• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@pipka ako tak pozeram tak vanilmix na slovensku zohnat bude asi problem. takze u nas jedine ten ole pouzit :wink:
26. mar 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, mám objednávku na tortu pre folkloristku a na bok torty chcú takúto čipku :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokúšala som sa ich odhovoriť, ale nedajú si povedať a ja neviem ako na to, neviete mi poradiť, pls :frowning2:
26. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ty jo, tak to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 cez program na kreslenie si to namnož na A4 v akej velkosti ten pas chces/ sa ti zmesti asi dva pasy jeden hore druhy pod nim/ , daj si to vytlacit bud na oplatku alebo potah ci co to teraz ponukaju a mas to bez roboty!!!! rozstrihnes a prilepíš aj rovná oplatka sa da krasne jemne a pomaly obtočiť okolo kruhovej torty :wink:
26. mar 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 no mna napada jedine dat si to vytlacit bud na oblatku a nejak ju obtocit alebo priamo vytlacit na marcipan lebo malovat toto rucne by bolo teda na dlhooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaferancova ahoj, ja si myslím, že v pohode môžeš v piatok. Venčeky daj do sáčku, aby ti neobschli.
26. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova dik, dnes večer, ked zaspia deti, dám na vaše rady a ešte to vylepším :slight_smile:
26. mar 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
TAk holky, ja su uplny tele. Koukejte co sem vytvorila. Pokus cislo 1 je zombii (uz rozebrana) a pokus cislo dve .... no nevim. Da se to bubec pouzit? Co udelat jinak??? Jak na ruce??? Ma spise lopaty. :frowning2:
26. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@pralinka25 ved ani nad tym neuvazujem...lenivost je silnejsia ako ja :sweat_smile: ...a mam doma kopu inych vanilkovych pudingov vratane ole, takze tie to istia :wink: :grinning:
26. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ano kedze ta poznam presne viem co ta napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 no akoze ina moznost ako jedla oplatka asi nie je :unamused: :wink:

aleboooooo ...ja mam doma presne taky obrus este po babke a k tomu prestierania...take folklorne...ze bych ti to darovala a capni im to tam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to budu mat zaruceny original :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka to jo ja len tak ze som bola zvedava co to vlastne je a vyzera to inak celkom dobre ale u nas aj tak nezozenies. ale moze to byt celkom fajn pomocka na vinilkove kremy. v tomto pocasi by som si aj ja vystacila so vsetkym co je doma a nikto by ma nikam nedostal :grinning:
26. mar 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Môžem sa spýtať, že alkohol aký chcem, či rum? :grinning: super otázka, čo?
26. mar 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@pralinka25
@pipka kočky ďakujem za radu, oblátka mi nenapadla. Jani, jasné obtočím im to obrusom a ušetrím poťahovku, suuper nápad :D
26. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pralinka25 veru... kukam z okna a chce sa mi plakat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ze jar :confused: :rolling_eyes: mam chut Vianocny stromcek vytiahnut :grinning: :grinning: :sweat_smile:

akoze uz mi ta perinbaba fakt pride nejaka zabrzdena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :angry: :grinning:
26. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mariann2 no ved ako nejedla dekoracia miesto stuhy :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka z dnesnych statusov na MK:
Ma niekto telefonne cislo na perinbabu? Chcem sa jej spytat, ci fetuje :slight_smile:
26. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
baby co by ste mi poradili pre mojho chlapa?nejaku vynikajucu torticku co by som potiahla marcipanom.dakujem ak by ste aj nejake fotky dali :slight_smile: alebo sa mi ozvite babulky co mate v albumoch torty ale aby videla aj vnutro dakujeeeem
26. mar 2013 o 17:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu čokotransfer je jednorázový
26. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky,
ked robite Rafaelo krem na okruhlu 24 cm tortu..2x plnenu..staci 1 davka, ci 2??? a potahujete tym kremom???
26. mar 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Čo myslíte, chutil by vám takýto krém? ... že páliť cukor, zaliať smotanou a na druhý deň vyšľahať a na zjemnenie k tomu pridať mascarpone :confused:
26. mar 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@svetlo55 parádny macko uško :slight_smile:
26. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima595 stačí a natieram len maslom a cukrom - poprípade do zvyšku krému daj ešte nejaké maslo naviac a tak potri tortu :wink:
26. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 určite :dizzy_face:
26. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ahoj Pristelka, chcela by som ťa poprosiť o radu, mám robiť Draculaura tortu, niečo také si nedávno robila ty, chcela by som sa ťa spýtať ako si to na tej torte robila? Potiahla si ružovou, potom vykrojila z plátu bielej postavičku s vlasmi - teda akoby len obrys, ten prilepila a na to už len malovala? Ďakujem :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @aduskatt baby, tuším jedna z vás mi hovorila, že v miske Ikea 20 robila lienku...s pribinákom a ovocím.....kolko mala kíl? som si to nezapísala.....a normál celú dávku pribináku? a z kolkých vajíčiek ste robili korpus? dakujéééééééééém :wink:
26. mar 2013 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka skoro tak ako si napisala, len v ťažšej verzii :frowning2: tu postavicku som si vykrojila každu farebnu cast zvlásť cize rukávy so sedej, ruky , tvár s bledo ružovej , vlasy , vestu so sýtej ruzovej a pak uz len suknu, nákrčník a volany na rukavoch , na vlasy som to cierne malovala , pusa bola tusin tiez vyrezana z ruzoveho potahu a domalovana , oči , obočie atd to bolo len malované , a všetky tie veci som po poskladani dokopy domalovávala - no prosto komplikovane :rolling_eyes:
26. mar 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 teta okolo 20hodky možem poslat k tebe hore pubertaka po babatko ?
26. mar 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2013 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok