• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@pralinka25 tak ja mramorak peciem dlhooooo, neviem v akom case vyberam ten malý :confused: ale menej nez hodina to nebude , takze ten velky je uz akoby upeceny a nema co splasnut
21. mar 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 to je dobre... :wink: ja chcem ten robot len tichy a metly a velku misu a kovovy aby bol...nic ine nechcem, nepotrebujem asi som narocna..., hlavne nech nemusim slahat zltky, bielka rucným- teda držat to v ruke..., lebo maly mi vylieza na linku, potrebujem ruky volne :grinning:
21. mar 2013 o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandrakocikova já jsem to dneska taky zrovna hledala, mám dělat dort na téma floorball, postup na branky je docela dobrý tady :wink: :
http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=138
21. mar 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 @pristela dakujem dievcence za rady nabuduce to teda spravim takto a usetrim cas a energiu :dizzy_face: super
21. mar 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandrakocikova kukni do temy 2 postupy tam to je na obale od maleho jogurt danone trebars activie http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?post=last
21. mar 2013 o 15:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no som s ním spokojná, sice vyzera ako bakelitak ale myslím ze motor ma silný, dobre sa na nom struhaju zemiaky a super slaha bielka a aj pribinak v nom robim. Ostatne prislusenstvo som neskusala bo jak som zacala piect tak nemam cas na varenie :grinning: :grinning: Ale ma toho vela, odstavovac, mlyncek na maso a kvoli tomu som ho chcela aj :slight_smile:

@luciahromadkova ja com mam ten rucny slahac tak ten ma aj stojan takze nic nedrzim a maly sedi na linke a kuka jak sa to toci vsetko :slight_smile: a jeho najhracka su metlicky a ten umelohmotny stojan s miskou :grinning: zeby bol po mne? :slight_smile:
21. mar 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prvá poťahovaná pre manžela
21. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Baby a este jeden postreh v coop jednota Tempo maju od dnes do soboty akcosku na modry praskovy povazsky cukor 1 kg za 0,90 centov :slight_smile:
21. mar 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak krava vymetená :angry: :angry: :angry: :angry:
21. mar 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak tak toto je sila...fakt niektori nemaju oci v hlave....no nappriek tomu niekto ano...presne obdobne situacia moja naj kamoska chcela mamine na 55 a tiez som vzala len za matros 20e a ona mi silou mocou chcela dat ze aspon 30e ale nevzala som :grinning: ale potesilo ze si vazila moju pracu svojim sposobom ...
fakt niekto kto si vie vazit pracu inych je uplne ina kava ako niekto ako pises miši...je to smutne
no len co s tym tankom .... :confounded:
21. mar 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 keby len na poslednu chvilu ale behom 15min :grinning:
21. mar 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte nejaku dobru coko polevbu co nepuka dakujeeem
21. mar 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no korpus vysiel super, je vysoky :slight_smile:
teraz sa trapim s kravickou s burizonky tak som zvedava co z toho bude :pensive:
21. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som prvy krat skusala tu ckoladu, teda obalit cokoladou tortu a islo to uplne super, tak mozem bez obav spravit raz za cas aj cokoladovu, dakujem za vsetky rady :dizzy_face:
21. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mia114 a aku coko polevu si robila?
21. mar 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ,potrebujem pomoc urgentne:(
robim tortu a nezhustla mi jogurtova plnka ,uz som tam dala tri zelatiny a zostali v tom iba take hrudecky zelatinove ale nezhustlo to:(ako to zachranim?????mam ist kupit slahacku este a stuzovac?lebo som tam dala iba jednu slahajdu ..
21. mar 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalela to uz podla mna ani nezhustne.sup do obchodu
21. mar 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalela no hlavně se nezbavíš těch hrudek...mě se to stalo taky, tak jsem musela vše přepasírovat přes sítko a zachraňovala jsem krémem ole....tím stuhne vše, že :wink:
21. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata jak ste ma tu vyplasili... Zapla som sa a tu prispevok od vlada111 pre mimcak: Krava vymetena :grinning: :grinning: :grinning: Normalne som bola v strese ze co sa tu premlelo, sak tu si nikdy nikto nenadaval :sweat_smile: Ale presla som par stran dozadu a pochopila :grinning: :grinning: :grinning: to mam zato ze citam od konca :grinning:
21. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@zarabono takze cele od znova? alebo mi skus poradit prosim nejaku dobru plnku ,to robim pre adoptovaneho chlapceka z indie ,este som predtym nerobila take torticky ,ale chcem ho potesit ,,spravila som taky duhovy korpus ..
21. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim dievčata potrebujem pomoc ,budem robit tortu chcu ju vo farbe šampano ako ju namiešat?nestačila by mmf s bielou čokoladou.dakujem
21. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalela co keby skusis tvaroh s maslom a cukrom :wink: svieze,rychle,mnam
21. mar 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono jaj nemam tvaroh ,zijem vo fr a tu nieje tvaroh :(
21. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalela Creme Ole vsypat:slight_smile:) univerzalna zachrana
21. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj dnešní, rychlovka. Krém z mascarpone, uvnitř broskve a maliny a nahoře směs ovoce a želatina
21. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lenkalela skus mascarpone
21. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a to je co,aby som vedela pod cim to mam hladat ? myslis, ze to zozeniem vo Francuzsku?
21. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarabono mam to do toho vmiesat ,alebo spravit novu mascarpone plnku? prepac ze sa pytam tak hlupo ,ale naozaj som zaciatocnik:}
21. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Adi ja som Ti aj zabudla poďakovať za darček.... Písala som ti už na odchode z domu a tak som bola vytešená, že som aj zabudla, ale moc ďakujem, potešilo :sunglasses:
21. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 a v košíku si mala aj ten farebný -tuším ružový vzorový valček a aj tu silikonku si držala v rukách, že? a s chlapom si bola........
21. mar 2013 o 16:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok