• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mimcak boze tak niektorich ludi fakt nikdy nepochopim,ja peciem skoro zadarmo,lebo si myslim,ze mi viac nezaplatia,a ked pozeram na niektore torty tu v teme tak si myslim,ze ja na taku uroven nikdy nepridem,ale minule tu s tou vrtackou som tiez robila pre znamu,ale fakt dobru znamu,ta ma zasobuje furt aj s jedenim vari do roboty veceru aj mi potom nabali domov... :grinning: tak som si vypytala 30€,ze len suroviny a dala mi 60€ a este sa pytala ci to neni malo,bolo mi to trapne zobrat,ale nechcela ani pocut o tom,ze by som to nezobrala,tak hold najdu sa aj normalny
22. mar 2013 o 02:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela ja by som vzala 5e za kazdu salku a tie lyzicky chces tiez vyrabat ?? na to asi silikonku nemas :grinning: nie nie 5e minimalne
22. mar 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja nočná mora..nesli mi tie prsia vobec pekne vyhladiť,fotak odfotil perlet na nohavičkach ako keby nebol opraseny solamyl..otras..no snad zakaznička bude spokojna :/
22. mar 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
juj tohoto som sa bála tak som v predstihu trénovala,moja úplne prvá postavička...no nieje to umelecké dielo,mám sa ešte čo učiť....ale tak na torte snád pekne ukáže...ešte ju osadím na jednu nariasenú sukienku :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pristela no veru určte aspoň 4 eurá. Si predstav koľko pýtajú v cukrárni za obyčajný trojuholník akože lepšej torty.
22. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ký má dekolt :grinning:
22. mar 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela sa mi páči tá formulácia "musí sa spraviť" :grinning: :grinning: :grinning: no ale fakt, je to aj šikmý tvar, aj kvietok, roboty do aleleuja
22. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky, tak přidávám dokončený dortík :slight_smile: a těším se na ty vaše :sunglasses:
22. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
:rolling_eyes: :rolling_eyes: stále zapomínám, že si tam mám vložit jméno na ty fotky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: snad příští týden mám 3 dorty :sweat_smile: :confused: ještě jsem neměla tak snad to zvládnu s prckem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela páne jo??? to je objednávka.... :wink:
22. mar 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby surne! Ako dostanem zlatohnedu farbu, ake farby mam zmiesat?
22. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásný dortík, je to vyřezání těžké ty špice, dá se to?
22. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásná rychlovka :wink:
22. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky mám novú kruhovú formu -s priemerom 31 cm, bude stačiť 10 vajec na orechový korpus? mne sa aj to zdá málo :unamused: dikk.
22. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela akože........síce sme z jedne doliny....z jedného okresu......pár KM od seba..........ale ja som takááááááááááááááááá šťastnáááááááááá že tí ,,super" zákazníci chodia za tebou a ne za mnou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .............ale ja viem prečo, lebo .......ako sa hovorí.........človek je sprostý, keď ukáže čo vie naviac, potom to ludia vedia zneužiť.......ty posúvaš laťku hore a oni ju tam ešte viac a viac posúvajú :wink: dúfam, že si to pochopila a neurazila s sa :grinning: :dizzy_face: :wink: ........držím palce...... :wink:
22. mar 2013 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
nemáte nejaký postup na holubice?
22. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Do posledneho slovka presne , pravdive,.............. Lepsie sa to napisat ani neda :wink: :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mozem na cokotransfer pouzit obycajnu cokoladu co mam doma? napriklad mliecnu milku?
22. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 vies,kolkokrat som chcela? ale je mi to blbe,nedavno jej zomrela mama a stale tam dava na nastenku ako jej chyba,tak nechcem byt hnusna:( mala by sama od seba napisat,nie ja sa jej doprosovat.. ale ja jej poviem osobne,ked ju stretnem,tam mi uz nebude mat ako utiect.
22. mar 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak tak to je sprosté, jak se zachovala, rormálně bych jí dala ty modelace k zaplacení, ať si je poskládají na dort samy! bože to bych pěnila ještě dnes..... :rolling_eyes:
22. mar 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nepotrebuje niekto? mamina mi kupila a podobne uz mam.. vymenitelne vzory: gulky,pasiky,volaniky,ciarky,,rozne vzdialenosti,ako si zlozite
22. mar 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no toto fakt nechápem. Tak tebe dlží a ty sa budeš ešte aj hanbiť. Normálne jej slušne napíš, neublížiš jej tým, to len ty máš zlý pocit aj za ňu :unamused:
22. mar 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata pridavam moju dnesnu.. moja prva kvetinka :slight_smile:)) je to pre mna spanielska dedina taky samouk..
22. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@vlada111 ved ja vieeeem.. mam taku povahu no.. :sweat_smile: citim sa trapne aj za druhych..nemozem za to :pensive:
22. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela No uf máš čo robiť, neviem či by som toľko zvládla mohli aj niečo iné vybrať :unamused: No jedna objednávka lepšia ako druhá najprv vojaci a teraz šálky. Ja by som brala 5 eur za jednu lebo je to zložitejšie.
22. mar 2013 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 Ten dekolt som si tiež všimla, super :slight_smile: A vlasy si perfektne spravila :sunglasses:
22. mar 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky dakujem , no ono ked dam vysiu cenu snad polavia a daju nieco ine :grinning: no uvidim , oni este len hladaju, skusaju, chcu vediet sumu tohto , ked im ju napisem tak isto budu hladat dalej :grinning:

@dada2007 micka na teba sa urazit , pche, taku este nehrali :grinning: :grinning: :grinning: to keby mam zlu naladu staci mi skocit k vam na cafíčko a mam vystarano na mesiac :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmukam ťa :wink:

@mamina1978 ja si to pamätám, ked som bola dieťa, tak otec bol zamestnaný na družstve ako šofér....ale bol vyučený stolár, tak že aj z dreva porobí(dvere, strechy, obklady, atd).....pokazil sa mu traktor a nebol tam opravár, tak si opravil......dolámala sa mu vlečka, tak si ju zvaril.....atd....atd......a potom hovoril, že bol sprostý, že ukázal, čo všetko vie :sweat_smile: :sweat_smile: ale jasné, je tam 30 rokov a robí všetko čo treba :wink: lebo, veď vie :grinning:
22. mar 2013 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sticker no prsaňa ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok