• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps nadherna :wink:
15. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka chcela také bláznivé farby, vôbec tú pani nepoznám, len kamoška jej dala na mňa číslo, tak uvidím, čo povie :sweat_smile:
15. mar 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps řekne, že je krásná. Já nevím co to mám, ale poslední dobou dělám samé zelené dorty, mám už tři týdny zelené ruce :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina Majka, ja mám v poslednej dobe samé detské torty, toto je po dlhej dobe dospelácka torta. Ešte ma čaká torta pre nášho Filipka :sweat_smile:
15. mar 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps taaa je prekraaasna, zavana jarou, to sa pri tejto zime hodi...taky balzam na oko, aspon pre nas, pre oslavenca aj balzam na brusko. :slight_smile:
15. mar 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ďakujem, asi všetci už čakáme na jar. Pani mi volala a hovorí, že potrebujem bláznivú tortu, lebo ja mám síce 36 rokov, ale stále som blázinivá. Potom som sa jej pýtala, že čo si mám predstaviť pod pojmom bláznivá torta - už som mala strach, čo mi povie a ona, že aby bola v bláznivých farbách, tak mi odľahlo :grinning:
15. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina v Lidli ho určite nekúpiš...u nás majú považský cukor v Jednote... :wink:
15. mar 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienka ja som to dokázalaaaaaa :grinning: zatiaľ najväčšia výzva torta 12,5 kg :-O na dĺžku má 60 cm a na oslave narodením mu bude spievať Dara :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@janula.h parádna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ako si mohla vôbec o sebe pochybovať :wink:
15. mar 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Perfektná je!!!!!!!!!!!!!!! Tie vlny sa mi páčia ako si spravila a namaľovala... Fakt parádna :sunglasses:
15. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ĎAKUJEEEEEEM :slight_smile: no mala som bobky mala som nadiktované čo tam má byť poviem vám :grinning: fuuh ale už viem načo sú tie mechy na boku aj že tá vlna sa volá kilová :grinning:

jaaj a Veľká vďaka @anibas za rady na "vlny" cmuuk si poklad!
15. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janula.h jeeeej ta je paradna zvladla si to super! a kde si to chladila ze 60cm?
15. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 boli to 2 torty na celý plech a cca o 1 som ich spojila a potiahla a už bola iba tu(v kuchyni) a otvorila som dvere :grinning: detailné fotky dodám keď stiahnem do PC :slight_smile:
15. mar 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h jéééééééé, ta je super.
15. mar 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h dokonalaaaaaaa. a len tak pre info ako si robila tie vlny z coho z kremu?
15. mar 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h hiii, paraaadna! som vedela,ze to daaas :wink: sikovnica!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nadherna torticka, kebyze taku dostanem,tak sa asi rozplacem :wink: (od dojatia) :slight_smile:
15. mar 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mrka2 tak ti nezbývá než si upéct sama, takovou ti nikdo kromě Andrejky neudělá :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina taku by som veru ja ani nedokazala.. :slight_smile: mne by stacila aj smotanova s piskotami,ale ani tu mi nema kto urobit :rolling_eyes:
15. mar 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hello Kitty, 3 kg, mramorovaný korpus, domáci višňový džem, jahody, banány, parížsky krém
15. mar 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mrka2 já taky nemám doma nic, všichni kluci jeli s manželem lyžovat na Slovensko a já tu peču dorty a uklízím binec snad za tři roky. Vyklízím postupně skříně a jenom si říkám, to už neobleču a to už neobleču a cpu to do pytle. Kluci měli ve skříni ještě oblečení ze ZŠ :grinning: :grinning: a to jeden maturuje a druhý dělá druhák na VŠ. Nějak jsem se k tomu nedostala už několik let. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem ráda, že mám na to klid a nikdo mi do toho nemluví.
15. mar 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievčatá, chcem Vás poprosiť o pomoc pri zdobení čokoládovej torty. Mám namysli konkrétne zdobenie krémom. Nakreslia sa kvety a potom sa špáradlom, alebo štetcom vyťahuje krém do stredu kvetu. Niekde som zahliadla aj návod, ale teraz sa k nemu neviem dopracovať. Môžte mi s tým pomôcť? Ďakujem!
15. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, uz ste niekedy mali pluzgier na ruke z vykrajovacky :grinning: :grinning: :grinning: ja ho mam :confused: Uz nikdy nedostanem napad vyrobit babike saty z listockovym vypichovacom :grinning: Inak tie farby boli krasne zive, len moj tablet bez normalneho denneho svetla nevie pekne fotit....a dopoludnia sme mali zamracene :grinning:
15. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina aj ja vyhadzujem skrine:slight_smile:) aj pivnice
15. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana pristela měla z hortenzie, tak asi nejsi sama :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kočky prosím vás, zabudla som si včera uvariť šľahačku na parížsky, uvarila som až dnes o druhej, môžem to večer vyšľahať a plniť... skoro ráno musí ísť preč, tak ju musím dnes naplniť... a ešte ked robíte penu na pivo z bielkov a cukru vyšlahaným nad parou tak to netopí poťahovku???? dakujem...
15. mar 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no super, .neverila by som, ze sa to da...este tak od lopaty :grinning: :grinning: :grinning: som ukazovala muzovi, ze ako tazko ja tu vlastne driem :wink:
15. mar 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps urcite sa bude tesit...sak to mladucha..ze 36 rokov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no co si nesla s nimi na lyzovacku ? :slight_smile: radsej tam upratujes skrine.. :grinning: :grinning: ty si ale.. :slight_smile:
15. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rachel36a ak bude dost vychladnea, mozes, ja som supla na balkon, ked bola zima a slahala po4 hodkach
15. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok