• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@mizulienka slak ma triafa, maju zdrzanie...hlavne, ze zajtra dalsi tovar dojde:slight_smile:) uz budu aj farby nejake, spreje, extragelovky, atd....tak zatial predavam cez maily, xixi
13. mar 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja sa najviac tesim na papiere :wink: a celofan :wink: lebo mam stale problem nejaky pekny jednofarebny taky foliovany zohnat, budes mat aj take?
13. mar 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt adi a so smartom to vyzera ako?
13. mar 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 je objednany.snazim sa zistit, kedy mi ho dovezu........zistujem to odvcera:frowning2:(( skvela komunikacia na vysokej urovni:slight_smile:)
13. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to uz mam doma:slight_smile:))) aj harkovy celofan aj papier...tie papiere su dokonca dvojfarebne..jedna strana strieborna a druha zlata, cervena, modra alebo zelena.....:slight_smile:)
13. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka teda nie je to papier, ale take pevnejsie, co uz netreba ani obalovat ak nechces:slight_smile:)
13. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano presne take myslim, super tesim sa :wink:
13. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hej pocuvam furt ze so smartflexakmi je problem. ked som kupovala v blavackych shopoch tak jednu dobu bol problem zohnat a tiez vsetci hovorili ze je s dodavkami niekedy problem. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 no mne majitelka na otazku co a ako da telefon na obchodneho zastupcu, ze dohodnite sa s nim....minuly tyzden som pisala, kedy bude dodavka, nikto mi neodpovedal, tak som o tri dni pisala znova rovno s objednavkou, tu mi nepotrvrdili, tak znova som pisala a ze no eviduje a obchodny zastupca mi da vediet kedy a poslaedna veta ma dorazila, ze skoda, ze som nepisala skor, minuly tyzden bol rozovoz.........no keby stala vedla mna, hadam aj po papuli by sa jej uslo:slight_smile:))
13. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt kokso uuuzas pristup :angry: nechapem takychto dodavatelov ved by sa mali obracat nech je obrat. tak pevne nervy ti pri nich prajem.
13. mar 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt prosim ta podarilo sa nieco s tou lacnejsou magic decor krajkou co som ti tu davala link z tej alibaby? ze ci sa mozem na nu tesit ci nie :grinning:
13. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt inak t-fornax nahodil oznam ze od buduceho tyzdna zdviha cenu geloviek lebo ich dviha dodavatel. tak ak sa ti da este sa rychlo zasob teda ak je to pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 zajtra nejake gelovky uz pridu a budem este doobjednavat:slight_smile:) dik za info........
na tie krajky som pozerala, pacia sa mi, nieco poriesim, ale nie uplne hned, mozno az tak o dva mesiace
13. mar 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa musis to viazat postupne najskor jeden lupen o stredovy piestik a zase dalsi a postupne prikladat mne to tiez nejde cele naraz vdzy po lupenoch a potom to upravujem
13. mar 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heni79 ja ich kupujem aj v drogérii...
13. mar 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tie vajíčka sú prenádherné... :wink:
13. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova súhlasím čo sa týka tých podložiek. Niekedy pekný farebný papier spraví viac ako biela podložka s čipkou :confused: Teraz keď som robila poschodovú zeleno modrú tak som naschvál dala žltý, aby to pekne doladilo a potom keď som robila žltú tortu tak som dala zelený papier. Podľa mňa ani pod svadobku by nevadil obaľovaný kartón alebo doska, ale musí to byť pekne s citom zladené aby nerušilo celkový dojem z torty, žiadne vzory, kvety a pod.
13. mar 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu je naše tornádo,teda len tak by the way :grinning: :grinning: :grinning: ...aby bola v klude musela sedieť za mrežami :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@nika1985 je to z tejto sady pismeniek..... :dizzy_face:
13. mar 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 dani prosim ta, aky je pomer sugarveil prasku a vody na krajku, vedela by si mi presne povedat? bo ja som to niekde mala najdene a teraz ani za toho pana... a neviem ci sii dobre pamatam 85g na 100ml :confused: :sweat_smile: idem este skusat a uvidim, ci pojdem potom do kupy krajky... mam zatial pozicanu taku ako mas ty :wink:
13. mar 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denuschka7 ja mam takyto recept:
RED VELVET z USA
trouba na 180
250g hl mouky+pul lzicky soli+2 lzice kakaa zamichat
dalsi miska=240ml kefiru+2 lzicky cerveneho barviva+213gmasla+300g cukru=slehat =pena+1 lzice vanilkoveho extraktu+2vajicka (vejce napred 1 vmichat a pak druhe)
pak das smes s moukou postupne do kefiru
az mas smes spojenou das si 1pl des.octu a pridas 1pl sody a hned vmichat do testa. A das pect na 25-30minut.
NAPLN: 227g philadelphia + 227g mascarpone + 115gmockoveho cukru =rozmichat a pak pridat 450ml slehacky s co nejvyssim podilem tuku

vanilkovy extrakt som nedavala iba nailkovy cukor, ale ten s vacsim podielom vanilky a namiesto mascarpone a philadelpie som dala nasu MANU prirodnu, no a ja som to pouzivala do torty, aj krem aj korpus, takze kremu som urobila polovicnu davku...(1 celu MANU a 1,5 slahacky - Rajo, pouzila som tie 250ml) bol vyborny, aj konzistencia.....
13. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mám prosbu, nemáte pro inspiraci nějaký pěkný dort s kočičkou, ale ne Hello Kitty. Naše malá chce do školky dort s kočičkou a nic extra pěkného jsem nenašla
13. mar 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 no, ja mam len kittynky :dizzy_face: :dizzy_face: ale kludne by sa to dalo urobit aj na macicku :slight_smile:
13. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katiatko chce nějaký kulatý s postavičkou kočičky. Něco takovéhoto
13. mar 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
13. mar 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
13. mar 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@broucek2 ta so zajom mi dnes padla do oka, mozes vymenit zvery :wink:
13. mar 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja davam v gramoch ale oboje a na 100g prasku 60g vody podla tohto postupu http://eshop.timidekor.cz/sugarveil-jedla-krajka-navod.html . zarabam samozrejme menej si to preratavam na mensie mnozstvo potom
13. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem moc.. Si zlata.. Mozem ta este poprosit, z akej davky si robila tu dobosku na iphone?
13. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to já znám, dneska jsem se snažila vyfotit tu naši dračici, jak jí už stojí jedno ouško a nemám šanci ( mříže nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a co že je to za rasu? je krásnááááá :wink:
13. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok