• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@muffinka8 dakujem :slight_smile: sranda ze mne najdlhsie trval maco co som myslela ze bude najlahsi a nakoniec som ho prerabala asi 10x :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na to horne poschodie som mohla dat sirsiu borduru, takto to nevyzera najlepsie ale co uz :unamused: Ty si mala nejaku listockovu borduru, co to bolo ? este som taku nevidela...
16. mar 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 no vidis, to by ma nenapadlo, ze to je tato, vyzera super :wink: dík :slight_smile:
16. mar 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kohutovci ja kupujem K2, ale rozmyslam teraz prvykrat ze si na postavicky a kvietky objednam ten smartflex velvet...ale este len premyslam :grinning:
16. mar 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne vííkend :slight_smile: môžem začať upratovať :grinning: tralala
16. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@lokalistin adka mi odpovedala, pochopili sme sa aj cez preklep :D hera by ma ani nenapadla tam davat...ale dakujem za upozornenie
16. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
torta manzelovi na 40 :slight_smile:
16. mar 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@janula.h akoze Jani povedz mi, ako ty stihas tolko toriet robit a este aj do prace chodit, nechapem. vsetky super
16. mar 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnešná tortička na želanie....postavičku som okukala tu z diskusie...no neviem od koho...ale ďakujeeem :slight_smile:
16. mar 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@maya30 uuuzasne torticky uuplne vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: knihu som si ulozila :dizzy_face: este mi povedz ako si urobila taku naaadhernu fialovu :confused: a ako si ju aj t :confused: ku nadhernu vyfotila :fearful: torzo je tiez uuuuuzasneeee, super napad . A ja byt tebou ked ho mas este doma dorobim na i bodky :wink:
16. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krásna, uzasna, perfektná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Vlny na torte genialne,joj velmi sa mi paci :wink:
16. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty si neprekonatelna ,je nádhernááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hura uz si chalan bol pre nu , ach tak som sa bála :confused: toto bola reakcia :fearful: :fearful: :grinning:
kniha mala 4 kg a hra 5kg
16. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
ja sa pochválim s mojimi dvoma tortami.... ale tým vyššie sa ešte nevyrovnajú, len som začala :slight_smile: zadoček bol pre tatka, princeznovský hrad pre dcérku k 3. narodeninám........sú to moje prvé torty :slight_smile:
16. mar 2013 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten vláčik tomáš sa mi podaril taký smutný ksichtík :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak vystihuje moju náladu, tak asi preto :grinning:
16. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@pipka rastilinna slahacka je pevna drzi velmi dobre aj sama o sebe to sa nemusis bat len si kukni to zlozenie
16. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela je uzasna zvladla si to skvele!!!!!!!
16. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no klobuk dole ,ta je uplne uzasne spracovana,akoze ja fakt nechapem,super
16. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela uff tá počítačová je parádna, suprovo si to zvládla, tlieskam :slight_smile:
16. mar 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krásny je...........prosím ťa,to máš akú abecedu?ten alex?od čínanov či z eshopu?musím si nejakú kúpiť,nutne :grinning:
@pristela obdivujem tie torty,niečo úžasné...
16. mar 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nádherné všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 z eshopu je to tá grovy, neviem ako sa to presne píše :wink:
16. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj holky dakujeeeeeeeem , bála som sa , chalan zostal stat a len kukal ziadna reakcia, az teplo mi zostalo, že je zle :frowning2: ale pak sa zobudil a uplne uuuuzasna reakcia :grinning: :grinning: aaa ako vzdy dodal: hm, mohli tam byt aj tanky :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: som mu povedala ze nieje normalny nech si ju berie kade lahsie taku ako je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A mám tu dalsiu jednoduchu objednavku na pondelok :rolling_eyes: 3D velká ruža , tmavo cervena :rolling_eyes: uz som zafarbila 3kg smartu ale tmove to nebude , tak som zvedava ako toto dam aby to drzali tie lupene :confused: aach joo
16. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela úúúúúúúúúúúúžasná, já bych taky stála a hleděla, tak se mu nediv :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela teda pane jo ta PC hra no supeeeeer

ale vsetky ste krasne popridavali vikendy milujeeeeem :dizzy_face: v tejto teme nemaju chybu
16. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM o radu. neviete mi poradit aka abeceda by mohla byt toto. potrebujem take nejake pismo a neviem co mam kupit :frowning2:
myslim pismo na tejto torte
16. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby keby idem robit 3D zajaca po sediacky,ako mu mam prichytit ruky,teda horne laby a z coho ich najlepsie spravit,aby to drzalo?
16. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok