• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@dm1 krasna torticka s tym konikom, prosim ta, tu krajku okolo torty si s cim robila? nevidiet to vlemi podorbne ale vyzera to super....
4. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink:
dortky krásné :wink:
ten košík se mi dost líbí, je to pěkný kontrast barev :slight_smile:

@dm1 co používáš za potah že je dort krásně bílý? ten poník je super :wink:

@bury napoprvé super :dizzy_face:

@somjezibaba postavičky krásné :wink: :wink: škoda že tak teče ... taky mě za asi 14 dní čekají tyhle zvířátka a už teď se "děsím", ten tygr vypadá dost složitě, možná si to raději ještě rozmyslím :grinning:

@alex21 pěkné :slight_smile: tyhle růžové dorty mě fakt neomrzí :slight_smile:

děkuji té která sem vložila recept z TOM na krém z ledových kaštanů, včera sem ho dělala a je fakt bezvadnej :wink: :wink:
4. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 nadherna je. Okolo obvodu je ozajstna stuha? ako si dosiahla to, ze tie ruze su take ako by poprasene? posobi to krasne :wink:
4. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 páni !! pěknej :dizzy_face:
4. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 abo, ozajstna stuha.. ruzicky som jemne zastriekala perletou v spreji :grinning: tu je ich lepsie vidiet
4. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ano... som chcela napisat, sorry, preklep :sweat_smile:
4. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, citam vas kazdy den, vdaka vam som uz upiekla nejednu torticku, tu su posledne dve za uplynuly tyzden, srdiecko pred moju malu skolkarku a slane pivo k segre dnes na chalupu :wink:
4. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste úžasné.
4. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 krasna torta, ta farebna kombinacia sa velmi paci
4. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, hladam hladam a neviem najst, kto robil pivo na slano :frowning2: ci sa mi to mari, ze ste to sem niektora davala? moja pamat je strasna, zachvilu zabudnem aj ako sa volam. co nezapisem, to neviem :angry: :confounded:
4. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezkove oci aha :grinning: kde sa divam :grinning: :grinning: @dadulik robila si ho podla nejakeho postupu na nete?
4. sep 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 prekrasna torta :dizzy_face: tie ruze su nadherne :slight_smile:
4. sep 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 tak ta je nadhernaaaaa!!!!

@petusko tu mas postup http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=78336

a dakujem za pochvaly :wink:

na ten lem som pouzila taku listu vykrajovaciu a potom som to zamaskovala kvietkami. Tu to vidiet lepsie
4. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam dievcata, na mimibazare som nehladala :slight_smile:
4. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 toto je ta lista ta s ta prva s kvietkami + potom male kvetinky z vipichovaca okolo. http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_40_45&products_id=198 Dole je len ta lista tiez. inak to bol taky nudzovy napad lebo som nemala celkom rovny a pekny ten kraj tak som toto vymyslela :wink:
4. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 tá torta sa ti úplne vydarila.je prenádherná.Joj mna oi 2 týždne čaká bojím,bojím.A rovno dve naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelika666 aký priemer si mala podnosu a aký priemer spodnej torty? :confused: Dakujem ti za odpoved :slight_smile:
4. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka podnos je 38cm, a priemer formy, v ktorej som piekla spodny korpus je 26cm :wink:
a neboj, bez problemov zvladnes :wink:
4. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena pouzivam MMF a kupodivu som tuto ani nebielila bielidlom a aj po umyti boli cukriky trosicku ruzove ale pekne biele to zostalo
4. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 No cak my sme to este nejedli, bude az teraz niekedy ku kavicke, takze je v chladnicke, tak uvidime ci sa to bude dat krajat..:slight_smile:)))))
@nelika666 krasna torticka, sa mi paci ta farebna kombinacia..:slight_smile:)))

Aj ostatne torty su krasne...:slight_smile:
4. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K našemu zítřejšímu výročí 2 let od svatby.
4. sep 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda takový nádherný dorty tu přibyly,všechny jsou moc krásné. Já sem ted jen nakukuju,není moc času.
4. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako sa to volá čo dávate z hmoty na spodok dookola.To sú asi 4 také lišty a sú ozdobné.Snád ma pochopíte. :grinning: Ked nájdem s tým tortu hodím ju tu.Nemôžem to nájsť v pečenie hrou
4. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/na-rychlo tu to je okolo torty to modré :wink: Dík za radu :slight_smile:
4. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik no presne tak.Len ja si idem objednávať podnosi zo stránky pečenie hrou a nemôžem to tam nájsť :wink:
4. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stihla som akurát pozrieť vaše najnovšie výtvory a torty sú všetky krásne :wink: :slight_smile:

práve pozerám na českom programe nejakú súťaž a bola tam aj majiteľka cukrárne, ktorá už viackrát vyhrala súťaž o najlepšiu cukráreň, tak som to našla na nete a sú tam krásne hlavne svadobné torty... môžte sa inšpirovať :wink: http://www.dorty-katrin.cz/cukr-vyroba/fotogalerie.html
4. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok