• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

aa holky som zabudla , dnes som sa pytala u nas v elektre ci by mi objednali robot eta gratus a za kolko a pani , že mile radi ale nieje , že Ete vyhoreli sklady tak bude az ked ho znovu vyrobia abo co :rolling_eyes: som hned , ze to ale bude uz drahsi aby si nahradili skodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela presne tak to aj ja robim :sweat_smile:
15. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka, Žanetka to dá a auto bude vyzerať ešte lepšie ako na tej foto, čo si jej sem hodila. Inak vidím, že sa tu nejako rozmáhajú také úúúúplne super objednávočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak,a konečne hotovo,dnes som makala celý deň,až teraz som si sadla ,že Vás idem pokukať čo ste pekné vytvorili
15. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@dm1
@jakelina
@pristela oki dievčatá, idem na to :wink:
15. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @jakelina dakujem kocky, aj som si myslela, urobim pre nas tortu a zavolam susedov :wink:
15. mar 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janula.h tá torta je neskutočná, perfektná sánka dolu šéfe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby potrebujem radu smartflex po otvoreni do chladničky? mam ho .krat doteraz som robila len z K. Dakujeeeem a este tie co s nim robite prosim o nejake rady co s nim mam resp nemam robit alebo nejake vychytavky ... idem nan prvykrat :sunglasses: dakujem
15. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake ja mam nenarocne dieta:slight_smile:) na veceru si dal odrezky z kakaoveho korpusu s visnovym frutafillom a zapil to zbytkom puncoveho rozvaru( bez rumu):slight_smile:)
15. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 do chladnicky urcite nie, naspat do igelitu, do kyblika a pri izbovej tepltoe
15. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko Mozno som len nieco prehliadla, tak len pre istotu: nezabudni vystuzit :slight_smile:
15. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mozem potahovku z hariba zafarbit aj zo stavy z cucoriedok?Akej to bude farby?Modre ci fialove?
15. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco to som ešte neskúšala, ale tá šťava ti určite zmení konzistenciu poťahovky a na sýtu tmavú farbu MMF nezafarbíš
15. mar 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nadherna ta kvietkovana, uplne ze super.
@janula.h Jani, perfektna je ta lod, wow a tie vlny, vyzera to uplne super.
@pristela nadherna rapunzel...uz si dala tej pani rozpocet? :wink:
@jakelina perfektna s tymi dinami :wink:

ospravedlnujem sa, koho som zabudla, vsetky ste pridali nadherne tortusky :wink:
15. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt jej dakujem no ja by som to tam svihla :wink: a možem sa este spýtať dobre sa farbi gelovkami budem dofarbovat aj praskovymi ale chcela som farebny zaklad no a teraz som si kusok vybrala mam jahodovy super vonia ale co ja viem taky je ... no elasticky alebo ako to nazvat nejako si neviem predstavit to tak miesit aby sa komplet ofarbil...uz teraz mám z toho des :frowning2:
15. mar 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ozaj a kolko tvrdne taky kvietok aby neskvacol v chladnicke? aby som vedela ci uz idem na to alebo staci zajtra :wink: dakujeeem
15. mar 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 jasne, v pohode gelovkami ofarbis:slight_smile:) a schne relativne rychlo:slight_smile:
15. mar 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ozaj a kolko tvrdne taky kvietok aby neskvacol v chladnicke? aby som vedela ci uz idem na to alebo staci zajtra :wink: dakujeem
15. mar 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 staci aj zajtra:slight_smile:)teda ak nechces robit na drotiku kvet
15. mar 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka @pristela to tu rapunzel robis tej susede ??? to hádam nie.... tak to rapunzel vratiť namiesto podložky a použiť na ďalšiu a pre zmenu už riadne zaplatenú objednávku :grinning:
15. mar 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hehe no tam este nie som ale chystam sa ... dnes som zacal prvymi piestikmi :grinning: dakujem kraasne za rady si super ze odpovedas aj na taketo primitivne otazky :slight_smile:
15. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps viem,ze nezafarbim,mne by stacila taka jemna fialkova.Ked tam supnem trosicku,tak hadam sa nic nestane.Hariba mam dost,vyskusam :slight_smile: .
15. mar 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 a sak aj ja som zacinala:slight_smile:
15. mar 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ale zasa tiez neodpovedam na vsetko:slight_smile:
15. mar 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco veď vyskúšaj na kúsku hmoty, čo to urobí :wink:
15. mar 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ja som z Vás všetkých úplne hotová. Všetky ste super šikovné, normálne rozmýšlam, že začnem skúšať piecť aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no mám nad čím rozmýšľať :slight_smile:
15. mar 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
15. mar 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenika nádhera
@tamianati krásna
15. mar 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa krásna
@monikapo nádhera
@mirinecka krásna
@evvina nádherné
15. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana krásne
@tamianati krásnučké
@janula.h nádherné
15. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok