• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@mimcak ty si aspon nepiekla, vyhovorila sa dopredu. ja som zaciatkom feb. aj upiekla aj odovzdala a ze ci nemoze zaplatit v pondelok. tak ze hej, ved v pohode.. ale ktory pondelok, to veru nepovedala,lebo doteraz za tortu nemam ani fuka a to som ju tiez pytala len dvacku,lebo to je sestra mojej svagriny. najviac ma stve,ze ani bu a ani muu a vecne je na FB. keby mi normanle napisala,ze sorry,nemam momentalne peniaze,ale NIC!!! :pensive: nechapem.. :rolling_eyes: ved bude chciet o rok tortu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no ja vecne tak robim,ked to nechaju na mna, ze naplnim a neviem,co dalej.. :grinning: isto bude krasna, palce prelep a ide sa :wink:
21. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aha takze trosku oschnut pricapnut a tak chladit...super :slight_smile:
21. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 palce nebolia:slight_smile:) predlaktie, laket a tak:slight_smile:) poopierala som sa o rost a o dvierka, ked som vyberala korpus z rury, sikovnica
21. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tak to by mě hamba fackovala, však když nemám peníze, tak raději ani dort neobjednám a udělám něco z piškotů doma a je to ne? Lidi mají fakt povahu, hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt noo,tak to pohodaa. mozes bez problemov zdobit :wink: :grinning:
21. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ved ja to tiez nechapem... :rolling_eyes:
21. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul jej krásne mafinky uložila som si.
21. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stvrtykrat som sa popalila, dnes mi ideeeeeeeeeeeeeeeee
21. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt už raději lehni do postela a nic nedělej :unamused: :wink:
21. mar 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uz je dopecene:slight_smile:) idem este kvety nejake robit a pocitacovu mysku teraz este musim, aby do zajtra vyschla
21. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker na 2 pudingy áno, ale občas dám aj menej a je to ok
21. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 hmm tak to som potom dobre obstála :grinning: , narozdiel o teba už len budem čakať na odozvy ako ma poohovára. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hoci by sa mala hanbiť ona a nie ja. Jaj ale keby som počúvala MM tak to tak nedopadne,lebo on mi hovoril,že nech s na niečo vyhovorím,aby som jej tortu nerobila,lebo on ju a jej rodičov,vlastne ich celú family nemusí. Od začiatku hovoril,že to nem dopadne dobre.
21. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no vidis.. niekedy treba dat aj na nasich chlapov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. mar 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 a ked stuhne nahrejes fenom trochu :wink:
21. mar 2013 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak nic si z nej nerob a hambit sa moze ona. Aj mne sa stalo ze som piekla svagrine dohoda bola ze da suroviny alebo aspon ich zaplati nahanala som ju ze nech donesie maslo ze uz idem plnit tak doniesla heru utekala som do obchodu pre masla lebo to bolo uz strasne davno piekla som len tak uplne obcas pre kamosov a tak tak som nemala zasoby a do dnesneho dna ani dakujem ani co je dlzna nic iba sa uskrna a ze mala bude mat narodky a ja ze a co tak zmlkla. A to mi tiez mm hovoril ze mam na nu kaslat vtedy som robila na 12stky v praci. Ale uz ho sem tam pocuvam zacni aj ty :wink:
21. mar 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no moj druhy a posledny tohtotyzdnovy ponik :wink:
teraz idu kittynky ...sa tesim :sweat_smile: :grinning:
21. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@mimcak no to potesi taka znama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
ale tak...kazda skusenost je skusenost a len ta posunie dopredu...a netreba ani znamym robit dobre ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekne jazdemu rovnako..okrem najblizsej rodiny :wink:
21. mar 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka krásny
21. mar 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@svetlo55 @tamianati @nika222 nádhenré tortičky dievčatá
21. mar 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky tak tu je ta moja nestastna prva torta :slight_smile:))dakujem za rady ,dufam ze krpec bude rad ked ho donesu z tej indie .
prva je korpus a potom som uz rezala a lepila, plnila,potahovala a malovala o dusu :slight_smile:)))))nesmejte sa ..je taka rozklepana este ale druha uz bude lepsia :slight_smile:aj marcipan som si robila sama,pozoor:slight_smile:)))))
21. mar 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@lenkalela ved je super a na to ze je prva este aj 3D parada. maly bude mat radost urcite :slight_smile:
21. mar 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 a prečo jej na tom FB nenapíšeš správu, že kedy ti zaplatí za tortu?
21. mar 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 dakujem:slight_smile:no ved tam urcite tortu nemal a nevidel,tak pre neho bude najkrajsia :slight_smile:
21. mar 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky prosím vás kolko by ste brali za takéto male šálky /okopirovala som vam text holky : bude ich 31 zatiať(možno menej), stačia take štvrť kilove, male, a potom sa musí ktomu spraviť jedna taká stredná v tvare čajníka aby ladili - pre triednu prof. a ešte sa musí spraviť jeden taký jednoduchý kváder tiež stredne veľký v tvare prestretého stola (slávnostná tabuľa)

Foto je z netu
22. mar 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela fuuuha, no ty mas ale objednavky :confused: :sweat_smile: skoro ti zavidim :grinning:

ale tak ak stvrt kila, ale piplacka s jednou salkou ako s jednou tortou...tak aspon 3€
22. mar 2013 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka peknučký :slight_smile:
22. mar 2013 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som brala za malicke 4 EUR, menej isto nie, je s tym viac roboty ako s velkou tortou
22. mar 2013 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ved ja stale vravím, že mám super objednávky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenkalela urcite maju mascarpone vsade sa to tak vola. A aj tvaroh, len pod inym nazvom treba hladat a skusat :D ja som tiez tak robila kym som tu nasla co je vlastne na co :D
22. mar 2013 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok