• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
moje dve dnešné......pekný víkend :wink:
23. mar 2013 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Děkuji všem za spoustu TO SE MI LÍBÍ. Jste zlaté :wink:
23. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova už ti baby odpísali? ja ti tam môžem skočiť, oni sú z dediny, ja z mesta, mám to na skok......daj mi vedieť cez IP :wink:
23. mar 2013 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jeeej ,to je zajko z Kikaninchen !!!! :wink: :grinning: je krasny, moji najmensi dvaja ho hned spoznali a velmi sa im paci, tak hlavu hore, vyzera super. :dizzy_face: :dizzy_face: Ani ja som nepostrehla, ze si sa nieco ohladne ruk pytala :confused: :pensive: Ale si to zvladla aj bez pomoci :dizzy_face: Urcite sa bude pacit :wink: :slight_smile:
23. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
na zmätenie @jakelina s iným pozadím :grinning: :grinning:
23. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@simasa ty jo, uvažuju a hledám zelenou látku a nic :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
bre ranecko:slight_smile:)) dakujem za vsetky pacitka, hned mam krajsi den:slight_smile:
23. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa a dort je úplně úžasný
23. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 to do 9.25h si stihla 2 torty? to si kedy vstávala? :astonished: bože baby ja vás obdivujem,ste neuveritelne šikovné všetky :sunglasses:
23. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka @lokalistin presne toto ma napadlo vestu pripadne nohavičky alebo ako ma krtko nohavky na traky :grinning: :grinning:
23. mar 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem,len ja ked som dosla z roboty som to mala vsetko zatuhnute,keby som s nim zacala hybat tak mu otrhnem aj z potahu na tele,nahriala som hmotu v mikro a takou horucou som teraz trosku zamaskovala vyzera to o trosku lepsie,zachvilu pridu prenho
@ajka82 dakujem no ak bude nejake nabuduce tak ich nacapim na telo a obalim v jednom kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lawli nadherna torticka,ulozena-dakujem :wink:
@dada2007 dakujem,no ja by som to nabuduce uz tiez robila tak,ze v kuse potiahla,ani nevies jak som tu nervacila,ruky mi padali a ja som musela utekat do roboty,ked som v noci dosla tak som pomalinky otvarala chladnicku,ak nahodou odpadli nech nevypadnu von z chladnicky :grinning: trosku som to uz zamaskovala,ale ten krk ma se..e mal bez usi 33cm
@mamina1978 joj moja dakujem,prave toto som teraz potrebovala pocut,ze ho niekto spoznal a detom sa paci,uvidim,co povie ona,vcera mi pisala,vecer,ze je uz totalne "gespannt",aka bude,tak som povedala,ze urcite nebude perfektna, nech nema vysoke ocakavania a ona nato ja ti verim,ze to das :cry: tak som zvedava,ako zareaguje. a to som ani netusila co je to kikaninchen :confused: :confused: ,ale skusenost dobra aspom budem nabuduce uz vediet lepsie ako nato a coho sa vyvarovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby vsetkym dakujem za paci sa mi a psychicku podporu :frowning2:
23. mar 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa kráááásna a tie orchidee neskutocne skutočné :grinning: :grinning: :grinning: su take krasne chcelo by to podrobny fotopostup xixi
23. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 diky,len to by uz nebol autenticky :unamused: ,teda ja tu relaciu nepoznam,ale na vsetkych obrazkoch je ten zajac furt nahaty :grinning:
23. mar 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa krasna,ktora to je vykrajovacka na orchidee?
23. mar 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
moje nočné tortičky,ďakujem @dm1 moc moc za radu ohľadom čokolády,šlo mi to super,aspoň si myslím :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
ahojte zienky, tu je moja vcerajsia. Citim sa mizerne, zapal prsnika...takze zase vas nedocitam, nemam silu ani oci drzat otvorene. Pekny vikendik vam zelam a tesim sa na vase tortusky. :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@katkak23
@lokalistin
Ďakujem, tu je formička a dolu vo fotogalérii aj postup. Ja mám veľkosť M. http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-catlleya-orchydea-set-s/
23. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa tie orchidejky mas nadherne, aj mna by zaujimalo aku mas vykrajovacku :sunglasses:
23. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Paráda a tá čokoládová vypadá fakt úžasne.
23. mar 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Odpoveď je nad Tvojim príspevkom :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte skvele cukrarky.Začinam aj ja s tortami pre rodinu a chodim Vas sem obdivovať.Možem Vas poprosiť o recept na pribinačikovu plnku??Syn bude ma 3 ročky tak chcem urobiť tu plnku ktoru tu všade spominate ale nenašla som recept .:stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. mar 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aha som nevedela ze je to zajac z rozpravky... hihi
23. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam moje tohtotyzdnove, este jednu mam na zajtra...ta fialova bola len tak narychlo, pre susedy dvojicky, len mi dali dost pozde vediet tak mi neuschli veci, aj ta 30-tka mala stat, tak som musela maskovat vpichy po sparatkach a vobec, to mala byt uplne ina torta...no a stripter...co k tomu dodat, o tyzden robim dalsieho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@lucula73 krasne
@simasa dakujem
@zuzana92101 super a skore uzdravenie
@aduskatt ahoj vedela by si mi na ten maj zohnat tuto vykrajovacku velkost M http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-catlleya-orchydea-set-s/ budes mat vobec nieco take?
23. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 jeeemine ta coko je uuuužasnááááá to si akooooooo? to mas silikonku na tie boky? či? ja som to ešte nerobila ale vyzerá nádherne...
23. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa dakujem uz vidim :sweat_smile: naraz sme pisali :slight_smile:
23. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja som vcera tiez kukala nejake obrazky,ci nema niekde nieco oblecene,ze by som dala,ale nic som nenasla a okrem toho ja som chcela dat tu ruku dole a prerobit,ale uz tam bola prilepena by som vytrhla aj z brucha a celu ju prerabat sa mi teda fakt nechcelo :confounded:
23. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat nieeeeeee.......to sú dnešné-akože dnes odovzdávané, robené včera :wink:
23. mar 2013 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krasne su obidve
23. mar 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok