Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
18. mar 2013

@aduskatt aj ja chcem foto stencilu,dávno to chcem vyskúšať

lencza
18. mar 2013

zdravím všechny

potřebovala bych radu.......mám dělat dort-chatu podle přesné předlohy, jak udělat samotnou stavbu docela vím, ale jak na ty sloupky u verandy?
a ještě bych se chtěla zeptat jakou kupovanou hmotu byste mi doporučili? hodně jsem slyšela o smartflexu.......zatím jsem dělala doma mléčný marcipán nebo MMF, ale chtěla bych zkusit nějakou hotovou

aduskatt
18. mar 2013

@dajna11 posli mi do IP mailik, poslem Ti🙂

anibas
18. mar 2013

@lencza asi by som obtočila špilku a na spodok stiešky urobila z potiahnutej oblátky 😉

anibas
18. mar 2013

@pipka Aj moj Filip bol po 2 mesiacoch ( doma zdravý jak repa) v MŠ a o 7 dní opäť fosforový sopeľ a kašeľ 😠 😠 😠 😠

anibas
18. mar 2013

@janula.h Tak skoro naháňaš na PSP ???????????????????????????????? 😅 😅 😅 😅

mamina1978
18. mar 2013

Moje muffinky s temou ,, JAR " pre syna do skoly. Maju zajtra v skole spolocne ranajky, na ktore kazdy prinesie nieco, co doma vyrobili, upiekli ,vyudili ...... A ja sa tej jari uz taaaak neviem dockat.Tak aj vam tu posielam trosku predcasnej muffinkovej sladkej jari 😉 🙂 A idem vas docitaaaaat 😉 😀

pristela
18. mar 2013

Holky vkladam dnešnú , už aj rozkrájanú 😀 3D ružu , mala 7,5kg /5kg torta a 2,5kg poťahovky 🙄 🙄 /

aduskatt
18. mar 2013

@pristela nadherna🙂

mamina1978
18. mar 2013

@pristela ta je bombovaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

viera6
18. mar 2013

@pristela nádhera 🙂

jakelina
18. mar 2013

@pristela krásná, ale já potah nemám ráda, tak nevím co bych dělala s 2,5 kila potahu. Asi si objednal někdo, kdo ho má rád. 😀 😀 😀

pristela
18. mar 2013

@jakelina né , vyhodil sa 😝 sice ho odobavali im chutil , ale som ich stopla bo tam slo hodne moc farby 😝 😝 nuž a odhovarala som horlivo od tejto torty , ale vraj nie , oslávenkyňa chcela len a len 3D ružu a ze bude vela potahu ktory sa vyhodi im vraj nevadí , bolo to do rodiny len za suroviny tak to nebolo az tak strasne pre nich ako keby cudzi ma platit celu tortu 😅

jakelina
18. mar 2013

@pristela tak to jo. 😉

1zaza
18. mar 2013

Ahojte, pridávam posledné tortičky, tú k 18-tke som mala presne nadiktovanú a nakreslenú, činku som dostala foto, ale aj tak som ju jemnúčko zmenila 😀. A zistila som, že nevieeem robiť žaby :(, no vyzerajú všelijak, len nie ako žaby, aj mi to dala moja milovaná rodinka komentármi typu - marťania, deti "Masky", malí fantomasy a podobne.

sticker
18. mar 2013

@pristela To je kráááása 😵

1zaza
18. mar 2013

ešte foto :D

luciahromadkova
18. mar 2013

@pristela nadherna, aj ta s tým nametom pocitacovej hry a reakcie manzela... respekt velky.... 😵 😵 😵 / ja dufam, ze nebude chciet odo mna taketo cosi... 😀 /

luciahromadkova
18. mar 2013

@1zaza nadherne torticky 😵

jakelina
18. mar 2013

@1zaza všechny krása 😉

pristela
18. mar 2013

Holky opäť moc dakujem !!!! niesom zastanca takychto "vyhadzovacích" tortičiek , nuž ale čo už

@1zaza su naaadherneee, vsetky!!!! 😵 😵 😵 😵 žabky maju očka hore na vrchu hlavy preto sa im nepodobali , ale su milunkavééé

mrka2
18. mar 2013

@1zaza krasne su.. no zabky maju oci hore 😀 ale milucka torticka... a ta s dievcatkom je naaadhernaa! 😵 😵 😵

sticker
18. mar 2013

@1zaza Máš veľmi peknú abecedu.... Krásne torty, ale aj tie písmenká sa mi veľmi páčia 🙂

jaja555
18. mar 2013

@mamina1978 Waaaaaaaaaaw ... prekrásne a jemnulinké, sladké ohlásenie prichádzajúcej sa jari... to je radosti ... a ešte aj bude zajtra v škole 🙂 🙂 🙂

maya30
18. mar 2013

@pristela aaach aka nadhera zas ! Aj si tie lupene nejak podopierala aby neklesali, alebo si mala taku dobru hmotu ze hned stvrdla ?

maya30
18. mar 2013

@1zaza ta cinka ci kotuc je krasne streiborna - malovala si stecom alebo sprejom ? Budem potrebovat nieco co nespravi smuhy a toto vyzera veeelmi dobre 😉 aj ta s dievcatkom je krasna 🙂 vlastne vsetky 🙂

maya30
18. mar 2013

@lencza robila som podobnu chatku a ako vravi @anibas nasulala som hmotu na spajdle 😉

maya30
18. mar 2013

@lencza zabudla som fotku 🤐

mizulienka
18. mar 2013

@mamina1978 krasne mufiny
@pristela ta ruza vyzera ako skutocna, super

baby neviete mi poradit, aku zelenu pozuili na tu zirafu a slona? myslite, ze biter lemon?

pipka
18. mar 2013

@jakelina no sak toto...jedna torta mesacne a mam vystaráno 😅 🙄 🙄 😀

...si vsetci tak myslia... 😠 🙄
naco ja vlastne uvazujem o navrate do roboty... 😅