Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ejco
16. mar 2013

@lamps tak som dnes farbila potahovku a skusila tu stavu z cucoriedok a je to super.Dala som haribo,trosku kyselky a miesto dvoch lyziciek vody som dala 3 lyzicky tej stavy.Krasna fialkova farba mi vysla.Spokojnost.

lamps
16. mar 2013

@ejco tak to je fajn, že to ide. A kde je tortuša?

zuzana92101
16. mar 2013

@lamps ja som s nim bola doteraz velmi spokojna, no ale tento vanilkovy, uplne mi kazi torty 😠 😠 😠

janula.h
16. mar 2013

@lamps rozkošnýýýýýýýýýýýýýý

lucka_o
16. mar 2013

babyyyyyyyy prosiiim pomoc da sa nejako spravit modry korpus??????????????? dakujeeeeemmm!!!!!

ejco
16. mar 2013

@lamps ja sa na vas nechytam,toto je moja prva torta,takze nemam odvahu 😅 ,ale tesim sa z nej a hadam sa bude zajtra tesit aj dvojrocna neterka.

pipka
16. mar 2013

@dajna11 ja som si dve slzy robila podla jing -jang kruhu..podla toho som si nakreslila na papier na pecenie a rozstrihla ako sablonku 😉

smisek24
16. mar 2013

děvčátka, prosím prosím nemáte některá uložené dorty s bleskem a burákem 🙂 díky moc za motivace

lamps
16. mar 2013

@zuzana92101 s ním sa robí fajn, ale je na figu, keď si urobím dopredu postavičku a po pár dňoch mi popraská. Zatiaľ som neprišla na to, čím to je. Ale myslím si, že to bude asi v tom, že keď vykladajú tovar do predajne a nechajú otvorené auto, tak ho ten chlad nejako poškodí. Kamoška teraz robila postavičky na tortu so Sm. kúpeného cez leto už bol dokonca po záruke, ale vedela, že to isto jesť nebudú, tak ho použila a postavičky jej nepraskali ☹

lamps
16. mar 2013

@ejco ale choď, veď všetky sme raz urobili prvú tortu, kľudne ju sem hoď nie je za čo sa hanbiť.

lamps
16. mar 2013

@lucka_o cesto zafarbíš potr. farbivom 😉

levandulka3
16. mar 2013

pridávam moje tohtotýždňové a už sa teším na tie vaše dielka 🙂

pipka
16. mar 2013

@lamps kraaasna vesmirno-ufonska torticka 😵 😵 😵 ulozena na veky vekov v mojom compe 😎 😀

ejco
16. mar 2013

@lamps ked ja som skusala z potahovky vselico vytvorit a vsetko som na nu trtla 😀 ,neni taka vkusna.Dam ju sem,ked najdem cas a odvahu.

lamps
16. mar 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 len aby ti nezlyhala pamäť 😀 😀 😀 😀

lamps
16. mar 2013

@levandulka3 😅 😅 😅 😅 😅 😅 krásne a tá farma je úúúúúúúúúúúúúžasná 😅 😅 😅 😅 😅 😅

levandulka3
16. mar 2013

neviem prečo mi nezobralo všetky fotky ☹

bambula1307
16. mar 2013

@pipka Janka, citam, ze potrebujes plnku bez laktozy. Ja by som skusila pudingovoy s palmarinom..a mlieko bezlaktozove dostanes v tescu. Mne osobne rastlinna slahacka nechuti..bleee a vsade ju v cukrarnach pouzivaju..kremes uz nieje kemes a veternik niejej veternik 😠 😠 😠

@lamps Andrejka nadherna torticka pre Filipka..martankovia kraaaasnuckiiiiiiii a ked sa smiem spytat..ako si robila tu planetku ?..ukladaam 😉

@pristela..divca tz si neskutocnaaa..pre teba bz bol airbrusch zbytocny..taka sikula secko pomalujes rucne 😀 😀 ..nadherne.....a suhlasim nie vsade sa to hodi...ako to striekaju. Ja by som ho tiez nevyuzila 😒

lamps
16. mar 2013

@ejco tak daj 😅 😅 😅 😅 čas už máš a odvahu ... už si našla
@bambula1307 planétka je z polystyrénovej gule

bambula1307
16. mar 2013

@levandulka3 no ty mas kraaaasne dielkaaaaaaaaaaaaa 😉

ejco
16. mar 2013

@lamps no tak,ale to nemozem dat zrovna pod tieto krasne torty co sem pridala levandulka3 😀 ,ale dam.

lamps
16. mar 2013

@ejco môžeš 😉, že môže dať sem svoju prvú tortu @levandulka3

simasa
16. mar 2013

@levandulka3 krásna farmička a pneumatiky tiež perfektné!

bambula1307
16. mar 2013

@lamps jeejda ja som zabudla poblaozelat syncekovi..ja tapa. Tak vsetko najlepsie Filipkovi 😀 ..a dakovala za info.

ejco
16. mar 2013

@lamps tak tu je 🙂

matax
16. mar 2013

@pipka moje deti maju bezlaktozovu dietu a robievam im klasicku pudingovu plnku z bezlaktozoveho mlieka, zl.klasu, hery. Bezlaktozove mlieko kupujem v potravinách (billa, coop - maju stale, mavali aj v kaufland, tesco-ale u nas maju teraz vypadok bezlaktozoveho 😕 Plnka chutí dobre 🙂

ejco
16. mar 2013

@lamps nepeciem ani kolace,takze ..... no ja viem,je tam vsetko co sa podarilo hahaha.Ale bude chutna,to uz viem 😀

lamps
16. mar 2013

@ejco náhodou na to, že je prvá je úplne super a ja osobne som mala so svojej prvej torty najväčšiu radosť, akú som kedy pri torte mala. Neskutočne som sa z nej tešila

jakelina
16. mar 2013

@levandulka3 úžasné všechny 😲 😲 😲 jenom tu hýkám

pristela
16. mar 2013

@levandulka3 ooo, naaadhera, ta farma wow 😵 😵 😵 😵 😵 a pneumatiky oči sa mi roztiahli úžasom , ta chlapska je neskutocna 😵

@ejco náhodou je krásna, sladkaa a ani jeden záhyb 😵 😵 ako od profíka