Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

martuli
25. mar 2013

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem takhle vpadam .. chceme s manzelem upect pro syna k narozeninam rainbow cake, date nejake tipy - testo pry barvit gelovou barvou Wilton, nejaky tip na krem (pribinacek, mascarpone nebo jiny) a potahovat FORMIXem? Nemate nekdo nejakou fotecku uz hotoveho vaseho vytvoru?

lifinka
25. mar 2013

😵 😵 😵 @1zaza tak teda kloubouk dolů, nádherné dorty!!!! 😲

woman04
25. mar 2013

@pipka bude,len musím stiahnuť z foťáku 🙂

mojmacik
25. mar 2013

tak po dlhsom case som sa prisla "akoze" pochvalit 🙂 ...obe tento vikend per Pežoťáka a na PSP,chceli len krizik

tweetinka.co
25. mar 2013

Kočky.. s ktorou poťahovacou hmotou sa vám robí najlepšie? ja som včera vyskúšala nový marcipán, bol na prvý dotyk akoby mäkkší, dosť lepivý (zákon schválnosti, doma som už nemala ani gram práškového cukru 😀 ) takže som sa kúsok "vytrápila" pekný a inšpiratívny deň želám

nika222
25. mar 2013

@tweetinka.co No u mna vyhrava vanilkovy smartflex. Mám aj silikonovu podlozku takze nepodsýpavam nícim a vôbec to nelepí 🙂

aduskatt
25. mar 2013

@tweetinka.co jednoznacne Smartflex

stankapk
25. mar 2013

Kočky prosím Vás poznáte túto sadu? Je to dobré na žilkovanie kvetov a lístkov??? Ďakujem.
http://www.cukrarskepotrebybb.sk/eshop/formy-si...

emilkaaa
25. mar 2013

@dm1 ☹ ahoj, chcela by som poprosiť o radu náhodou nejaký chutný odskušaný krém na tortu, skušala som robiť original parižsky no sa mi nepodaril a aj dva rôzne lebo chcem mojej malej spraviť na krstiny dvojposchodovu a som len začiatočnik. ďakujem nech sa dari

emilkaaa
25. mar 2013

@lamps ahoj, chcela by som poprosiť o radu náhodou nejaký chutný odskušaný krém na tortu, skušala som robiť original parižsky no sa mi nepodaril a aj dva rôzne lebo chcem mojej malej spraviť na krstiny dvojposchodovu a som len začiatočnik. ďakujem nech sa dari

pristela
25. mar 2013

@aduskatt paraada, moooc dakujem ten jeden sa mi hodne luuubi , asi urobim podobny, jaj to bude prdeeel 😀 😀 😀

@pipka cicuska ja ťa zbožnujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@lokalistin andelicka ja si nepamatam rozmery ☹ len viem ze som ho piekla na plechu a rezala na polovice a na akom velkom plechu bo mam tri velkosti uz nepamatam ☹ ☹ ☹ ☹ no ja robila velkeho 5kg tusin mal , fakt neporadim ☹ ☹ ☹ ☹

@cat nieee, zlaty sprej ti to absolutne nezafarbíí !!! na to pozor je to len taka jemna zlata perlet, nie farba 😝 a taktiez sa nepokusaj zapracovat zlatu farbu do hmoty, to tiez nevznikne zlata, zlata sa da jedine malovat po povrchu. Ja ososbne som mala zlate najkrajsie v zaciatkoch , ked som este nevedela ze sa ma hnota zafarbit a potierala som čistu bielu hmotu, takze sa k tomu vraciam 😀

@emilkaaa tu su len overene recepty odskusane a pisane holkami odtialto https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ , keby si mala viac casu a citala aspon par stranok tu isto by si prisla aj na ten pravy parizak, tam su pravidla ktore sa musia dodrzat a podari sa vzdy 😉 nuz ale ked nieje casu, tak sa neda, chapem , skus teda iny krem , je ich tam kopec 😵

jakelina
25. mar 2013

@martuli vůbec nevím co to je rainbow cake??? Myslíš jako barevné těsto?

dm1
25. mar 2013

@emilkaaa no ono tazko radit kazdemu chuti nieco ine.... ja najcastejsie robim cokoladovy - falosny parizsky ale moj pozmeneny recept. Dat varit slahacku + 200g cukru /moze bt kludne aj menej/ + cca.150g cokolady pouzivam tu z lidla 52%. miesam stale na miernom ohni aby sa coko dobre rozpustila. ked je rozpustena a prevrie to tak to vypnem a este tam nasypem trochu kakaa a dobre premiesam. necham chladit dam do ladnicky a ked je to take tuhsie vyslaham si jedno maslo a zaslanam pomaly do toho tu zmes. Alebo salkovy robim casto alebo tvarohovo-slahackovy ci slahany nad parou vanilkovy. tazko povedat co vam chuti tych ovedrenych kremov je vela v druhej teme len si treba podla chuti vybrat

aduskatt
25. mar 2013

@jakelina rainbow je ten duhovy korpus......
@martuli je to uplne na Tebe, ale vedz, ze rainbow cake je duhovy kropus farbeny gelovkami, teda sama chemia.......dietatku by som asi nedavala.......to uz skor tretinu cesta zafarbit kakaom, dve tretiny nechat svetle a lyzicovat do stredu formy dve lyzice svetle, do toho lyzicu kakaove a tak si vytvorit mramorovanie............. ale ked trvas na rainbow, tak gelovkami alebo prachovymi farbami ofarbit kazdu cast cesta ako chces a po jednotlivych farbach vlievat do formy, vzdy na stred

pristela
25. mar 2013

@jenie123 1000kč by malo byt zaokruhlene 40€ na nase , tak ted už len zalezi kolko pytas za kilo 😉

zuzana_1
25. mar 2013

Ahojteee. Baby robili ste niektora farebne korpusy,alebo duhovy?! Prosim o receeept 🙂 dakujem 🙂

dm1
25. mar 2013

@zuzana_1 recept je jedno aky pouzijes len pridas farbu 😝

aduskatt
25. mar 2013

@pristela ktora vilka vilôčka Ťa oslovila?🙂 mne sa tiez zopar z nich pacilo

zuzana_1
25. mar 2013

@dm1 chcela som nieco odskusane,nech to nevyzera ako nejaka nepodarena machula 😀

zuzana_1
25. mar 2013

@dm1 a kolko tej farby mam dat? Som z toho trochu dilino.

dm1
25. mar 2013

@zuzana_1 no ja som to nikdy nerobila lebo nechcem este aj do torty dovnutra davat same e-cka ked uz su navrchu 😝. Treba skusit a pridavat po troskach teda ak chces pouzit gelovky. Ono odskusany "recept" ti nikdo nepovie ved to je hocijaky len s farbou a tu musis dat podla mnozstva cesta a toho aku chces sytu farbu. potom uz len to liatie do formy neviem ci vies ako sa robi mramorovy krupus tak to by si tiez tak podobne liala do formy rozne farby na striedacku

aduskatt
25. mar 2013

@dm1 ani ja nemam odskusane kvoli tym farbivam, ale vraj niektore farby aj menia chut korpusu...

zuzana_1
25. mar 2013

@aduskatt menia chut?! 😕 nikdy som este ani nejedla farebny korpus,ale ked si predstavim zafarbenu hmotu,tak v tej tu farbu vobec necitit...

cat
25. mar 2013

@pristela ale aj tá zlatá perleť je velmi pekná, jasné, nikdy to nebude echt zlatá farba, ja som si to skúsila len na kúsku bieleho smartfexu a pekné to je celkom..hlavne keď je tam aj odtlačený vzor 😎 je to také trblietavé aj po týždni čo to mám v špajzi 😀

martuli
25. mar 2013

@jakelina ano barevny korpus v barve duhy,co plat to jedna barva

jakelina
25. mar 2013

Holky nedávejte těm dětem ty barvy ještě i do korpusů, fůůůůůůůůůůůůůj. Ono to třeba chuť nezmění, ale je to samé éčko a proč to dávat malým dětem?? U nás doma nejíme potahovky, žádné lentilky, barvené sirupy, oplatky plněné krémy z umělých tuků, jogurty, když už, tak spíš ty dražší ze skleniček. Vždyť tomu dítěti je to úplně jedno, jaký je dort uvnitř. Nebo ne??? Možná jsem divná já. 😒 😒

aduskatt
25. mar 2013

@zuzana_1 jasne, ale na rozdiel od hmoty, farba sa pecie v korpuse pri vysokej teplote, takze podaktore zlozky sa tam isto rozkladaju a co to tam narobi, netusim....ako hovorim, nemam vlastnu skusenost, len som citala od bab, co to piekli....

zuzana_1
25. mar 2013

@aduskatt neplas maaa ☹ 😀 kurnik,a ja taka napacmana...

aduskatt
25. mar 2013

@zuzana_1 ja ta neplasim🙂) ja len pisem fakty, to vies, deformacia z vysokej skoly, studovala som chemiu, xixi.. 😀 😀 akoze ak bez toho neviez zit, daj si🙂 ja by som sa bez toho zaobisla, fakt je v tych farbach eciek dost

zuzana_1
25. mar 2013

@aduskatt ☹ tak idem vymyslat asi nejaky iny plan,kedze to budu jest aj decka