• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
18. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela akú poťahovku si použila? A čím to že sa tak leskne?
18. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka trosku ti potapetujem, hadam sa ti aj nieco pacit bude...kedze neviem aki velki skolaci a zlozenie deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
baby prosim o radu, ako robite parizsku slahacku? dakujem :slight_smile:
18. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka bitter lemon samotnu nee to je jasnejsie kusok obyc zelenej tam musi byt ja som podobnu teraz mala tiez na torticke od nej
18. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krása,nemám slov
18. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 jasne ze podopierala , tie lupene spodne boli velkee, no prosto maturovala som pri tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: potah bol smartflex velvet a nedrzal, bolo to velke a makke , v chladnicke ztvrdol a ked som vybrala zas splasol, alebo popukal, roztrhol sa atd dokonca som jeden krat davala aj spodne dva rady cele dole co mi to klesalo a lamalo sa , davala som servítky,hodne som viazala uzle z kuchynskych papier utierok okolo celej ruze
@muffinka8 potierala som ju tenulinkou vrstvou oleja a potah bol smartflex velvet
18. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 , na takéto veci používam airbrush, ale teraz som tak narýchlo nezohnala, tak som musela maľovať štetcom, minula som celú prachovku na to.
18. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
srdečne vam všetkým ďakujem za pačitka :slight_smile:
prosim vas ,kde by som kúpila formu okruhlu 20a 18cm za dobru cenu?
18. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no sak hned som si myslela ze to isto nebolo len tak :wink: len nech toto po mne nikto nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza teda klobuk dole ze to nemas vobec smuhave :confused:
18. mar 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 bola nadherna ta tvoja :wink: bola to velka piplacka, ci sa dalo? :wink:
mne sa taaaak do toho nechce
18. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako urobim toto s lentilkami,aby sa mi neroztapali?
18. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ejco nalepit na bielu cokoladu
18. mar 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem :wink: . No mna taketo bavia tak to nejako ani nevnimam najhorsie bolo pre mna nafarbit tolko kuskov hmoty na syte farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Potom som si urobila najskor od kazdeho telicko a kym som dorobila posledneho uz som zase prvemu davala nozky ruky a tak a potom hlavicky a medzitym mi smart krasne zatuhol ze sa to dalo spojit
18. mar 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco jj presne dat na coko to mas najistejsie
18. mar 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco ahoj my sme to dali normalne na krém parižský ...
18. mar 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@dm1
@ewca99 vyskusam.
18. mar 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza krásne všetky,nádherné.Akú farbu si použilana poťah na tu tortu so žabkami
18. mar 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela normálne nechápem ako toto dokážeš,tá ruža je neuveritalná.Nádherná. To ani neukladám,lebo to by som ani nikdy nezvládla aj keby som neviem ako chcela :grinning: . Máš môj obdiv.
18. mar 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak poťah bol MMF a farba golden yellow
18. mar 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jeeej dakujeeem, a viez ze presne opickova ma napadla..alebo sovickova...tu uz tuzim dlho spravit...tak sa zajtra este popytam a asi nieco pouzijem :slight_smile:
18. mar 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak toto asi vsetky deti...ale ja nechapem, ze hanka co je v skolke prvy rok sa mi pomerne drzi a maly co je doma, tak ten sa z toho chudak nemoze vyhrabat :frowning2: :rolling_eyes:
18. mar 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásna,ukladám
18. mar 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta ruza je neskutocna...ale fakt ze nechapem ako ti to tak drzalo...ja jak sa poznam, tak ako by sa mi prvy lupen zlomil alebo odpadol...uz by aj mila ruza letela do kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

mas moj obdiv za taku trpezlivost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. mar 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som prave dorobila dvoch ponikov...a este ma cakaju 3 kittynky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a siilno uvazujem, ze aj zajtra je den...ze asi kaslem na to :sweat_smile: :grinning:
18. mar 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco ja ked som robila lentilkovu, tak som lepila priamo na maslovy krem a uplne v pohode, nechala som zatuhnut trosku a krasne to drzalo :wink:
18. mar 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v Ziline v cukrarenskych pomockach alebo skuste pozriet na www.sikovnamama.sk, to je ich stranka, a kludne si tykajme, ak mozem... :dizzy_face:
18. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nádherná tortička! ja viem, že je to inšpirácia, keˇˇdže nemá likei, ale proste som neodolala a nedokázala som ju len tak prehliadnuť
18. mar 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krásna
@1zaza krásne tortičky
@pristela prenádherná
@mamina1978 nádhernú muffiny
18. mar 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok