• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@jakelina no ved to to to...ole mam v zalohe stale :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka já to kupuju v cukrářských obchodech, je to balené po 1/2 kile a nebo kilo. Vyjde to levněji než Ole pudink a dá se použít stejně, do pribináčkového krému taky.
26. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pristela inspirace pro tebe na baletku.
26. mar 2013 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@wera.g ďakujeeem.
26. mar 2013 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, co pouzivate cokotransfer , je to na viac pouziti alebo jednorazovky? ja to vobec neviem, asi som blba :D :D tak sa mi nesmejte. Dakujem.
26. mar 2013 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tamianati file:///C:/Users/Patr%C3%ADcia%20Labancov%C3%A1/Desktop/Torty/VIDEOPOSTUP%20GERBERA.htm
Myslím že určite môžeš, sú pekné len mali byť trošku lupene tenšie inak supiš :slight_smile:
26. mar 2013 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina no ale do cukrarskeho uz nejdem...to mi hrozi, ze by som tam minula zas viac, nez len na ten puding :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ostanem ja radsej doma...sak snehu kopec...akoze sa mi nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pouzijem ten zlaty klas...snad to bude ok :wink: :wink: :wink:
26. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zsuzsu cokotransfer je jednorazovka...to ked sa ti uz otlaci ten vzor na coko, tak ti ostane uz len cista folia... :wink:
26. mar 2013 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
26. mar 2013 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka jaj, vidis aka som blba :D to ma ani nenapadlo, lebo som to este nevidela na zivo. Tu som nic take nevidela tak chcem aby mi nasi poslali, len aby som vedela kolko toho zobrat. A dakujem za odpoved.
26. mar 2013 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina provokatérka !!!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je uzasne urobenáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2013 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela však ty taky takovou uděláš :wink:
26. mar 2013 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela nezapomeň, že se blíží moje narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: a udělám ti objednávku na dort :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina no to by musela byt ina zakázka :grinning: :grinning: :grinning: až tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mam modelovat toho anjela ale absolut neviem ako , akeho ? teta , ze takeho jednoducheho , ale predsa k tomu babatku z formicky sa jednoduchy anjel nehodi, to bude musiet byt zas nejaky realny xsicht :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2013 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zsuzsu ale to je uplne v pohode moja...tiez som si to nevedela predstavit, kym som to nevidela nazivo :wink:
26. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela sa mi paci, ze ten tvoj fotopostup na bike uz koluje po vsetkych svetovych strankach na FB :sunglasses: uz aj v spanielcine som ho nasla :dizzy_face: :dizzy_face: som na teba naaaramne hrda zienka moja :dizzy_face:
26. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
Ahojky holky, nevím, jestli jste se o tom už nebavily, ale neuvažujete o založení skupiny na marcipánové dorty? Docela to teď šikovně udělali a dají se tam pak filtrovat recepty, fotky a tak.... :slight_smile: Sice by to asi dalo dost práce, přepsat tam recepty z druhého tématu, ale postupně bychom to snad zvládly ne? :grinning:
26. mar 2013 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka Tak super už aj v Španielsku ho maju a ja ho nemám ach kde tento národ speje :grinning:
26. mar 2013 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradit? robim postavicku pre syna na tortu, ale sa mi hmota dost rozlieza, da sa nejako zahustit? robik z totuto hmotou http://www.lg-pomockyprecukrarov.sk/lg-pomockyprecukrarov/eshop/14-1-Potahovacie-Modelovacie-hmoty/0/5/1161-Farbena-potahovacia-a-modelovacia-hmota
dakujem za kazdy tip
26. mar 2013 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mamicky-cukrarky, prosim o pomoc. vobec mi nezhustol krem do torty (smotana na slahanie+ladove gastany), este sa mi to nestalo. ako to zachranit ? dakujem :pensive:
26. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@teodorie myslim, ze bavili a takto nam to vyhovuje:slight_smile: lebo my sme sikovne a uz davno mame dalsiu temu na recepty a dalsiu na fotopostupy:slight_smile:) este skor, prisli skupiny:slight_smile:) ale kazdopadne dakujeme za ponuku:slight_smile:
26. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sjuzan77 Creme Ole:slight_smile:)) univerzalny pomocnik
26. mar 2013 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka A keby si ho dala patentovať, mohla byť už milionárka, pokial už nieje :grinning:
26. mar 2013 o 15:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to fakt ? ja ani neviem , nejak to nesledujem :confused: ale vsak to som hrdá na seba aj ja , po rokoch , koooonečne :grinning: :grinning: :grinning: blééé vyroba biku :stuck_out_tongue_closed_eyes: strasne zábavná činnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@jakelina , Zlatinko teším sa na tie tvoje narodky , aj si štrngneme- virtuálne :grinning: :grinning: :grinning: idem pripraviť deckáááá , mám im nakúpit nove veci nech vypadaju ako ludia alebo si ich pak poobliekaš sama ?
26. mar 2013 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pristela já si je obleču :grinning: :grinning: kup si něco pro sebe :grinning: :grinning:
Taky mě to štve, malý vyrost ze všeho, už ho tlačí i zimní boty, ale musí vydržet, nové mu kupovat nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina no jo to znám , moj maly zas musi mat kazde boty o dve cisla vacsie!!! inak ich nechce nosit a nosi ich jasne len jednu sezonu :angry: najhorsie bolo ked nas minule bral bracho do tatier po zime , maly nemal nic :frowning2: :frowning2: vsetko zodrate po zime a malé, som musela kupovat len na ten jeden krat zimne veci :frowning2: :frowning2: :frowning2: kedfze tam bol este sneh
26. mar 2013 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela no jasneee, mne sa to kazdy tyzden z ineho statu ukazuje na fb :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ti hovoriiim stale, ze aka si ty sikovna :sunglasses:
26. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka no mne sa to pre istotu nezobrazuje vobec :grinning: :grinning: :grinning: alebo sa mi to straca v množstve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela asi ako autorku ta uz obchadzaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a len nam nemotornym sa to ukazuje :sweat_smile: :sweat_smile:
ze aha..".mas co robit moja aby si toto dokazala" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka ty si koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápes ako to myslim , ne ze sa urazis, ale prve co ma napadlo medzi smiechom :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok