Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
1. sep 2010

Maminy, ja ja nad tými vašimi tortami len krútim hlavou... Naša majsterka má mnoho diplomov, bola aj v televízi, maj aj jej knihu.... Ale ani jedna torta v knihe, ani tie čo robime v škole sa vašim abosolutne nevyrovná. Pečiete nádherne!

vinka
1. sep 2010

@lussy23 tak ju pošli sa inšpirovať na kona. 😀 😀 😀

karaa
1. sep 2010

@alionuska ja periem vsetko v mydlovych orechoch, takze ziadna chemicka vona nehrozi. ale dakujem za radu, dnes som korpus prvy krat nedala do utierky, ale do folie, tak som zvedava na rozdiel... velka vdaka a nech sa ti nadalej tak supis dari a vsetko hravo stihas 🙂

dm1
1. sep 2010

ale netreba dat korpus do ladnicky ze?

nadulici
2. sep 2010

@vinka 😀 😀 😀 😎

petusko
2. sep 2010

ahojte, prave mi postarka doniesla babatko 🙂 😀 sa tesim, hned cez obed, ked bude maly spat, tak vyskusam.
ale citam vas tu stale, ale aj tak neviem, cim to vymazat, aby som to vyklopila 😅

hejdita
2. sep 2010

@petusko tak mne to moc dobre vyklopit neslo vzdy se mi odoupl oblicej ale kdyz sem si na spicku prstu dala olej a tou kapickou to promazala tak uz to bylo ok 🙂 takze pokud bude treba tak promaz olejem jinak se nevymazava....

a ja jdu pect.....

vinka
2. sep 2010

@petusko mne zo silikonovej formy najlepšie ide po oleji.Dám olej a ide to samo von a je to ešte krásne lesklé. 😀 😀

petusko
2. sep 2010

@hejdita ,
@vinka dakujem vam, uz som vybrala hmotu z chladnicky, nechce sa mi zarabat novu, snad mi to pojde aj s takou.

petusko
2. sep 2010

a mam to dat do mraznicky na chvilu?

copik
2. sep 2010

ahoj.ja peciem torty v klasickej forme zda sa mi ze je to lepsie.ale kazdy ma ini nazor.

petusko
2. sep 2010

tak babatenko hotove 😵 nedavala som to mrazit, slo mi to pekne vyklopit, ale asi aj preto, ze som robila zo starsej hmoty. uz sa mi nedala celkom vypracovat na hladko, teda mozno by sa dala, ale ja som uz nevedela vydrzat, tak som to tam napchala 😀 a je to kraaaaaaasne, taku mam radost, uz sa tesim na krstinovu tortu.

copik
2. sep 2010

@petusko tak gratulujem a dufam ze bude aj super,nie dufam ale verym.ja som robila synovcovi a svagrina byvala ma pochvalila.

nadulici
2. sep 2010

@copik neviem ci si reagovala na petuskine prispevky ohladne silik. formicky babatka, ak ano, tak potom myslela malu silikonovu formicku na marcipan- ako ozdobu na torticku, nie formu na peceny korpus... 🙂 .
a ak si pisala k niecomu inemu, tak berem spat co som napisala vyssie, a vopred sa ospravedlnujem.... 😔

vinka
2. sep 2010

@petusko to ti preto vyšlo lebo si ju olejom mazala.Ja nedávam do mrazáku.Skúšala som to ale mi to praskalo.Potom som formu vymazala olejom a už to šlo akosi samo 😀 😀

sofi07
2. sep 2010

@rybca riedim studenou vodou, po kvapkach, aby si to nezriedila moc 😉 . primeranu hrubku si treba zistit 😀 . napr. ked robim 8 cm srdiecka, tak ich vyvalkam na cca 5 mm...treba dat par kuskov do rury a uvidis ake budu po upeceni, ci pekne napuchnu...

petusko
2. sep 2010

@vinka hej hej, dala som kvapku oleja a sa to paradane vyluplo, chodim si to obzerat 😀

@copik , ako vravi hejdi, ja som robila malicke babatko, je na to silikonova formicka asi 6 cm. sluzi len na ozdobu 😉
torty, korpusy peciem aj ja v klasika formach, podla potreby orezavam do pozadovaneho tvaru.

nadulici
2. sep 2010

@vinka, @petusko ja nevymazavam olejom a ide to dobre, len si hmotu pred natlacenim do formicky rukami poprasenymi skrobom potrem a potom dam na par minut do mraznicky- len stuhne, nestihne sa zmrazit a nepraska....tak mi to poradila sofi a ide to ako po masle....mne sa praveze paci, ze je hmota zamatova- matna

petusko
2. sep 2010

a teraz pozeram, ze som ta vymenila s hejditou 😅 takze oprava, ako pisala @nadulici 😉
skrob myslis solamyl? nabuduce vyskusam aj tak. ja som asi nedala toho oleja vela, lebo sa mi nezda nejak extra leskle 😕 ale zas je syto ruzovej farby, tak asi aj to skresluje 😅

nadulici
2. sep 2010

@petusko ano, solamyl, gustin....

hejdita
2. sep 2010

tak dva korpuse upecene jeste jeden plat a jeste jeden okruhly jako podnos...a uz to mam hotovo....jupaaaa (jak rika nase klarka misto jupiiii 🙂 )

winona24
2. sep 2010

baby otázka...z čoho robíte tie podnosy pod torty??? ďakujem za odpovede 😉

hejdita
2. sep 2010

karton obaleny v balicim papiru 😉 🙂 kdyby byla dorta terzka tak dva na sobe oblepene izolepou to udrziii 😉

sofi07
2. sep 2010

@alionuska dik ali, musim si dat na to bacha, obcas dam korpus do utierky....

winona24
2. sep 2010

@hejdita to vážne??? to udrží???? super....veľká vďaka za radu...... 😉 😉 😵 😵

hejdita
2. sep 2010

🙂 neni zac mne byla tato rada taky poskytnuta pred asi pul rokem 🙂

hejdita
2. sep 2010

holkyyyyyyy prosim dosel mi pecici papir na cem mam tu dortu plnit???? a prenaset??? ja se dnes uz do obchodu nedostanu asi....jak to delate vy??? nenam ani alobal 😕 😅

hejdita
2. sep 2010

ale mam papir co je jeste prilepeny na korpusech mam to provizorne priplacnout k sobe??? 😅 😕

bianca
2. sep 2010

ahojky.Sme prestahovani 😀

@hejdita ja na baliacom paper a ked je total kriza tak dva kancelarske no musia jeden druhy presahovat aspon 3 cm

hejdita
2. sep 2010

no baliaceho mam len trocha ale pozrem sa aspon na tu barbinu ..... suknicku budem mat na com zdobit .... uvidim ako mi to vyde zajtra isto musim kupit papier lebo rano potahujem tak to uz musim mat obalene v baliacom paiere ten karton....noooo bude to zaujimave 😀 😀 😀

aaaaaaaaaaa dakujem