt..a to ma vobec nenapadlo :grinning: a čierna práškova je taka poriadne čierna??
12. mar 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 podla toho, aku kupis a ako ju nariedis....ja mam ciernu dost podla mna.......:slight_smile:) toto som malovala ciernou prachovou v alkohole.......a nejavila sa vobec domodra alebo do zelena........ len je pravda, ze podklad nebol biely, ale sivy
12. mar 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jenie123 Krasne torticky , no ten sumec a raketa perfektne :dizzy_face: :slight_smile:
12. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt uf no skusim s prachovou..ked ju zohnám lebo v našom e-shope ju ma vypredanu...a ked nezohnam tak nedám labky a vybavene :grinning:
12. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 v drogerii, alebo v hypermarketoch pri veciach na pecenie mavaju:slight_smile: ked nezozenies, daj vediet
12. mar 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda holky,prosim o radu...jsem uplny zacatecnik a chtela bych zkusit dort panenku barbi....hledam nejaky jednodusi postup....poradite me jak na to....dekuji moc
12. mar 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt maju v drogerke ?? no skusim zajtra alebo štvrtok pokukať :slight_smile: dakujem za tiip
12. mar 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
našla jsem pár receptů, na korpusy, krémy.
http://www.eshop-olja.cz/rady-s-postupy-s-pecenim-a-zdobenim/korpusykremynadivky-a-jine/

např, mě zaujal tento krém:
-jahodový se salkem...vynikající...jahody scedíme a ze šťávy uvaříme hustý puding (dělám z půl litru štávy a dvou van.pudingů či přímo jahodových) po vychladnutí vyšleháme s jedním salkem, a jahodami(dobře okapané)+1 jedno málo (cukr se už nemusí přidávat..je to od salka a štávy sladké)..já přidávám jen jeden vanilkový cukr. áte někdo vyzkoušené, zda je opravdu mňam :grinning:
12. mar 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 akoby som videla našu :grinning: :grinning: :grinning:----ešte aj ten fliačik na chvoste má taký....
12. mar 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnesna,kakaovy korpus,parizska slahajda z kinder cokoladiek,potahovana mmf,4x korpus 3x plnka priemer korpusov 26,vaha 4,45kg.Mozno to niekomu pomoze :grinning: myslim tie udaje.To fotenie mi teda vobec nejde,nech robim co robim,nevyzera to dobre,s bleskom boli strasne tmave,bez blesku rozmazane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@iwulka23 ja by som tie labky robila tak, zeby som si vykrojila z hmoty maly kruzok a z neho tym istym kruzkom kusok "odkusla". a tie pazuriky ciernou fixkou na potah nakreslila. :wink:
12. mar 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 aj to je jedna z možností :slight_smile: dakujem :slight_smile:
12. mar 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem.. :slight_smile:
12. mar 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, rozbieham torticky a neviem, ako ich mam predat/inzerovat a ziskat nejakych zakaznikov. Ako ste zacinali vy? Znami si chvalia, ze torticky su vyborne a aj krasne, len akosi to stoji a ne sa pohnut dalej.
12. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok