• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@zuzinka1982 som presvedcena o tom, ze slahacka ti potah roztopi, pod potahovku musis dat maslo s cukrom
25. mar 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem krasne...
25. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to som sa aj ja spýtala, či chce medzi korpusy šunku :grinning: ale nie nie :grinning: @kaktusik007
@lencza ďakujem moc moc :slight_smile:
@dm1 ďakujem :wink:
@nelly75 Ďakujem moc moc,vyzerá super, len prosím ťa, na aký priemer torty je ten receptík? Plnky bude habadeeej ako pozerám, ale korpus, stačí na tortu priemer 22cm? chcú len takú menšiu :slight_smile:
@79zuzana ďakujem :slight_smile:

tak nerada robím niečo prvý krát bez vyskúšania, snáď sa mi to vydarí kurnik... :grinning:
25. mar 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krém môžeš spraviť akýkoľvek, ale pod poťah odporúčam jedine maslový, resp ja dávam maslo s pr.cukrom a kakaom, aby sa poťah neroztopil.. Pri mojej prvej torte som to nevedela , tiež som vtedy používala K2 a poťah sa roztopil :wink: @zuzinka1982
25. mar 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,neviem ci to nie je otazka mimo temu,ale tak skusim stastie :wink: idem piect venceky z odpalovaneho cesta,je problem,keby som ich upiekla v stredu a naplnila az v piatok?ako ich uskladnit,aby sa nevysusili?ci radsej odporucate,upiect a hned v ten den aj plnit?Dakujem pekne za Vase rady,nejak sa mi rura pokaslala a nevysusim ich tak dobre ako by som mala,tak musim ist k segre...
25. mar 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly75 vyzerá to vynikajuco :slight_smile: do toho korpusu nejde ziadna muka? :confused:
25. mar 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g dakujem krasne, ale mozem urobit nejaky vanilkovy krem s ovocim alebo cokoladovy s ovocim?
25. mar 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g toto robím do 24 formy, tak daj o 1 vajce menej, a menej aj o 1 šlahačku a 2 ztužovače.
25. mar 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborkam
@wera.g zabudla som napísať múkuuuu!!! 350g polohrubej múky :D:D:D:
25. mar 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt prosim ta , ale tortu mozem naplnit kremom so slahackou a len pod K2 krem s maslom a cukrom.?..uz som z toho vedla ....dakujem
25. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzinka1982 jasne, napln cim len chces, len priamo pod potah musi ist maslo
25. mar 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj, takze tak, dakujem krasne, si zlatula :slight_smile:
25. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Weruš to je tá moja najoblubenejsia , co tu stale spominam tie višne uvarene z kukur. skrobom alebo zlatom klase to na koprus a na to len cista slahacka, je to bozskeee :dizzy_face:
25. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt a nemáš náhodou aj niečo svadobné s traktorom na inšpiráciu?
25. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly75 to tam ide až 6 stužovače :confused: ?
25. mar 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak to vis ze jo, Mici.vydrz, tapetka vo vystavbe:slight_smile:
25. mar 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jej no supeer, tak som zvedavá, škoda, že ju neochutnám,snáď sa podarí :grinning: a robíš tiež podľa receptu aký dala nelly? ja som toto nikdy nejedla, nie je to moc jemné? torta totiž putuje vlakom asi 2 hodin :grinning: @pristela
25. mar 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mimcak na 1 šlahačku 2 ztužovače, ono sa to vyšlahá tak viac do tuha je to výborný krém :slight_smile:
25. mar 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt traktor mi dodajú sošku no ešte nemám predstavu ako to tam doladiť.nebude to velká svadobná.
25. mar 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza parádna tortičky
25. mar 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja mam opisany recept v pisanke , bola to moja prva torta v zivote , robila som ju mame ked som mala 16rokov :grinning: v tom casopise bola ako vianocna torta :grinning:, takze ju mam zapisanu od 16stky :slight_smile: je uzasne lahká na chuť a tie kyselkave višne do toho su bozske, mala som jednu holku co ju objednavala nonstop :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa jej nastastie prejedli :grinning: :grinning: :grinning:
teraz ju ale robievam s mramorovym koprusom v kakaovej verzii alebo čoko korpusom , už nepouzivam tamten , a no 2hodiny vydrzi len aby nekurili moc v aute bo padne slahacka aj ked v nej budu stuzovace, v tom recepte co sem davala aduška davali tusim želatinu do slahacky, tak by si tam mohla šupnut želatinovy stuzovac za studena, i ked v origos recepte nedavaju
25. mar 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty si tuším raz spomínala, že dávaš do krému posekané orechy, prosím ťa dávaš ich normálne, alebo ich obáraš?
25. mar 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no to máš zadanie ako keby pre môjho svokra :grinning: No veru netuším, čím by som sa mu zavďačila.
25. mar 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 super tortičky, špagetová geniálna a to mini cooper sa reálne proporcie.
25. mar 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova krásne fotky. mama? to je to milé dievčatko s okuliarmii? Kočka je maminka. @patrikmisko nádherné @dm1 daducha krásne torty
@njonja to je nádherne odfotené a nádherdne upečené
25. mar 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nemohla by som poprism recept, ci to nemate v pocitaci? dakujem
25. mar 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka no super, mužík bol teda nadšený. Len tak ďalej :wink:
25. mar 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krásne @wera.g nádherné @adrika202 nádherná @katkak23 nádherná @ivkaivka prenádherné waw.
25. mar 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlada111 no uz som sa s kamosom dohodla, ze mu spravim len z tej malej ikea misky taku polgulu zemegule a do toho tie zapichnute nazvy miest..a nejake dva male kufre vedla toho :slight_smile:
25. mar 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok