• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
ahojte, moja vcerajsia - taka jednoducha, dobre sa mi robila na to,ze som ju zacala o deviatej vecer :sweat_smile: nechcelo sa mi skor.. a potom som cez den KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@broucek2 krasna mila torticka a aj dcerku mas krasnu :dizzy_face:
@bambula1307 joj, mnam.. ja som mala v kalendari v gazdinke nedavno cele 2 tyzdne recept na kavove zrna a som si povedala,ze musim urobit a aj tak som sa nedokopala.. :rolling_eyes:
26. mar 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opravujem.......pre formičku bábätka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
20 miska? to je tá stredná? ak hej, tak ja v tej robím futbalku, mala do 2,5kg, musela som jeden plát vybrať aby vyzerala ako futbalka nie ako krtinec :grinning: a plnku som robila z jednej smotany na šľahanie, vyšlo mi akurát :slight_smile: @dada2007
26. mar 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a korpus si robila z kolkých vajec?
26. mar 2013 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 děkuji, je to můj rošťák
26. mar 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 zo styroch :wink: ... alebo zo siestich ...a vies ze uz neviem? :confounded:
26. mar 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ved ak by bola mala vaha, tak mozes dopiect este v klasickej forme z polovicnej davky a nadstavis to dole :wink:
26. mar 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. mar 2013 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova krásna kniha. Fuha tak to vyzeráte naozaj mlado. podľa mňa je to výhoda. @salonka1981 nádherné @tamianati nádherné kvietky @twetinka.co krásna @sisix krásne princezné
@svetlo55 krásny @timotejkabrejkova krásnučké
@broucek2 nádherné @mrka2 krásne
26. mar 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daducha no po mne uz viacej ludi tak chcelo , milion postaviciek a malicku torticku , tak niekedy odhovorim normalne logicky a ked sa mi nechce napisem ze minimalna hmotnost torty 3kg jedna postavicka v cene a ostatne -rozpravkove kazda zvlášť 5-7€ a realne 10€ - a po tomto nik nechce :grinning: :grinning: / jasne ze take postavicky najmenej 15cm a viac
26. mar 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jakelina @pristela ale Žanetkine slečny majú aj klúčne kosti :grinning:
26. mar 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@svetlo55 ten je chutný
26. mar 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha aj mne sa to už stalo chceli na výročie babku a dedka na lavičke.Tak klasika dedka som urobila sivého trošku plešinky. A ked boli pre tortu tak hovorí no ,ale ich dedko má tmavé a husté vlasy. :angry: . No ale ani ma nehlo prerábať ich. potom dalšiu tortu chceli zase tý istý kuchárku s mužom a ich dcrou a to mi už doniesli aj fotku,aby som ich urobila už dobre,aby sa spozneli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vraj to vyšlo,spokojný boli,ale ako som si pritom ponadávala :angry:
26. mar 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam už pomaly mesačnú tortu. Robila som ju tesne pred tým, ako sme išli do nemocnice. Putovala v kamióne z TT do BA cez Maďarsko a nakoniec do KE. Prežila :wink: Zadanie bolo Mio Mao a guličky :slight_smile:
26. mar 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@vlada111 nádherná tortička, prosím ťa tuším ty si minule písala, že máš nejaký netradičný recept na punčák, bola si ta ty?
26. mar 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ani nie netradičný, len robím trošku iný rozvar. Dávam do neho okrem tej klasiky ešte kocku masla a citr. a pomarančovú šťavu. Tu je recept na komplet - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=35740
26. mar 2013 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 presne toto som myslela, ďakujem
26. mar 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nádherně se ti povedli! S dovolením ukládám...jak se ti dělali? Dcerka je miluje, tak jsem jí je tuhle u toho chtěla jen tak splácat z modelíny a nějak se mi ten jejich ksychtík nedařil :sweat_smile: ...
27. mar 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Micka, secko naaaaaaj :slight_smile: a dobre oslav
27. mar 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 počkaj, ti vyplazím jazyk na najbližšom stretku a budem sedieť vždy čo najďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tortuska naadherná :dizzy_face:
27. mar 2013 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 mňáám, to sú manželove obľúbené erotické zákusky :grinning:
27. mar 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a napises cely receptik :grinning: ja totiz mam z 10vajec je vyyyborny a taky vlacny ale ani za nic nenarastie....neviem ci mu dam este raz sancu ale uz som skusala 3krat aj zmenit teplotu aj vselico a nic furt tak potrebujem nejaky pekny vysoky vlacny no proste overeny k parizaku :wink:
27. mar 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 dělám tento. Do šlehače dáme 6 vajíček, špetku soli a 250 g cukru krupice, necháme vyšlehat do tuhé pěny, ručně metličkou tam zašlehám dvě lžíce oleje a 110 gramů hladké a 110 gramů polohrubé mouky a v mouce rozmíchám 1/3 prášku do pečiva. Peču na 150 stupňů a pouštím ventilátor.
Na kakao odeberu mouku, na ořechovou verzi nechávám mouky stejně a přidám trochu ořechů, nevážila jsem, jenom tak odhadem.
27. mar 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Robíte niektorá aj s touto hmotou? Nemajú u nás Smartflex :unamused:
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/white-icing-1kg/
27. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha chtěla jsem napsat bez těch holubů a napsala jsem ořechů, už jsem myslela na něco jiného nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak sa mi to paci....fakt ludia teraz neskutcne vymyslaju a nie su ochotni zaplatit za tortu a tuuuup prácu...a za tu tortu potom pytate podla kila teda tych 1-12 eur / kg? ja neviem niekomu sa to zda vela a niekto je prekvapeny ze aka super cena....
27. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem krasne....tak zajtra vyskusam orechovu verziu :wink: tam ten moj je podla mna cudesny lebo do neho na 10vajec pisu len 5 PL muky :frowning2:
27. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Nevykaj my, všetky si tu tykáme :slight_smile: No zatiaľ som žiadnu výhodu nenašla, lekári po mne ziapu, učiteľky na mňa ziapu :grinning: ale výhoda je keď idem autobusom s ním tak dajú aj mne vždy študenský :grinning: , len raz príde revízor a bude :wink:
27. mar 2013 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sticker Micka, dnes naskladnim Smartflex, o hodinku pride:slight_smile:)
27. mar 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Knihu som nerobila ja to len jedna kočka chcela fotopostup na knihu tak som jej ho tu dala :wink:
27. mar 2013 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok