• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@dm1 děkuji i tak, Mariannka už mi poradila.....
17. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 však si zasloužíš. Mně tento týden na oba dorty kočky napsaly, že byly výborné, tak to tak potěší.
17. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
caute baby, ja toho tyzdna len take nezazivne :pensive: ziadna pre deti,tak to ma nebavia velmi take :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie ciapky som robila z burizonky,aby bola lahsia a aj tak ma skoro prizabila pani,ked zistila,kolko bude platit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chcela normalne torticky tie ciapky,ale ze to necha na mna :sweat_smile:
17. mar 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@salonka1981 ešte som niečo takéto našla len nejak mi nechce ukázať iné odkazy neviem čo je s tým :frowning2:
17. mar 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucula73 ta krajka je z hmoty. sice mam doma uz aj prasok, ale kedze som to nemala prichystane a ono to aj nejaku dobu schne, tak som to nemohla pouzit.
17. mar 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 vieš čo je smutné?? že vymýšľajú ako v amerických tortách,ale ceny chcú slovenské :frowning2:
17. mar 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzana92101 preto som sa pýtala,že či a to dá aj na hmotu teda použiť.............a ako si to otláčala?hmota naspodok,čim krajka naspodok?šlo to?lebo stále som nič nekúpila a neviem sa rozhodnúť :slight_smile:
17. mar 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, náááádhera! Aj ugrilované klobásky, ale hlavne tá detská... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaj žienky idem ja do postele ale ešte dožehlím kúštik čo tu mám a cha po 2 týždňoch maródky zase do práce :frowning2: krásny večer a PS: bud. týždeň budú robiť v Slov. tortách tortu pre naše baby z mažoretiek :wink:
17. mar 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h no ja hovorim,ze ten program mi bol cert dlzen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h super a kto ju bude robit? aj si ju videla nazivo?
17. mar 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 supeeeerrrr, diky!!!
17. mar 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nie nevidela :frowning2: neviem prečo,ale urobili to iba pre juniorky mne osobne to nevonia veď sú ako tím všetky aj kadetky aj deti :frowning2: takže moja tam nebola ale že tam čakali dievčatá do pol 11 večer a bude ju robiť Deny a Zuzana tie čo teraz kostol robili
17. mar 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 @lussy23 @jakelina dakujem moc :wink:
@dm1 klobasova je genialna...
17. mar 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@macamac ďakujem, strojčekom na rezance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby neposielali ste niektora nejake dokoracie na torty kvety alebo tak...prezilo to? ako ste to zabalili? dakujeeem
17. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no pekne ze do pol 11 deturence museli byt KO. A veru na take mega giga torty mohli zavolat vsetky mazoretky aj s rodinami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kolegynky, veľmi pekne ďakujem za vaše páčitka a písmenká, veľmi sa z nich teším a veľmi si ich vážim :wink:
17. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo si šikulka, ja som zajaca odkukala na nete, takže nie som v tom nevinne :grinning:
17. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa dakujeeem :dizzy_face:
17. mar 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka wau, ťa obdivujem za tie modelovačky, mňa by šlahlo.
17. mar 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 že?? :grinning: no ale veď vieš že našej rodine torty nechýbajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je krásne, detičky nám vedia urobiť radosť :wink:
17. mar 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no kraaasne ste zas popiekli babulky sladke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chvalim hromadne...bo o prsty by som dosla, keby som kazdu jednu osobitne chvalila :grinning: :wink:

ja som mala po dlhej dobe volny vikend, ale uz mam jeden korpus upeceny a od zajtra mi zacina frmol...kazdy den mam nieco... :sweat_smile: a do toho ako inak..ochoreli deti :rolling_eyes: my sa snad tento rok z tych soplov a kaslov asi ani nevyhrabeme :frowning2:
17. mar 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ste mali nejaku neutralnu detsku inspiraciu, sem s nou...nieco pre viac deti..ale kazdy oslavuje nieco ine..takze nieco take neutralne...a tie deti su uz skolaci..takze nie nejakí mackovia a babatkovske veci...

rozmyslala som, ze spravim slniecko, alebo smajlika..alebo nieco take len vesele farebne...no nemam tucha :confused: :sweat_smile:
tak ak by vas nieco napadlo, budem vdacna :wink: kujeeem :wink:

okrem toho mam ponikovo-kittynkovy tyzden, tak sa umodelujem k smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
17. mar 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no veru clovek aj planuje ze zvladne a ked do toho ochoreju decka tak amen tma.... my sme tak mali tento tyzden som sa vytesovala ako si v pohode popeciem pomodelujem sak bolo toho neurekom a maly do toho ochorel a bol cely tyzden doma mm si vymenil smenu a sme sa len striedali pri malom medzi dverami..... este stastie ze ta detska bola az na nedelu inak by som to sama s malym nemala sancu dokoncit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no presne...ked sa najviac tesim, ze bude mala v skolke a budem mat cas aj doobeda si porobit, tak prask...uz aj zajtra letim k dokine a myslim, ze minimalne tyzden mi tu zas chori a teda doma zavreti budu pit krv :sweat_smile: :frowning2:

a to som este nad limit vzala pre kamosku tu bezlaktozovu...akoze ako ja pojdem na nakup surovin...to este ani srnky netusia :sweat_smile: :rolling_eyes:
17. mar 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tento víkend robila košík s hubami :slight_smile: bola to moja premiera..a celkom spokojná som bola :slight_smile: okrem toho pomaly makám aj na postavičkách Little pet shop..ešte mačku mi treba urobiť :grinning:
17. mar 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@pipka Patko tiez od vecera horuckuje:frowning2:(
17. mar 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @pipka @dm1 ja som mala tento týždeň obe deti doma poviem vám čistá psychiatria veličizná torta plus 3 menšie kks akože len si to hodiť :grinning:
17. mar 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok