• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela pocuj zena sak k tebe sa tusim zbiehaju vsetci odmietnuti zakaznici od ostatnych cukrarok ktore si zatukali na ceeelo ze take hovadiny robit nebudu :grinning:. Akoze pracnost tych salociek si nechcem ani predstavovat to je robota pre vraha to ma este aj tvar vsetko to chces kazdu tak vytvarova a potiahnut? no nezavidim veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakeina
chtěla sjem se Tě zeptat, ty používáš ten Fritafill, že? a nevíš jaký je rozdíl mezi ovocným gelem, frutafillem a pastou? :confused: :sweat_smile: , třeba to máš odzkoušené.
22. mar 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mooja, ja som robila minitortičky raz, prvý a posledný krát a to boli len štvorcové 8x8. je s tým roboty ako na kostole, pýtala som si 3,50€, lebo to bolo kamoške, ale už by som sa na to nedala, je to nezaplatená robota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky,jake ovoce ke karamelove naplni????
22. mar 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka uplne v pohode moja, uz som to teraz robila tretikrat a da sa to :wink: je na to v dvojke aj fotopostup :wink:
22. mar 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lifinka akurat ze ja nedavam potah na celu tortu dvojmo, podla mna je to zbytocne tolko hmoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze ja dam kruh priamo na krem, potom papier na pecenie a potom dalsi kruh ak chcem aby ten otvor bol zvnutra inej farby :wink: a na to konecny potah ...potom to podla niecoho rovneho narezem, rezem az po papier a otvorim :wink:

ide to lahko , netreba sa toho bat :wink:
22. mar 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix ja dávam banány, s nimi je to sladšie a lesnú zmes, tá zas plnku trochu osvieži :wink:
22. mar 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk krásné, jenom bych nedávala ten lesk na květ, bez něj je to hezčí, alespoň mně se tak líbí víc. :wink:
22. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tiez nedavam na celu tortu potah, len kruhy farebne:slight_smile:
22. mar 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Můj jediný tento týden.
22. mar 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
dievčatá ako a kde chladíte veľké torty napr svadobnu ked len spodok ma 30cm + podlozka a vysoká je :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 máme lednici na dorty :wink:
22. mar 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja v nasej ladnicke mam taku vyssiu takze nase veci napcham kade tade do spodneho suflika a jednej police a zbytok je torta :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nemam zvlast ladnicku na torty
22. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkak23 vyberiem police, nase veci narvem do tych suflickov, co su na zeleninu a podobne:slight_smile:)
22. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina akoze samostatnu velku? lebo ja som kukala ze taku mensiu len s chladiacou častou bez mraznicky len pokial nie je normal velka ako pre domacnost tak nie je dostatocne hlboka a ani 30cm podlozka tam nevojde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a zase normalnu 180cm nemam kam dat :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jakelina krasna, taka milucka
22. mar 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @aduskatt no ja tiež zatial ale zac juna budem robit 3posch svadobnu a ja sa naozaj obavam ze to tam nenarvem tu tortu a okrem toho je to uz leto ...porazi ma
22. mar 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja som tam mala aj 3-poschdoovu svadobnu velku stvorcovu a voslo proste muselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. + som tam mamla este jednu tortu jednoposchodovu a tiez v lete. len bacha na podlozku aby ti tam vosla skus si to bez nej. Proste tie 2 dni nebudes varit alebo iba tak aby sa to hned zjedlo :grinning:
22. mar 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 trojposchodku som mala v chladnicke, vsetky policky vonku a zmestila sa:slight_smile:)
22. mar 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jj, mám ho uložený:slight_smile:
22. mar 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @aduskatt baby dakujem tak hadam dako prezijeme ale mam z toho nervy...este mi poslala aj obrazok a v inej farbe ako chce podla mna sa to zmenou farby pokazi...no hruuuuza a este toto uskladnenie...juuuj ale tesim sa na nu :grinning:
22. mar 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 ano, mám jednu na dorty a pouštím jenom když toho mám hodně.
22. mar 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to len zavidim tiško ... ked ju mas kam dat
22. mar 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ak mám poschodovú,alebo aj 4 torty jednopochodové, tak si plánujem varenie tak, aby sme to v daný den zjedli. A vždy mám tortu na poličke a vedla vznikne ešte miesto na veci z chladničky, ktoré tam puzzlovito naskladám :sweat_smile: Jáj a nemám zvlášť chladničku na torty.....
22. mar 2013 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkak23 já nebydlím v bytě a mám ji kde mít, tak to je fajn, hodně používám i na různé akce když venku třeba grilujeme a mám tam zeleninu a pití na vychlazení. :wink:
22. mar 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to je super :slight_smile:
22. mar 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 super musim aj ja tak :slight_smile: a chcela by som tam mat 4 torty naraz :grinning: ale som rada ked tam mam aspon jednu :wink: ale verim ze budu aj 4 niekedy v budúcom živote xixi
22. mar 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkak23 jedině na balkon :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @katkak23 Presne ja som vedela že torta tam vojde zmerala som si plech, ale podložku nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keď som tortu išla aj s podložkou dať do chladničky tak nevošla :grinning: musela som podložku obstrihávať dookola aby vošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: No každý sa učí na svojich chybách ty môžeš na naších :grinning:
22. mar 2013 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok