• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt aj ja chcem foto stencilu,dávno to chcem vyskúšať
18. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všechny

potřebovala bych radu.......mám dělat dort-chatu podle přesné předlohy, jak udělat samotnou stavbu docela vím, ale jak na ty sloupky u verandy?
a ještě bych se chtěla zeptat jakou kupovanou hmotu byste mi doporučili? hodně jsem slyšela o smartflexu.......zatím jsem dělala doma mléčný marcipán nebo MMF, ale chtěla bych zkusit nějakou hotovou
18. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 posli mi do IP mailik, poslem Ti:slight_smile:
18. mar 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza asi by som obtočila špilku a na spodok stiešky urobila z potiahnutej oblátky :wink:
18. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Aj moj Filip bol po 2 mesiacoch ( doma zdravý jak repa) v MŠ a o 7 dní opäť fosforový sopeľ a kašeľ :angry: :angry: :angry: :angry:
18. mar 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Tak skoro naháňaš na PSP ???????????????????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. mar 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje muffinky s temou ,, JAR " pre syna do skoly. Maju zajtra v skole spolocne ranajky, na ktore kazdy prinesie nieco, co doma vyrobili, upiekli ,vyudili ...... A ja sa tej jari uz taaaak neviem dockat.Tak aj vam tu posielam trosku predcasnej muffinkovej sladkej jari :wink: :slight_smile: A idem vas docitaaaaat :wink: :grinning:
18. mar 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Holky vkladam dnešnú , už aj rozkrájanú :grinning: 3D ružu , mala 7,5kg /5kg torta a 2,5kg poťahovky :rolling_eyes: :rolling_eyes: /
18. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (80)
@pristela nadherna:slight_smile:
18. mar 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta je bombovaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhera :slight_smile:
18. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásná, ale já potah nemám ráda, tak nevím co bych dělala s 2,5 kila potahu. Asi si objednal někdo, kdo ho má rád. :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina né , vyhodil sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice ho odobavali im chutil , ale som ich stopla bo tam slo hodne moc farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nuž a odhovarala som horlivo od tejto torty , ale vraj nie , oslávenkyňa chcela len a len 3D ružu a ze bude vela potahu ktory sa vyhodi im vraj nevadí , bolo to do rodiny len za suroviny tak to nebolo az tak strasne pre nich ako keby cudzi ma platit celu tortu :sweat_smile:
18. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to jo. :wink:
18. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridávam posledné tortičky, tú k 18-tke som mala presne nadiktovanú a nakreslenú, činku som dostala foto, ale aj tak som ju jemnúčko zmenila :grinning:. A zistila som, že nevieeem robiť žaby :(, no vyzerajú všelijak, len nie ako žaby, aj mi to dala moja milovaná rodinka komentármi typu - marťania, deti "Masky", malí fantomasy a podobne.
18. mar 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela To je kráááása :dizzy_face:
18. mar 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte foto :D
18. mar 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@pristela nadherna, aj ta s tým nametom pocitacovej hry a reakcie manzela... respekt velky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: / ja dufam, ze nebude chciet odo mna taketo cosi... :grinning: /
18. mar 2013 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza nadherne torticky :dizzy_face:
18. mar 2013 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza všechny krása :wink:
18. mar 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky opäť moc dakujem !!!! niesom zastanca takychto "vyhadzovacích" tortičiek , nuž ale čo už

@1zaza su naaadherneee, vsetky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: žabky maju očka hore na vrchu hlavy preto sa im nepodobali , ale su milunkavééé
18. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza krasne su.. no zabky maju oci hore :grinning: ale milucka torticka... a ta s dievcatkom je naaadhernaa! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza Máš veľmi peknú abecedu.... Krásne torty, ale aj tie písmenká sa mi veľmi páčia :slight_smile:
18. mar 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Waaaaaaaaaaw ... prekrásne a jemnulinké, sladké ohlásenie prichádzajúcej sa jari... to je radosti ... a ešte aj bude zajtra v škole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela aaach aka nadhera zas ! Aj si tie lupene nejak podopierala aby neklesali, alebo si mala taku dobru hmotu ze hned stvrdla ?
18. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza ta cinka ci kotuc je krasne streiborna - malovala si stecom alebo sprejom ? Budem potrebovat nieco co nespravi smuhy a toto vyzera veeelmi dobre :wink: aj ta s dievcatkom je krasna :slight_smile: vlastne vsetky :slight_smile:
18. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza robila som podobnu chatku a ako vravi @anibas nasulala som hmotu na spajdle :wink:
18. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencza zabudla som fotku :zipper_mouth:
18. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mamina1978 krasne mufiny
@pristela ta ruza vyzera ako skutocna, super

baby neviete mi poradit, aku zelenu pozuili na tu zirafu a slona? myslite, ze biter lemon?
18. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no sak toto...jedna torta mesacne a mam vystaráno :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

...si vsetci tak myslia... :angry: :rolling_eyes:
naco ja vlastne uvazujem o navrate do roboty... :sweat_smile:
18. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok