Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
15. mar 2013

@mrka2 šest se nás nevejde do auta víš 😒 😀 😒 😀

pipka
15. mar 2013

@janula.h šikulkaaaaaaa 😎 😎 😎 ako si nakoniec robila tie vlny? 😕 😉

lamps
15. mar 2013

@mrka2 ďakujem 😅 😅 😅 😅 Majka, ja by som ti upiekla len si ďaleko 😅 😅 😅 a určite by si dokázala, veď máš pekné tortičky aj @jakelina by takú dokázala 😅 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula.h
15. mar 2013

@pipka nakoniec som robila bielka nad parou robilo sa s tým super len to rýchlo tuhne 😝

janula.h
15. mar 2013

@pralinka25 boli to bielka nad parou robené s cukrom a potom modrou farbou potierané 🙂

jakelina
15. mar 2013

@lamps takové květy jako ty ne 😀 😀

jakelina
15. mar 2013

Já mám oba dorty odevzdané, oba se líbily, byly to dvě mladé a šikovné kočky. Obdivovaly to ze všech stran, tak dnes mám dobrý pocit. Někdy to lidi vezmou a ani slovo, to je takové divné. 😒

rachel36a
15. mar 2013

@aduskatt dakujem, som si aj myslela, ale radšej sa poradím... mám ju na balkóne a parádne mrzne...

lamps
15. mar 2013

@jakelina Majka, určite by si ich dokázala, som o tom na 10000000 % presvedčená 😉

evvina
15. mar 2013

Moje dnešní. Barevný na přání a housenka pro mojí dcerku k 5.narozeninám

bambula1307
15. mar 2013

@janula.h tedaaaaa dievca klobuk dole..si si makla..ale vyslekok nadhera..tlieskam 😉 😉 😉 😉

abriela
15. mar 2013

@lamps tutot temu som zanedbavala, ale tvoje diela stale poznam. Uzasne farby. Znovu ukladam.

bambula1307
15. mar 2013

@lamps Andrejka..nadherna farebna..torticka a tie kvietky uzasneeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😀

pristela
15. mar 2013

@janula.h žena, neskutočneeeeee, moja numero 1 zo vsetkych tvojich torticiek !!! až zvacsit som si to musela co to furt obzeram, tolko toho tam je a vsetko uuuuzasne, fakt parada, klubuk dole !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@lamps ooo, aj takato sa mi páči , farebnááá, kráásna

lamps
15. mar 2013

@pristela oooooooooooooooooooo, ďakujem, pochopila som to dobre? 😀 😀 😀 😅 😅 🙂 🙂

pristela
15. mar 2013

@lamps 😀 😀 😀 😀 jasne 😀 😀

lamps
15. mar 2013

@pristela 😀 😀 😀 😀 ty nie si vôbec náročná 😀 😀 😀 😀 len táto tortuša nemá žiadny príbeh 😀 😀 😀

mirinecka
15. mar 2013

moja dnešná pre nás na oslavu, síce má nedostatky lebo mi nejako zabrala moc času 😠

mirinecka
15. mar 2013

baby myslíte že by som mohla nahradiť sójovú múku do likérových špicov normálnou múkou?

monikapo
15. mar 2013

a hotovooo a nie celkom este jednu... 🙂 😉

janula.h
15. mar 2013

@pristela juuuuuuuuuuuuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vďakaaaaaaa
@bambula1307 vďakaaaa

baby fakt si moc cením vaše páčitka CMUUK vám veľký 😀 a pritom v pondelok som ešte nemala ani tušáka mala som robiť klavír a volala mi baba že to ruší že presúvajú oslavu a ja že oki a o 15 min mi druhá pani volá,že potrebuje tortu 😀 a to som ešte nevedela akú 😝

simasa
15. mar 2013

Kniha s jedlou oblatkou a oslavenkynou namiesto hlavnej hrdinky 🙂

jakelina
15. mar 2013

@janula.h jsi se namakala a zaslouženě tě chválíme. Fakt úžasné, ještě štěstí, že je venku chladno. V létě by ti to teklo pod rukama, když to nevejde do lednice. 😝

jakelina
15. mar 2013

@simasa 😀 😀 😀 já ji tam hledám a fakt tam je. Ta kytička je úžasná

jakelina
15. mar 2013

@simasa já hned poznám tvůj dort podle té látky co na ní fotíš 😀 😀 😀

jakelina
15. mar 2013

@monikapo krásné, holky já ještě nedělala botu, z čeho se dělá ten podpatek, aby tak stál, vyztužuje se to nějak uvnitř???

pristela
15. mar 2013

@lamps pcha vsak staci tam dat vcielky na kvietky ako niečo robia 😀 😀 😀 😀 😀

simasa
15. mar 2013

@janula.h bomba, ta torta nema chybu!

patrikmisko
15. mar 2013

@janula.h nádherná 😉

jakelina
15. mar 2013

@pristela ty se nudíš a já bych potřebovala na zítra dort, pošlu ti fotku ano a pak mi ho pošli PPL. Poštovné platím já, jinak bych se chtěla vejít do 50 euro. 😀